Jump to content

Mazda3 -Ford Radyatör Yedek Su Deposu (3M5H-8K218)

fatihnet
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar Merhaba Mazda 3 -2006 Otomatik LPG aracım var 
Radyatör yedek su deposunda ufak bir çatlak var belli belirsiz su damlatıyor silikon yaptım ama tutmadı sıcaktan atıyor malesef.
Parça kodu 3M5H-8K218 internete yazınca fordun parçası çıkıyor zaten üstündekide Ford ürünü bunu alsam uyum sağlar mı. Kod sonunda AJ tarzıda kodlar var ama benimki tam nedir bilemedim.
Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

21 saat önce, fatihnet :

Mazdanın verdiği kod bu sanırım yerli hiçbir yerde çıkmıyor bu kodla rus sitelerinde mevcut bolca.

Evet ama kesin bilgi değil. Şase no ile en doğru şekilde ulaşılır. Servise sordun mu ? Bazen umduğundan daha ucuz olabiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 saat önce, Burak :

Evet ama kesin bilgi değil. Şase no ile en doğru şekilde ulaşılır. Servise sordun mu ? Bazen umduğundan daha ucuz olabiliyor.

Evet sordum serviste 260 TL fiyat istediler. 3M5H-8K218  kodlu ürün ise internette 75 TL civarı bu parçanın uyumlu olacağını söyleyen yerde var uymayacağını söyleyende yani bir türlü netleştiremedim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Arkadaşlar Ford'un 3M5H-8K218 AJ Kodlu orjinal ürününü aldım ford parçacısında kdv dahil kampanya fiyatıyla 100 TL idi. Parça takıldı görüştüğüm bir çok usta kişi bir sıkıntı olmayacağını söyledi  şimdilik bir sıkıntı yok umarım ilerleyen süreçtede bir sorun olmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Arkadaşım mazda 3 2008 modele kadar ford focus 2002 2008 lerle %70 aynı diyebilirim bilginize ben benzin otomatigini sorguladım servisine 1580 lira dediler ve depoyu söktüm samandirayi elime alıp ford parcacisinin yolunu tuttum ve 250 tl ye orjinalini aldım...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...