Jump to content

Bir mantık hatası yok mu?

Bora Yetkin
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba herkese;

Sürekli 2 kişi gezdiğimiz için hiç kullanmamıştım,bayramda kalabalık olunca fark ettim ve tuhafıma gitti.

Arka cam kilitleme tuşuna bastığımda camları bende kumanda edemiyorum,bu sizce normal mi?Maksat arka yolcu camlara kumanda etmesin şöför değil.

Ben pek anlam veremedim de:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kesinlikle mantık hatası var..Daha önce farklı konularda da geçmişti. Burun kıvırdığım eski aracım megan 2 de olan mantık çok güzeldi. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çok haklısınız..bence de çok saçma olmuş.. arka camları bırakın ön yolcu camını bile kumanda edemiyorsunuz.. Bunun güvenlik veya başka gerekçeyle açıklaması yok bence.. daha geçen gün bu konu aklıma gelmişti.. . acil bir durum oluyor yan camı açacağım 2 saat düğmeyi ara (ışıklandırmada yok).. serviste yazılım veya donanımla ücretsiz bu işi çözmeleri lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda'nın ince gıcıklıklarına merhaba diyin:) 

daha neler var bunun gibi. mesela follow me home var ama "auto" konumda değil de far açık konumdayken çalışır. 

bu tarz saçmalıklar için bi başlık açılsın bence. 

teklifim "mazda'nın ifrit eden ince gıcıklıkları":))

• Beğen 2
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

27 dakika önce, Bora Yetkin :

Kilit mandalını açmadan kol ile kapının açılmaması da var:)

benim focus II'de sürücü kapıyı açınca otomatikman açılıyordu (olması gerektiği gibi)

ama mazda'da kendi kendini kilitleyebiliyorsun:))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlk defa böyle birsey duydum gerçekten ilginç...Golf Mk5 vardı bende ama onda böyle bi sorun yoktu...arka koltuga çocuk oturdugu zaman camları kilitliyordum ve sadece ben kumanda ediyordum...Servise sormak lazım eger bende kumanda edemiceksem ne espirisi var o kilidin ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...