Jump to content

2017-2018 Süper Lig Sezonu - Galatasaray

Seriatsu
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Galatasaray, Süper Lig'de 2017-2018 sezonunun ilk haftasında bu akşam Kayserispor'u konuk ediyor.

Aslanın kendi sahasında saat 21.45'te başlayacak müsabakayı hakem Halis Özkahya yönetecek.

Muhtemel 11 'ler şu şekilde;
Galatasaray :Muslera, Mariano, Serdar, Maicon, Linnes, Tolga Ciğerci, Fernando, Rodrigues, Ndiaye, Belhanda, Gomis.
Kayserispor: Silvio, Levent, Kana Bıyık, Sapunaru, Lopes, Güray, Espinoza, Mendes, Deniz Türüç, Umut, Asamoah Gyan.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kadro aslında iyileşti.

bir sürü oynamayan oyuncu yerine güzel takviyeler oldu. 

ama yine de endişeliyim. Tudor Galatasaray kulübü için yeterli olup olmadığını hep birlikte akşam göreceğiz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Seriatsu :

Tudor Galatasaray kulübü için yeterli olup olmadığını hep birlikte akşam göreceğiz.

Sanırım en çok merak edilen ve soru işareti olan da bu konu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 saat önce, Burak :

Hiç tahmin etmiyordum, güzel bir başlangıç oldu

Tebrikler..

Yeni transferlerin golleriyle Gs'ın yüzü güldü. Seyirci ile kucaklaşmış oldular...

- GS kendi sahasında daha bir farklı oynuyor

- Kayseri futbolu çirkinleştirmiyor. Sahaya Futbol oynamak, kazanmak için çıkıyor. Hal böyle olunca ortaya güzel bir futbol çıkıyor. Kayseri açık oynayınca kuvveti ve tekniği büyük takımlara yetmiyor..

Duran top zaafı halen devam ediyor Gs'ın 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Lige güzel bir başlangıç yaptık. 

sanırım bu sezon artık "ohh bee" diyebileceğiz.

Gomis 'in gol atması çok önemliydi. Malum hazırlık maçları kötü geçti. Hem kendini hem de takımı ateşlemiş oldu.

Çok erken olmasıyla birlikte , anlaşılan iyi bir sezon Galatasaray'ı bekliyor

22 dakika önce, İlhan :

Tebrikler..

Yeni transferlerin golleriyle Gs'ın yüzü güldü. Seyirci ile kucaklaşmış oldular...

- GS kendi sahasında daha bir farklı oynuyor

- Kayseri futbolu çirkinleştirmiyor. Sahaya Futbol oynamak, kazanmak için çıkıyor. Hal böyle olunca ortaya güzel bir futbol çıkıyor. Kayseri açık oynayınca kuvveti ve tekniği büyük takımlara yetmiyor..

Duran top zaafı halen devam ediyor Gs'ın 

9 saat önce, Burak :

Hiç tahmin etmiyordum, güzel bir başlangıç oldu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bir ara beşiktaş'a da transferi gündemdeyken; epey takip etmiştim gomis'i. epl'de swansea'de devam etmişti beşiktaş yerine. asıl patlamayı monaco'da yaptı ve galatasaray'a hazır geldi. olmaz diyeceğiniz birçok golü değişik şekillerde atabilen, çok güçlü bir futbolcu. seyirciyle bütünleştiğinde -dün de gördük- performansı daha da bir artıyor. adamın sıkıntısı, kesin gol olur dediğiniz pozisyonlarda saç baş yoldurması. bilhassa deplasman maçlarında bunu daha rahat göreceğiz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

10 dakika önce, Mehmet Özdemir :

bir ara beşiktaş'a da transferi gündemdeyken; epey takip etmiştim gomis'i. epl'de swansea'de devam etmişti beşiktaş yerine. asıl patlamayı monaco'da yaptı ve galatasaray'a hazır geldi. olmaz diyeceğiniz birçok golü değişik şekillerde atabilen, çok güçlü bir futbolcu. seyirciyle bütünleştiğinde -dün de gördük- performansı daha da bir artıyor. adamın sıkıntısı, kesin gol olur dediğiniz pozisyonlarda saç baş yoldurması. bilhassa deplasman maçlarında bunu daha rahat göreceğiz.

Dün attığı her iki gol de bir çok futbolcunun kaçıracağı türden goller ama dediğin gibi kolayca attı. Kolay pozisyonları kaçırma konusunda Burak ile yarışmazsa sıkıntı olmaz sanırım :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

34 dakika önce, Burak :

Dün attığı her iki gol de bir çok futbolcunun kaçıracağı türden goller ama dediğin gibi kolayca attı. Kolay pozisyonları kaçırma konusunda Burak ile yarışmazsa sıkıntı olmaz sanırım :D 

en iyi örnek; off-side'da kaldığı bir pozisyon var hatırlarsan. golü attı ama geçerli sayılmadı. 50 cm geride kalsa, gol nizami sayılacaktı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

13 dakika önce, Mehmet Özdemir :

en iyi örnek; off-side'da kaldığı bir pozisyon var hatırlarsan. golü attı ama geçerli sayılmadı. 50 cm geride kalsa, gol nizami sayılacaktı.

50 cm çok bile :) 30 cm geride kalsa, skorbord'a 1 gol daha yazılırdı. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, Seriatsu :

levent nazifoğlu ve bir kaç üye yönetim hakkında eleştiride bulunmuş.

bir kaç güne unutulur sanırım .

Bir önceki gün NTV de dinledim başkanı. Bence bu kademedeki insanların diksiyon, konuşma, hitabet konusunda ders alması lazım. Önemli açıklama yapacak diye bekliyorsun ama adamı dinlemeye sabrın kalmıyor bir süre sonra.. Ünal Aysal çok daha iyiydi bu konuda bence.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Nerede kalmıştık 8)

süper lig 4.hafta karşılaması için deplasmana gidecek takımımız hazırlıklara Florya'da devam ediyor.

Antalya spor - Galatasaray karşılaması 10.09.2017 tarihinde , saat 20:00 'da

İyi seyirler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
07.09.2017 at 10:56, Seriatsu :

Nerede kalmıştık 8)

süper lig 4.hafta karşılaması için deplasmana gidecek takımımız hazırlıklara Florya'da devam ediyor.

Antalya spor - Galatasaray karşılaması 10.09.2017 tarihinde , saat 20:00 'da

İyi seyirler

Nazar değdi Galatasaray'a :) Bu hafta kiminleve ne zaman maç ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

13 saat önce, Burak :

Nazar değdi Galatasaray'a :) Bu hafta kiminleve ne zaman maç ?

Biraz geç kaldım yazmakta kusura bakmayın. Bu hafta ki maçımız Kasımpaşa spor ile dün akşam oynandı. Galatasaray 2 gol atarak maçı kazandı. Gollerin imzası Gomis'ten geldi:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geldik ligin 6.haftasına. "Gol is" demeye devam etmek için gözler bu haftaki maçta Gomisin üzerinde olacak. Bursaspor'la  deplasmanda oynayacak olan Galatasaray aşağıdaki 11'el sahaya çıkacak. Her iki takım içinde fair play çerçevesinde geçen bir maç olmasını diliyorum.

Muslera, Mariano, Maicon, Serdar Aziz, Latovlevici, Fernando, Ndiaye, Rodrigues, Tolga Ciğerci, Belhanda ve Gomis

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...