Jump to content

2017-2018 Süper Lig Sezonu - Galatasaray

Seriatsu
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ozan tufanın 3 sarı kart görmeden oynadığı maçta belhandanın atılması. Cüneyt çakırın veremediği penaltılar. Çok şükür 1 puanı çok görmediler.>:(>:(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilk yarısı idare ederdi. 2. yarı, hakemin de yanlış kararlarıyla zevksiz bir maça dönüştü. maçta açılan pankartla ilgili sizlerin görüşleri nedir acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 saat önce, Mehmet Özdemir :

ilk yarısı idare ederdi. 2. yarı, hakemin de yanlış kararlarıyla zevksiz bir maça dönüştü. maçta açılan pankartla ilgili sizlerin görüşleri nedir acaba?

yorumcular bile ikiye bölünmüş durumda.eleştiriler devam edecek gibi gözüküyor.bence hakem konusu geride kalsın artık. video hakem mi geliyor,yoksa yabancı hakem mi olur bilmiyorum.

koreografi ne olduğunu kimse anlamadı sanırım :) 

kimi mayıs ayında kötü bir lig bitirdi. ona istinaden olduğu söyleniyor, kimileri fetö 'ye yordu. 

bildiğim kadarıyla ultraaslan taraftar gurubuyla, galatasaray üniversitesi güzel sanatlar fakültesinde okuyan öğrenciler tarafından yapılıyor. soruşturma başladı diye haberler var ama kesin değil. bir kaç gün içinde kulüpten haber gelir.

kısacası kimse ne olduğunu anlamadı :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

10. hafta karşılaşmaları Kasımpaşa - Göztepe ile başlıyor.

Sabri Reis'in gösterdiği performans her geçen gün artması bizi gururlandırıyor.   gsclubtr.jpg olarak başarılarının devamını diliyoruz.

Renktaşımız Göztepe spora gönülden başarılar 8)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

muhtemel 11'ler
Trabzonspor:  Onur, Pereira, Uğur, Durica, Mustafa, Okay, Onazi, Abdülkadir, Sosa, Yusuf, N’Doye

Galatasaray: Muslera, Mariano, Maicon, Denayer, Linnes, Selçuk, Fernando, Feghouli, Ndiaye, Tolga, Gomis

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Lider Galatasaray, Süper Lig'in 11. haftasında bu akşam Gençlerbirliği'ni konuk edecek.

Türk Telekom Stadı'nda oynanacak müsabaka saat 20.00'de başlayacak.

Muhtemel 11 : Muslera, Mariano, Maicon, Serdar, Latovlevici, Fernando, Selçuk, Rodrigues, Belhanda, Tolga, Gomis

Sofiane Feghouli ile Badou Ndiaye, kart cezalısı olduğu için Gençlerbirliği karşılaşmasında forma giyemeyecek.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Galatasaray devlerle yarışıyor

vrupa'nın en üst düzey 6 liginde takımların en çok gol atan üçlülerine bakıldığında, Galatasaray'ın PSG ve Manchester City’yi takip ettiği görülüyor.

1- PSG | Cavani (13), Neymar (7), Mbappe (4) - Toplam: 24

2- Manchester City | Agüero (8), Sterling (7), Jesus (7) - Toplam: 22

3- Galatasaray | Gomis (11), Tolga (6), Maicon (4) - Toplam: 21

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Milli maç arasının ardından süper lig 12. hafta maçları dün Beşiktaş - Akhisar maçıyla başladı.

Galatasaray için keskin virajlardan bir tanesi.

ilk iki sırayı paylaşan  Medipol Başakşehir - Galatasaray maçı bu akşam 19:30 'da.  gsclubtr.jpg.2ba736d288be53f22ee17a5cce227aeb.jpg olarak başarılar dileriz.

Muhtemel 11 : Muslera, Mariano, Maicon, Denayer, Latovlevici, Tolga Ciğerci, Ndiaye, Fernando, Belhanda, Eren, Gomis.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Beşiktaş - Akhisar Maç sonunda  7 dakikalık uzatmaya Akhisar'lılardan Çok  GS'lılar itiraz etmiştir herhalde. :D 

Yine aynı arkadaşlar Başakşehir Maçında maç uzamasın, süre eklenmesin, bir an önce bitsin diye dua edip hayıflanıyorlardı. :fiuw:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Beş beş diye tezahürat yapılırken Kerim Frei sağ olsun bunu dikkate aldı ve 5. gölü attılar.

maçın başından itibaren "neden Linnes ve Rodrigues oynatmıyorsun" diye hayıflandım durdum. Daha elindeki kadroyu nasıl kullanacağını bilemeyen bir teknik direktörümüz var. (teknik kelimesini yazarken çok düşündüm.) 

sabahtan beri yorumları okuyorum. hiç kimseden iyi bir yorum yok.

