Jump to content

3. Nesil Mazda 3 Android Auto

Efn
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

İyi günler arkadaşlar 2015 model mazda 3 power aracıma mzd aıo dan 32 fat olan usb ye indirdiğim  androit auto yu ve bazı tweak leri aracıma yükleyemiyorum. Forumda bununla ilgili bir video hazırlanmış bire bir yaptım fakat yükleyemedim. 2015 mazda 3 e yükleyen arkadaş var ise yardımcı olabilirmi? Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

17.11.2017 at 09:34, Efn :

İyi günler arkadaşlar 2015 model mazda 3 power aracıma mzd aıo dan 32 fat olan usb ye indirdiğim  androit auto yu ve bazı tweak leri aracıma yükleyemiyorum. Forumda bununla ilgili bir video hazırlanmış bire bir yaptım fakat yükleyemedim. 2015 mazda 3 e yükleyen arkadaş var ise yardımcı olabilirmi? Teşekkürler

dokunmatik ekran yazilim surumunu kontrol ettiniz mi? eger yaziliminiz 55... den dusuk ise usb takınca okumayacaktir. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Efn :

@ediz07 sürüm 59 kardeşim çok uğraştım ama olmuyor.

Sürüm v59.00.502 bundan önce ise sorun olmaması lazım. Bu ise başka işlem yapmanız lazım. Tam sürün bilgisini yazarsanız bir şeyler bulmaya çalışırım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@ediz07 kardeşim evet sürümüm v59.000.502 ne yazık ki en son sürüm geçen hafta servise uğramıştım halen aynı sürümü yüklüyorlarmış gelen araçlara. Şimdi den yardımların için teşekkür ederim. Vakit ayırdığın için hakkını helal et

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Efn :

@ediz07 kardeşim evet sürümüm v59.000.502 ne yazık ki en son sürüm geçen hafta servise uğramıştım halen aynı sürümü yüklüyorlarmış gelen araçlara. Şimdi den yardımların için teşekkür ederim. Vakit ayırdığın için hakkını helal et

http://mazda3revolution.com/forums/2014-2017-mazda-3-skyactiv-audio-electronics/200450-aio-tweaks-firmware-ver-502-read.html#post2081162

bu linkte en son sürüm için yapılacak işlemler anlatılmış ama tehlikeli ve linux bilgisi isteniyor. Müsait bir zamanda bununla ilgili yazı yada video yapabilirim ama yakın zamanda olmaz. Eğer ingilizceniz ve biraz da anlarım derseniz yapabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Efn :

@ediz07 kardeşim ben bu gönderdiğin linke baktım ama ben beceremem ya böyle duracak ya da cmu nun sürümünü geriye ala bilirsek belki o zaman yapılır ne dersin?

geriye alinmiyor diye biliyorum biraz bekleyin belki başka cozum onerileri cikabilir. bu olaydan dolayi yukseltmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Günaydın @ediz07 kardeş dün o kişi ile görüştüm onun sürümü 59.00.443 müş :-[ ben ya bekleyeceğim ya da cmu nun sürümünü nasıl eski haline getirebilirim  onu araştıracağım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...