Jump to content

2015 Mazda 3 İç Mekan Aksesuar

celalkamil

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhabalar aracıma AliExpress ten aldığım aksesuarlardan aşağıda resimlerini verdiğim iki tanesini almak isteyen arkadaşlara bana olan maliyetine satmak istiyorum.Küçük olan parça 8 dolar büyük olanı ise 13 dolara alındı.2 üründe geldiği şekli ile naylon paketi içinde ve hiç açılmamış ve de kullanılmamış durumdadır.Niye sattığıma gelince:Küçük olan parça dörtlü düğmesinin çevresini tam kapatıyor bu yüzden yuvarlak şekilli olan havalandırma mandallarının üstünü tam örtüyor benim aracımda uymadı ama başka Skyactive Mazda kasalarda havalandırma mandalları orada olmayabilir belki kullanabilecek bir arkadaş olabilir diğer parçada eskisini sökmeyi göze alamadığım için kullanılmadı.Almak isteyenler buradan yada özelden yazabilir istenilen şekilde posta yada kargo yapabilirim ( kargo ücreti alıcıya aittir ) resimleri ekliyorum.......

IMG_3941.JPG

IMG_3942.JPG

IMG_3943.JPG

IMG_3961.JPG

IMG_3962.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şu fiyatları TL ye çevirsek :) Ya da satarken günlük Merkez Bankası kurunu mu kullanacağız onu belirtsek :)

Büyük parça hali hazırda bulunan parçadan ne açıdan farklı ? İlk resimdeki büyük çerçeve değil mi 2. parça ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kusura bakmayın o an aldığım sitedeki listeye bakarak oradaki fiyatı yazdım küçük olanı 25 lira büyük olanı da 45 lira.Büyük olan çerçeve mat renkte.İlk resimde göstermek istediğim şey küçük olan parça dörtlü düğmesinin çevresini kapatınca resimde oklarla gösterdiğim havalandırma düğmelerinin de üstünü kapatıyor bu yüzden ben takmadım.Aynı resimde büyük olan çerçeve de görünüyor.Üstünde birkaç çizik olduğu için onu da yenilemek istedim ama çıkarırken konsol zarar görür çizilir diye o parçayı da kullanmadım.

27 dakika önce, Burak :

Şu fiyatları TL ye çevirsek :) Ya da satarken günlük Merkez Bankası kurunu mu kullanacağız onu belirtsek :)

Büyük parça hali hazırda bulunan parçadan ne açıdan farklı ? İlk resimdeki büyük çerçeve değil mi 2. parça ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...