Tudor sayesinde Galatasaray kim olduğunu unuttu. Umarım böyle devam etmez. Biran önce devreye birileri girer.

9 dakika önce, İlhan :

Beşiktaş - Akhisar Maç sonunda  7 dakikalık uzatmaya Akhisar'lılardan Çok  GS'lılar itiraz etmiştir herhalde. :D 

Yine aynı arkadaşlar Başakşehir Maçında maç uzamasın, süre eklenmesin, bir an önce bitsin diye dua edip hayıflanıyorlardı. :fiuw:

valla ettim  :) 

son dakikalarda da iyi oynadılar hani.

bir güzellik yapabilirdi Akhisar ama olmadı .kısmet değilmiş :) 

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hemen Fatih Terim isminin geçmesine de ben sinir oluyorum. Tamam Tudor bir teknik direktör olmayabilir ama bu saatten sonra Fatih Terim'den medet ummak da bana hiç mantıklı gelmiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

16 dakika önce, Burak :

Hemen Fatih Terim isminin geçmesine de ben sinir oluyorum. Tamam Tudor bir teknik direktör olmayabilir ama bu saatten sonra Fatih Terim'den medet ummak da bana hiç mantıklı gelmiyor.

Tudor bir akü markasıdır. :D 

tudor akü ile ilgili görsel sonucu

Fatih Terim konusunda sonuna kadar haklısın... O kadar yaşanılan şeylerden, ülke gözünde düştüğü durumdan sonra bence ne teknik adam olarak ne yönetime hiç bir yere gelmemeli GS'da...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fatih Terim günü kurtarır. Kaldıysa şampiyonluk şansımız onu değerlendirir belki,ama ilerisi için yine bel bağlamamak gerekir.

Tudor taraftardaki kredisi bitti, belli ki futbolcular arasında da bitti. Bir tek yönetim destekliyordu. Yönetimde ilk yarı sonuna kadar bir şans daha verdi. 5 maç kaldı Alanya -Beşiktaş- Akhisar- Malatya - Göztepe .

Bu maçlar bitmez bizim için. :( 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sadece 4.2 Milyon euro bonservis bedeli ile kurdukları takım,son maça bakmadan Şampiyonlar Ligi gruplarından çıktı.Sezar'ın hakkı Sezar'a , Helal Olsun Beşiktaş yönetimine . Bu sene 40 milyon euro transfer harcaması yapan Galatasaray'ımızın yöneticileri de şapkayı önlerine koyup düşünsün .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Vodafone Park'da derbi kazanamayan Beşiktaş, yarın akşam sahasında Galatasaray'ı konuk ediyor. Lig'de şuan puan farkı 6.

İki ekip daha önce 118 kez karşı karşıya geldi, bu maçların 43'ünde Galatasaray, 33'ünde ise Beşiktaş sahadan galip ayrıldı.

42 maçta beraberlik ile sonuçlandı.

Beşiktaş'ın evinde oynadığı karşılamalarda 20-18'lik Galatasaray'ın üstünlüğü bulunuyor. Ancak ligde son dört maçta 3 galibiyet 1 beraberlik alarak aradaki farkı kapatıyor. Siyah beyazlı ekip sahasında 33 maçtır yenilmiyor ve bu seriyi devam ettirmek istiyor.

Süper ligin en gölcü takımı Galatasaray 13 haftada 29 gol attı. Beşiktaş ise 19 gol atarak fileleri havalandırdı. gsclubtr.jpg olarak iki takımada başarılar dileriz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

14 Ağustos 2017 tarihinde başlayan süper ligde ,

bu akşam takımımız  Kayseri spora konuk oluyor. Bol bol eksikleri bulunan takımızı zorlu bir maç bekliyor.

gomis , fernando, maicon,ahmet  bu maçta forma giyemeyecek.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...