Jump to content

Mazda Navigasyon Sistemi SD Kartı (Garantili)

ozkanszn
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Tüm MAZDA modellerine uyumlu 2013 yılı sonrası araçlar için Navigasyon SD kartı. Bayilerden 2.000-2.250TL arası yüksek fiyatlara satılan kartların aynısıdır. Hack, Kopya, Replika değil birebir orjinal Navitech Sd kart. Kart https://mazda-eu.naviextras.com/shop/portal adresinden 3 yıl boyunca ücretsiz harita güncellemeleri sağlamaktadır. Türkçe dil ve Konuşma seçeneği mevcut. Sıfır Kullanılmamıştır takıldığı araca kodlanıp başka araçlarda kullanılamaz. Tek bir araca özeldir. Detaylı bilgi için iletişim kurabilirsiniz. Şuan için en uygun [[FİYAT: 1.000TL]]

Ekstra Özellikler:

-Yerel Arama (wi-fi destekli)

-Yakıt Fiyat Bilgisi (wi-fi destekli)

-Canlı Trafik (wi-fi destekli)

-Canlı Hava Durumu Bilgisi (wi-fi destekli)

Mazda 2 [2013/2014/2015/2016/2017]

Mazda 3 [2013/2014/2015/2016/2017]

Mazda 6 [2015/2016/2017]

Mazda CX-3 [2015/2016/2017]
Mazda CX-5 [2015/2016/2017]
Mazda MX-5 Miata [/2015/2016/2017]

Mevcut Ülke Haritaları:
Germany, Austria, Switzerland, France, Great Britain, Luxembourg, Northern Ireland, Spain, Ireland, Italy, Poland, Albania, Andorra, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, Former . Yugoslav Republic of Macedonia, Gibraltar, Greece, Hungary, Iceland, Kazakhstan, Kosovo, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Portugal, Romania, Russia, San Marino, Sweden, Türkiye, Ukraine, Vatican City.

Konuşma ve Yazı Dilleri:
German, English, French, Italian, Polish, Czech, Spanish, Greek, Danish, Finnish, Dutch, Norwegian, Hungarian, Romanian, Russian, Slovak, Swedish, Türkiye

WhatsApp Image 2017-09-09 at 11.43.51.jpeg

WhatsApp Image 2017-09-11 at 11.38.33 (3).jpeg

WhatsApp Image 2017-09-11 at 11.38.33 (4).jpeg

WhatsApp Image 2017-09-11 at 11.38.33.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

17 dakika önce, Katil Balina :

evet ebayda mevcut ama maalesef Türkiye'ye satış yapmıyor. Bende yurt dışından bi arkadaşıma Mazda bayisinden aldırttım. Eğer bunu getirte bilirsem uygun fiyata herkesin aracında bu özelliği kullanmasını isterim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 dakika önce, ozkanszn :

evet ebayda mevcut ama maalesef Türkiye'ye satış yapmıyor. Bende yurt dışından bi arkadaşıma Mazda bayisinden aldırttım. Eğer bunu getirte bilirsem uygun fiyata herkesin aracında bu özelliği kullanmasını isterim

hocam uygun satarsanız haberimiz olsun. potansiyel alıcıyım. çoğu kişinin de alıcı olduğunu biliyorum.. bu koşullarda 1000 tl çok pahalı..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Daha önce de yazmıştım. Navigasyonu servisler dehşet paralara satıyorlar. 1000 tl servise göre güzel rakam ama sorun şu ki navigasyon kartının değeri benim gözümde 50 tl bile yok. Canlı trafik bilgisi olmadan hiçbir işe yaramıyor. O servis içinde yıllık baya yüklü bir fiyat ödüyorsunuz. Hadi onu da geçtim güncellemeleri inanılmaz kötü. 3. köprü açıldıktan sonra 2 tane güncelleme geldi navigasyon sistemine ve sonuncusu geçen aydı. Hala köprü yok ortalıkta navigasyon sisteminde. Ben aracı alırken @okkko hediye etmişti sağolsun ama bir kere bile kullanma gereği duymadım. Ayrıca orjinal navigasyon kullanan arkadaşlara önerim kartları yuvasında takılı şekilde bırakmasınlar. İşlemcinin gücünün yarısını tüketiyor siz navigasyonu kullanmasanız bile ve bütün sistemi yavaşlatıyor gereksiz yere. Menü geçişlerindeki animasyonlara bile etkisi var. Testini daha önce yapmıştım. Aşağıda paylaşayım tekrar.

Kısacası neresinden tutsanız elinizde kalacak bir sistem. Bu karta vereceğiniz parayı bir kenara koyun. Yarın bir gün apple car play ya da android auto gelir ve güncelleme ücreti isterlerse servisten, onun için kullanırsınız. Kusura bakmayın @ozkanszn sizlik bir durum yok ama bunları söylemek zorundayım. Bütün bu durumları, mazdanın navigasyon sistemini yapan firma ile yazıştım ama yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler. Acil durum için elimin altında navigasyon kartı bulunsun diyorsanız 1000 tl servislerin verdiği rakama göre güzel rakam alabililirsiniz.

