Jump to content

215 45 R18 Yerine 225 45 R18 Kışlık Lastik Nasıl Olur ?

Katil Balina
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ben orjinal ebat bulamadığım için 225 40 18 sava taktırmıştım. Kasım 2016 da tanesi 225 tl idi. Simdi nekadardır bilemem ama yolunuz bozuksa tavsiye etmem.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Zealot :

235 40 18  o janta takılmaz 

Öyle diyon ama soldaki araç Mazda Türkiye'nin kendi aracıydı hatırlatırım :D

235 40 18 değil miydi bunlar. Yanaklar biraz pörtlemiş ama.

5gD5BA.jpg

dPOyRQ.jpg

brBzWn.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...

Merhaba konuyu hortlatmak gibi olacak ama 225 45 R18 Kışlık Lastik taktım aracıma. Şu siteden olabildiğini gördüm ve Black Friyday zamanı indirimle tanesi 550 gibi bir fiyata Goodyear 245/45 R18 100V XL UltraGrip Performance aldım. İnanın üzerindeki yazlık lastiklerden daha güzel. Çok sessiz karda buzda mükemmel performansı var. Yurt dışı sitelerden de araştırdım. Testlerde baya iyi olduğunu gösteriyordu zaten. 

Bir ara, 16 jant mı alsam kışlıkları diye düşündüm. Sonra baktım ki kendini neredeyse 10 yılda amorti edecek. Sonra dedim kim öle kim kala 10 yıla. Şeklimiz bozulmasın dedim ve 18 janttan devam ettim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...

Ben de 225 45 R18 Nokian WR D4 aldım.özellikle bu şekilde seçmedim,alırken aklımda bu şekilde kalmış ama artık sipariş vermiş bulundum.bilemiyorum problem olacak mı?

bakalım haftasonu sanayide lastikçide nasıl tepkilerle karşılaşacağız 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 saat önce, Ömerdoğusaraç :

Ben de 225 45 R18 Nokian WR D4 aldım.özellikle bu şekilde seçmedim,alırken aklımda bu şekilde kalmış ama artık sipariş vermiş bulundum.bilemiyorum problem olacak mı?

Hiç bir sıkıntı olmaz. Ben de aynı boyutta kullanıyorum ve hesaplama robotu ile hesaplayarak satın aldım. 2 yıldır gönül rahatlığı ile  biniyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

12 saat önce, Ömerdoğusaraç :

%1.3 büyüyecek. Aldığınız ölçüdeki ve modeldeki lastiği ben bu sene 4. kış kullanacağım. En ufak bir sorun yaşatmayan, konforlu ve yol tutuşu harika bir lastik olduğunu söylemeliyim. İşin ilginci benim kendi aracımın ölçüsü olan bu ölçüdeki lastikler pahalı ve zor bulunuyor. Siz nasıl oldu da yanlışlıkla bunu aldınız? :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

57 dakika önce, SweepeR :

%1.3 büyüyecek. Aldığınız ölçüdeki ve modeldeki lastiği ben bu sene 4. kış kullanacağım. En ufak bir sorun yaşatmayan, konforlu ve yol tutuşu harika bir lastik olduğunu söylemeliyim. İşin ilginci benim kendi aracımın ölçüsü olan bu ölçüdeki lastikler pahalı ve zor bulunuyor. Siz nasıl oldu da yanlışlıkla bunu aldınız? :)

Kafalar olmuş nokianlar,ince uçlu şarj aletleri 😂😂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...