Jump to content

Lütfen alkollü araç kullanmayın !!!

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar,

Bu akşam sahilyolundan Maltepe yönüne giderken Küçükyalı ışıklarda kendine yeşil ışık yandığı için yolu diklemesine geçen çiftkatlı otobüse Bostancı istikametinde giden bir Opel Vectra neredeyse hiç fren yapmadan yandan vurdu. Biz de kırmızı ışıkta beklediğimiz için olayı çok açık gördük.

Hemen sağa çekip aracın yanına koştum ama benden önce gidenler adamı çıkarttılar araçtan. Araç alev almak üzereyken hemen söndürüldü. Yere yatırıp hemen ambulans çağırıldı 10-15 dk içinde ambulans geldi ama adam ne olayın farkında ne de konuşacak haldeydi. Sonradan anladıkki adam ciddi derecede alkollüymüş.

Yaşanan her olay bizlere ders. Lütfen alkollüyken araç kullanmayalım.

İşte size ibretlik fotoğraflar.. Aracın haline bir bakın bir de otobüsün..

post-1-141695259521_thumb.jpg

post-1-141695259528_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aman burak abi hatırlatma ogünleri aman aman lanet olsun o zamanlar kendimi pilot zannederdim daha iyi kullandığımı zannederdim ama dersimi aldım ben...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

içmeyide bilmiyolar, araç kullanmayıda hadi kendin geberebilirsin de bari başkasının başını yakma >:(

Haklısın. Eğer çarptığı otobüs değil de bir araba olsaydı durum çok daha vahim olabilirdi..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Diğer birçok ülkede olduğu gibi, 1.derece cinayete teşebbüsten veya 1.derece cinayetten yargılayacaksın içipte direksiyon başına geçenleri...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Diğer birçok ülkede olduğu gibi, 1.derece cinayete teşebbüsten veya 1.derece cinayetten yargılayacaksın içipte direksiyon başına geçenleri...

Bence de... Çünkü bir cinayete sebep olmaları an meselesi.

Bir de ben polisin sarhoşlar karşısındaki acziyetini pek anlamıyorum. Amerikada polis hiç uğraşmadan yatırıyor adamlar yere bağlıyor kelepçeyi ve götürüyor. Bizimkiler saatlerce uğraşıyorlar ikna edebilmek için..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

... uzun bir zamandır kimseyi dövemedim. Kadir'le kaldığım yerden devam edeyim diyorum ...

Sen beni güldürdün, Allah ta seni güldürsün :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

biliyorum abi. zaten büyüğüne el kaldırmayacak kadar terbiyeli olduğu için kum tormasına çalışır gibi çalışırım :D

Torma nedir? :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi o resim kaç senelik  :D şimdi biraz daha enli Kadir abi

kesinlikle alkollü bir şekilde araç kullanmam hatta kullanamayacak kadar kötü hissedersem trafiğe bile çıkmamaya özen gösteririm

arabanın yedek parçası bol ama insanın yedek parçası yok  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 6 yıl sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...