Jump to content

MazdaClubTR Periyodik Bakım Hediyesi Sahibini Buldu

MazdaClubTR
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

2017 senesi MazdaClubTR'nin 10 yılı geride bırakması anlamına geliyordu. Bunu sizlere çeşitli hediyeler vererek kutlamak istedik ve Haziran ayında yaptığımız anket sonucunda da bu hediyelerimizin en önemlisi olan Periyodik Bakım Hakkını sizlerin oyları ile @Tarahumarakazandı.

Üyemizin aracının bakım zamanı Kasım sonu olduğunda hediyemizi kendisine takdim etmek için bekledik ve dün Musluoğlu'nda periyodik bakımını yaptırdık. 

Aracını daha nice, güzel günlerde kullanmasını diliyoruz.

20171125_115649.jpg

Tüm haberi görüntüle

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, Seriatsu :

4 adet Kışlık lastik jantlar hariç:)

Güzel fikir :)

21 dakika önce, Mehmet Özdemir :

Tebrikler.. 20. Yıl hediyelerimiz ne olacak acaba? :)

O kadar bekler miyiz sence ? :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

verilen hediyeler sadece vesile.  umarim yonetim olarak daha guzel isler cikar.  bu ve benzeri hediyeler ilerleyen zamanda artarak devam eder. dostluk ve arkadasliktan daha kiymetli degil hicbiri ama olsasida gayet hos. :rolleyes:O0

sevgili forum yoneticileri su bakim isini forum uyesi olupta baska marka arac kullananlara da yapsaniz nasil olur? malum bakima az kaldi da.... :2funny:

• Beğen 1
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

16 saat önce, vethekim :

verilen hediyeler sadece vesile.  umarim yonetim olarak daha guzel isler cikar.  bu ve benzeri hediyeler ilerleyen zamanda artarak devam eder. dostluk ve arkadasliktan daha kiymetli degil hicbiri ama olsasida gayet hos. :rolleyes:O0

sevgili forum yoneticileri su bakim isini forum uyesi olupta baska marka arac kullananlara da yapsaniz nasil olur? malum bakima az kaldi da.... :2funny:

Araca göre yaptık dersek yalan olur. O dönem sadece yapılan paylaşımların aldığı beğenilere ve 5 ay sonunda da yapılan anket sonucuna baktık :) Periyodik Bakım ücretini sitemiz kendi bütçesinden karşıladığı ve herhangi bir bayi/servis ile anlaşma çerçevesinde olmadığı için kazanan üyenin aracı başka bir model olsa yine de karşılamaya çalışırdık tabii ama üyenin aracı uçuk bir marka olsaydı ne olurdu halimiz bilmem :D 

• Beğen 1
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...