Jump to content

Lantisime Ufakdan Bi Yardım

teomanakyar
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhaba arkadaşlar

1 yıldır yatan lantisimizi ayağa kaldırmak istiyorum ;

-ezikden dolayı kaput lazım çıkma da olur ,

- 16 yada 17 jant lastik 600-700 arasında bulduk alesio, mam, aez gibi markalar bulduğum en uygun jant lastik de bu gibi http://www.sahibinden.com/195_45_16_aez_WQQaXQQ5184995WQQpXQQdisplayitem

-spor yay nerden bulabilirim ve nasıl olur,

-filtre kit nasıl olur lantis de bilmiyorum ama doch motor da iyi olur gibi geliyor (konuda bilgisi olan yardım ederse sevinirim) egzoz düşündük ama orta susturucu ince kaldığı için fazla homurtulu bi ses olabilirmiş ama headers dan komple egzoz olsa çözülebilir bu sorun tabi lantise headers bulunabilir olsaydı :D

-tampona ek ve yan marşpiyel düşündüm ama yay takınca fazla olacak gibi türkiye şartlarında

- en son cam film xenon bitircem gibi

edit: tamamı büyük yazılan konu baslıgı editlendi..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

195 45 16 lantise biraz küçük gelir

spor yay  bu var benim bildiğim http://www.x-tremetuning.com/shop/index.php?target=products&product_id=1703

hava filitresi için direk takacaksan çoğu marka olur ben yed kullanıyorum kit içinse sanayide yaptırman daha ucuz olur hazır yok türkiyede

egsoz için ailenle uzun yol yapacaksan hiç bulaşma derim

ben sanayide çift çıkış yaptırdım o bile kafa ütülüyor uzun yolda

tampon ve marşbiyel için diyeceğim dikkatli kullanabilirsen yaptır benim aracın ön tampon altı çizikten geçilmiyor  ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

headers da düşünüyorum ebay da mazda için  headers kitler gördüm ama masraflı işler gibi görünüyo yerine filtre takmak daha iyi gibi yed filtre arabayı boğar gibi duydum hatta bitane civic1.4 de takıldığı gün otobanda 170 i zor bela gördü

simotanın  karbon kiti lantis e göre bulunurmu bilmiyorum yada başka kit önerisi olan:)

jant lastikde önerilerinizi beklerim hatta bildiğiniz kredi kartına peşin fiyat yapacak olursa tam süper olur :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben yed kullandım 2500 km yaz sıcağında arabada 5 kişi hiç de boğulma olmadı rahatça 200 km yi gördüm İzmir otobanında  ;)

bende peşin fiyatına taksit yapan yer arıyorum jant için

hava filitre kiti için alacağın yere arabayla gitmen gerekir uyum sorunu yaşamamak için  O0

birde genelge çıkacakmış karta 6 taksit sınırlaması gelecekmiş yandık  :jedi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...