Jump to content
Atmaca

Mazda 626 1.6 cc 90 Hp Hakkında

Tavsiye Edilen Mesajlar

Atmaca

merhaba arkadaşlar 626 96 model 90 beygir nasıldır?90 beygir yeterli mi bu kasa için?lütfen bilen arkadaşlar yardım ediniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mursel_Balci

araç 2000 motorsa  motor durumu da iyiyse  güzel bir gaz ayarıyla sıkıntısız kullanırsınız. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Atmaca

satıcı 1.6 diyor araç özelliklerinde 2.0 yazıyor.beygir gücü 75-100 olarak belirtilmiş.araştırdım bu yıllardaki araçlarda 90 lık var.motor durumu %70 çıkmış.185 bin km de.14.800 tl fiyat isitiyor.link atmayı bilmiyorum ama arabam.com dan antep de 626 lar içinde bordo renkli bir bakabilir misiniz?aile için alacağım ve uzun süre binmeyi düşünüyorum.maddi durumlarda ancak buna yetiyor.ayrıca klimaya gaz basılması lazım dedi sunrof u da iptal etmiş.hız kontrol özelliği de aktif değilmiş.bunlar sonradan yapılabilir parçalar mı?çok masrafı olur mu?ya da başka bildiğiniz veya tavsiye edeceğiniz bir araç var mı?bu ayın 20 sinde param gelecek ona göre bir araç ayarlamam lazım.lütfen bu konuda bir yardımcı olunuz.şimdiden teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NoooFearrrr

Link atmak çok bazit üstteki sitenin adının yazdıği yeri farenin sol tuşuna basarak seçili hale getir sonra sağa tıklayıp kopyala de sonrasında bu sitedeki mesaj bölümüne yapıştır deyip kolayca yapabilirisin.

Olurda olmaz ise  ilan numarasını buraya yaz ilan numarasından arabam.com dan bakalım.

Ayrıca bu mevzuyu  Bu araç alınırmı bölümüne yazmalıydın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Atmaca

konuyu denildiği şekilde bu araç alınır mı kısmına taşıdım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.