Jump to content

Direksiyon Deri Kılıfı Dikme

Mutlu Tekir
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

6 saat önce, serifdurdu35 :

Hocam çok yakışmış. İyiki yaptırmışsın. Bende yaptırcam resmi görünce😁 ne kadara mal oldu sizinki? 

ikisi için tutacak yeri delikli deri körük normal deri toplamda 200 tl ödedim. koruk biraz büyük oldugu icin fiyat arttı. 

5 saat önce, tansu87 :

Güzel olmuş güle güle kullanın.

O kadar tasarım yap, ondan sonra taş devrinden kalma sopayı gel yerleştir konsolun ortasına. Aslında olacak iş değil :)

yapacak bur şey yok hocam, makyajla birlikte kaldırıldı zaten. ama madem koymuşlar daha estetik bir hale getireyim dedim.  şimdi direksiyon simidiyle uyumlu oldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, ozgur35 :

Bomba olmuş Ama pıano black kısımlar çok çizilmiş 😑

o kir toz hocam:) silince pırıl pırıl aslında. kac aydır temizlemiyorum fırsat bulamadim. temizlemecilere de vermiyorum çünkü bin turlu abuk subuk kimyasal kullaniyorlar.  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...
29.06.2019 at 13:39, Katil Balina :

bugun dayanamayıp keyfe keder el frenini ve körüğünü de yaptırdım aynı deriden. sırada vites körüğü var ama sonraya bıraktım sökmesi zor olur dedi bakacaz ilerde.

15618048387747832360464705820354.jpg

15618051133905289466444448938256.jpg

bugün daha önce ustanın mazda'ya bulaşmak istememesi dolayısıyla açmaya cesaret edemediği ve dolayısıyla yapmadığı ama nasıl söküldüğünü ögrendikten sonra kendisine uğrayıp vites köruğünü de yaptırdım. 

direksiyon ve el freni körüğü aynı tonda gercek deri iken vites körüğü muşamba kalmıştı ve gözüme batıyordu, neyse ki halledildi. durum şu

IMG_20191110_154530.jpg

IMG_20191110_154341.jpg

benim oğlan ekranı kontrol eden kısmı tırnaklarından kurtarmış iceri göcertmişti onu takayım derken rastladığım bir video.  (bu arada söktükten sonra tıkır tıkır yerine oturdu, sadece takıldığı yerden kurtulmuş, o işin hatırına körük işini de halletmis oldum.

vites topuzu şu şekilde sökülüyor

geri kalanı da şu şekilde sökülüyor (buradaki videoya konu olan araç manuel ve vites topuzu vidalı, otomatiği sökmek yukarıdaki videoda biraz daha uğraş istiyor)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...