Jump to content

3.Nesil Mazda 3 Cam Perdesi

patojenim
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Yeni yönetmelik gereği söktürmek zorunda kaldığımız güzelim cam filmleri yerine kullanabileceğimiz cam perdesi arıyorum. 

Araç içi güvenliği, Uv koruması, dışarıdan içerinin görünmemesi, dışarının izlenmesi, sökme ve takmanın kolaylığı ve sağlamlığı, Bunlar benim aradığım kriterler.  

Fikri olan var mı? 

Not. Bazı araçlara özel perde yapımı var ancak belirttiğim kasada bulamadım maalesef. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...

Haftaya Bim'e araç perdesi gelecek sanirsam. Hatta arac icin kullanilabilecek uygun fiyata paspas, kilif, temizlik ekipmanlarida olacak dusunen arkadaslarin bilgisine...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Kingcool :

Haftaya Bim'e araç perdesi gelecek sanirsam. Hatta arac icin kullanilabilecek uygun fiyata paspas, kilif, temizlik ekipmanlarida olacak dusunen arkadaslarin bilgisine...

Evet 8 Haziran'da baya bir oto ürünü var ;

bim-market-8-haziran-katalogu-fakir-budd

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2.nesil mazda 3 için aradım ben de bulamadım, üretimi yapan yerlere ulaştım yok dedi, eee yapsana müşteri hazır dedim.. kalıbı varsa 2. dak da sa. profil kıvıracak 200 TL ye de satacak 20 TL maliyettir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 saat önce, Burak :

Bir ara bir şirket yapıyordu bu perdelerden. @İlhan sen mi bulmuştun bir firma ?

Yok abi ben değildim.

8 saat önce, Kingcool :

Evet ilgili konumuzun altında paylaşmıştım. İş görebilecek şeyler mevcut.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Batkan oto bod perde vardı eski yarisimide. Sök tak çok kolay ve guzel üründü. Çok sıcaklarda arka camlara takıyordum. Görüşüde etkilemiyordu. Kalıp araca özel. Ürünün maliyeti çok düşük ancak satış fiyatı acayip yüksek.gerçi orjinal toyota takmatik perdelerin nerdeyse ücte biri fiyatına almıştım. Batkan oto dizayna bakabilirsiniz belki aracınıza uygun bod perde vardır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...