Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Burak

Mazda KD4566A61 Orijinal Ön Kapı BOSE Hoparlör Koruyucu

Tavsiye Edilen Mesajlar

Burak    4.198
Burak

KD4566A61 - Mazda3, Mazda CX-5, Mazda CX-9 gibi BOSE sistem bulunan bir çok modelde kullanılan hoparlör ( KD4566A60 ) için koruyu parça.

Aracımda olmadığını düşünerek sipariş etmiştim ama varmış. Servis yeni gelenleri taktığı için araçtan çıkanlar tertemiz şekilde kutusunda duruyor. Çok ihtiyaç duyulan bir parça değil ama olursa bende mevcut, bilginiz olsun.

Sağ veya sol ayrımı yok, dolayısıyla tek veya ikisi birden alınabilir. Tek 50 TL ikisi 90 TL , kargo ücretsiz :)

Mazda KD4566A61

Mazda KD4566A61 BOSE Hoparlör Koruyucu

Mazda KD4566A61 BOSE Hoparlör Koruyucu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Anilcanatan    98
Anilcanatan

Mazda 6 ya uyarsa ve benim hoparlörlerde koruma yoksa ben talibim. Olup olmadığını nasıl öğrenebiliriz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    4.198
Burak
2 saat önce, Anilcanatan :

Mazda 6 ya uyarsa ve benim hoparlörlerde koruma yoksa ben talibim. Olup olmadığını nasıl öğrenebiliriz?

Bunu öğrenmenin 2 yolu var

1. Servise sormak

2. Kapı içini sökmek ama tahminim vardır. Parçanın konumunu aşağıdaki iletide görebilirsiniz ;

1 saat önce, Zealot :

Elimde bi şişe oktan arttırıcı var. Yeşil. Takas olur mu 

İşime yaramaz o :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
vethekim    191
vethekim

hayırlı satışlar. :D

ev,arsa gibi takas secenekleri var mı yada senet?:fiuw::geyik:

siz gene teklifleri bastan geri cevirmeyin. belki aklınızı çelen bir sey cıkar:2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    4.198
Burak
1 saat önce, vethekim :

hayırlı satışlar. :D

ev,arsa gibi takas secenekleri var mı yada senet?:fiuw::geyik:

siz gene teklifleri bastan geri cevirmeyin. belki aklınızı çelen bir sey cıkar:2funny:

Öyle bir teklif gelse neden geri çevireyim ama bu oktan arttırıcı teklifi pek tekin değil ondan direk reddettim :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.