6XpbB3.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Katil Balina :

hocam uygun satarsanız haberimiz olsun. potansiyel alıcıyım. çoğu kişinin de alıcı olduğunu biliyorum.. bu koşullarda 1000 tl çok pahalı..

daha uyguna getirebilirsem inanın uygun fiyata güncellerim. fiyat yüksek evet farkındayım ama şuan için en makul böyle

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Tarahumara :

Daha önce de yazmıştım. Navigasyonu servisler dehşet paralara satıyorlar. 1000 tl servise göre güzel rakam ama sorun şu ki navigasyon kartının değeri benim gözümde 50 tl bile yok. Canlı trafik bilgisi olmadan hiçbir işe yaramıyor. O servis içinde yıllık baya yüklü bir fiyat ödüyorsunuz. Hadi onu da geçtim güncellemeleri inanılmaz kötü. 3. köprü açıldıktan sonra 2 tane güncelleme geldi navigasyon sistemine ve sonuncusu geçen aydı. Hala köprü yok ortalıkta navigasyon sisteminde. Ben aracı alırken @okkko hediye etmişti sağolsun ama bir kere bile kullanma gereği duymadım. Ayrıca orjinal navigasyon kullanan arkadaşlara önerim kartları yuvasında takılı şekilde bırakmasınlar. İşlemcinin gücünün yarısını tüketiyor siz navigasyonu kullanmasanız bile ve bütün sistemi yavaşlatıyor gereksiz yere. Menü geçişlerindeki animasyonlara bile etkisi var. Testini daha önce yapmıştım. Aşağıda paylaşayım tekrar.

Kısacası neresinden tutsanız elinizde kalacak bir sistem. Bu karta vereceğiniz parayı bir kenara koyun. Yarın bir gün apple car play ya da android auto gelir ve güncelleme ücreti isterlerse servisten, onun için kullanırsınız. Kusura bakmayın @ozkanszn sizlik bir durum yok ama bunları söylemek zorundayım. Bütün bu durumları, mazdanın navigasyon sistemini yapan firma ile yazıştım ama yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler. Acil durum için elimin altında navigasyon kartı bulunsun diyorsanız 1000 tl servislerin verdiği rakama göre güzel rakam alabililirsiniz.

6XpbB3.jpg

hocam yorumunuz için teşekkür ederim ne kusuru estağfurullah. dediğiniz gibi 50TL olmayan bi kartın bu fiyatlarda Mazda kullanıcılarına dayatılması sinir edici bi durum. Bizde aracımızı aldığımızdan bu yana bu özelliği en makul yönden kullanmak için çok araştırdım hackleme, android auto denedim ama randuman alamadım. Android Auto ülkemizde yayınlanana kadar beklemek lazım vpn değişikliğiyle tatmin edici olmuyor hem o uygulamayla olduğu taktirde sürekli telefon bağlı olması gerekli rota boyunca telefon konuşmalarında msjlaşmada biraz zahmetli olabilir. Benim kullandığım kartta naviextras'dan yaptığım aktivasyon ve güncellemede 3yıl boyunca ki tüm güncellemeri ücretsiz sağlıyor. sitede mevcut 3yıllık güncelleme fiyat TL bazında yaklaşık 750TL olarak ifade ediliyor. Canlı trafik uygulaması, güncel petrol ürünleri fiyatı, anlık hava durumu raporları wi-fi destekli olarak mevcut. Ama dediğiniz harita yol güncellemelerini incelemedim. Umarım bu navigasyon kartı fiyatı kosundaki tüm kullanıcıların mağduriyetine Mazda bir çözüm bulur. Ben kendi adıma böyle çözdüm arzu eden isteyen arkadaşlara yardımcı olabilmek konuyu paylaştım. İlginize tekrar teşekkür ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

@ozkanszn hocam Tarahumara hocama katılıyorum bu konuda, çok kullanışlı değil maalesef.İlgili linkten alacak arkadaşlar aracı firma kullanarak alım yapabilir bu da yaklaşık olarak 90 pound'a=430 TL'ye denk geliyor son rakamınız daha alınası bir tutar almak isteyenler için.Benim alma sebebim çok uzun yol yapıyorum ve HUD'tan kalan km yi takip etmek güzel oluyor.Birde trafik levhalarını okuma özelliği aktif oluyor.Ben haziran ayında 300 TL ye ebay den almıştım.Sonra hem kur hem de gümrük mevzuatı değişti bildiğiniz gibi .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, ikarayel :

