Jump to content

2017-2018 Süper Lig Sezonu - Galatasaray

Seriatsu
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

23 dakika önce, Seriatsu :

hep birlikte bir yerde izlesek mi acaba :)

Hiç de fena fikir değil :)

Var mı Anadolu yakasında bir yer ? 

Not: hava güzel olursa şehir dışına gidebilirim 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Galatasaray Gomis'in golleriyle kazandı

Galatasaray, Süper Lig'in 8. haftasında Konyaspor'u deplasmanda 2-0 mağlup etti ve rakipleriyle puan farkını açtı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı Olsun. Gomis'in golleri ile 2-0 galip geldik. haftayı 3 puanla kapatıp en yakın rakiplerimizle puan farkını 6 ya , Beşiktaş'la 8 puana çıkarmış olduk.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Beşiktaş zorlu bir maratona giriyor , hafta içi Monaco sınavından sonra Başakşehir'i konuk edecek. Ardından Alanya ve Göztepe gibi iki zorlu deplasmana gidecek. Haftaya Fenerbahçe maçında Galip gelirsek puan farkının çok acılacağını düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şu holiganlar yüzünden maç izlemeye gidemiyorum konya'da. passolig, bunları tribünlerden uzaklaştırmak için var ama nedense bireysel cezalandırma yerine hâlâ suçsuz seyirci de cezalandırılıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

izledim ve içim parçalandı. :(

tek başına bir kişiyi yere yatırmışlar hesap soruyorlar. hani kardeşlik hani dostluk. çok yazık

herkes istediği formayı giyer, istediği takımı tutar. bunu anlamayanları hak ettikleri cezayı versinler.

en ağır ve örnek nitelikli. belki birileri korkar ,belki birileri de vicdan yapar 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Mehmet Özdemir :

şu holiganlar yüzünden maç izlemeye gidemiyorum konya'da. passolig, bunları tribünlerden uzaklaştırmak için var ama nedense bireysel cezalandırma yerine hâlâ suçsuz seyirci de cezalandırılıyor.

takım zaten süper kupadaki saha olaylarından dolayı ceza almış, yapmayın artık bunu. kulübe zarar.

kulüp kasasında 5 maç tribün geliri yok. bekli bu gelirle bir futbolcu takviyesi yapılacaktı. ama artık olamayacak. 

şuan atiker konya spor 15.sırada. ve sonuncuyla aralarında 3 puan fark var. yani 1 maç. böyle giderse sezon sonunda bye bye konya spor olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Zaten içlerinden bir tanesi 18 yaşın üstündeymiş. Diğerleri 14-16 yaşındaymış. En büyük problem bunları büyüten ana baba da. Doğru dürüst aile terbiyesi almamışlar.

Zaten sokak ta yürüyorum yanımda eşim var. Bir grup genç çocuk yanlarında yaşıtları kızlar da vari lise çağında çocuklar. Ağızlarında ana avrat küfür. Utanmıyor musunuz diyorum sağda solda küçük çocuklar var yanınızdan aile geçiyor diyorum, ne olduu abiii diyor. Bi cinette katil olursun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tacizciyi cezalandırma, sapığı cezalandırma, karısını döveni cezalandırma, holiganı cezalandırma, nereye gidecek bu iş gerçekten meçhul.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

22 Ekim Pazar günü sahasında Fenerbahçe'yi konuk edecek Galatasaray'da derbi mesaisi yoğun tempoyla devam ediyor.
Sarı kırmızılı takımda sağlık ekibi Rodrigues'i derbiye yetiştirmek için yoğun bir mesai harcıyor. 26 yaşındaki oyuncunun oynayıp oynamayacağı maç saatine doğru netlik kazanacak. 

Tolga'nın durumu ise Rodrigues'e göre daha iyi. 2 haftadır maç temposundan uzak kalan ve sakatlığından dolayı antrenman eksiği bulunan Tolga'nın oynama ihtimali yüksek.

Hem Tolga hem de Rodrigues'in oynayamaması durumunda Tudor'un formayı Selçuk İnan'a teslim etmesi bekleniyor. 

Stoperde ise Maicon'un yanında Serdar Aziz'in oynamasına kesin gözüyle bakılıyor. 
 Bafetimbi Gomis'e destek verecek isimler ise Belhanda ve Feghouli olacak. 

Attığı 9 gol ile takımın en skorer ismi olan Gomis'in Florya'da ekstra çalışmalar yaptığı ise gelen haberler arasında. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1) Kazanırsak Fenevin büyüklüğü kadar sevineceğiz , yenilirsek Fenevin büyüklüğü kadar üzüleceğiz.Doğru mu? Doğruysa gırgır var , küfür yok !
2) En büyük güvencemiz orantısız gücümüz , en büyük çekincemiz Fenevin orantısız balı ...
3) Lütfen Volkan oynasın . Gomis ille tanışacağım diyor

FB_IMG_1508667057803.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...