@ozkanszn hocam Tarahumara hocama katılıyorum bu konuda, çok kullanışlı değil maalesef.İlgili linkten alacak arkadaşlar aracı firma kullanarak alım yapabilir bu da yaklaşık olarak 90 pound'a=430 TL'ye denk geliyor son rakamınız daha alınası bir tutar almak isteyenler için.Benim alma sebebim çok uzun yol yapıyorum ve HUD'tan kalan km yi takip etmek güzel oluyor.Birde trafik levhalarını okuma özelliği aktif oluyor.Ben haziran ayında 300 TL ye ebay den almıştım.Sonra hem kur hem de gümrük mevzuatı değişti bildiğiniz gibi .

hocam bende araştırdım ebay'da aynı ürün 100eurodan 400euroya kadar fiyat değişikliği gösteriyor anlam veremedim. ebayında ülkemize satışı yok maalesef. pound fiyatlarıda sizin dediğiniz rakamlardan başlıyor ikisi arasında ne fark var çözemedim ve ne kadar garantili sorun olur mu olmaz mı emin değilim açıkçası 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, Katil Balina :

Ebayda çok çeşitli ve farklı fiyatlar da var kullanan deneyen var mı acaba. 40€ ile 400€ olan kartın farkı ne çözemedim 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Yeni aldığım araç için navigasyon fiyatı bayiden 2200 civarı açıkçası  yerinde kurulmak üzere  700-800 tl karşılığında almak istiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

32 dakika önce, kara_kartal68 :

Yeni aldığım araç için navigasyon fiyatı bayiden 2200 civarı açıkçası  yerinde kurulmak üzere  700-800 tl karşılığında almak istiyorum

Halil abi ilanım linkte şuan için en uygun fiyat yazıyor, ilandan mesaj atarsan detaylı konuşuruz. İyi akşamlar http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-mazda-navigasyon-sistemi-sd-karti-480323287/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, ozkanszn :

Halil abi ilanım linkte şuan için en uygun fiyat yazıyor, ilandan mesaj atarsan detaylı konuşuruz. İyi akşamlar http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-mazda-navigasyon-sistemi-sd-karti-480323287/detay

Kardeş sanırım Konya dasın ben İstanbuldayım  o anlamda sıkıntı var buna çözüm bulunursa hemen anlaşabiliriz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, kara_kartal68 :

Kardeş sanırım Konya dasın ben İstanbuldayım  o anlamda sıkıntı var buna çözüm bulunursa hemen anlaşabiliriz

Problemin halletme konusunda hemfikirsek, çok yönlü çözüm bulmak en kolay yanı. Linkten iletişim kuralım isterseniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Özkan bey kardeşimden Navigasyon kartını  sorunsuz ve uygun fiyata teslim aldım bayiilere boşuna  fazla para vermeyin  kendisine bir kez daha teşekkürlerimi sunarım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Konuyu yeni gördüm , ebay üzerinden martta sipariş geçmiştim, kart Rusya'dan geldi, sorunsuz çalışıyor, güncelleme alıyor. 55 Euro şimdi fiyatı, ben hiç beğenmedim. Harici tom tom var, onun çok gerisinde.

http://www.ebay.com/itm/Mazda-Connect-SD-Karte-LATEST-2017-Map-Europa-Turkei-Russland-2-3-6-CX-3-5-MX-5/253158715194

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14 saat önce, kara_kartal68 :

Özkan bey kardeşimden Navigasyon kartını  sorunsuz ve uygun fiyata teslim aldım bayiilere boşuna  fazla para vermeyin  kendisine bir kez daha teşekkürlerimi sunarım.

Halil abi ben teşekkür ederim, güle güle kullan :)

22 dakika önce, TylerDurden :

Konuyu yeni gördüm , ebay üzerinden martta sipariş geçmiştim, kart Rusya'dan geldi, sorunsuz çalışıyor, güncelleme alıyor. 55 Euro şimdi fiyatı, ben hiç beğenmedim. Harici tom tom var, onun çok gerisinde.

http://www.ebay.com/itm/Mazda-Connect-SD-Karte-LATEST-2017-Map-Europa-Turkei-Russland-2-3-6-CX-3-5-MX-5/253158715194

ebayda çok sayıda kart var aralarındaki fark nedir niye fiyatlar farklı hepsi orjinal mi memnun edicimi o konuda şüphelerim var. bildiğim kadarıyla ebay Türkiye'ye satış yapamıyor 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ebay'da bazı satıcılar kredi kartı kabul etmiyor, yoksa daha uyguna da bulmak mümkün. Bu satıcı kredi kartı kabul ettiği için bundan siparişi geçtim, PTT aracılığıyla gümrüğe takılmadan geldi.

Tekrar belirteyim Navteq'i kimseye tavsiye etmiyorum, Türkiye konumunda bence çok başarısız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...