Jump to content
kumisi41

1999 model 1.8 323 f astina

Tavsiye Edilen Mesajlar

kumisi41

Merhabalar, 

Mazda sahibi olmak istiyorum, Suan için bütçemiz kısıtlı olduğu için 1999 model mazda323 1.8 F astina ya denk geldim hosuma gitti,almayi düşünüyorum degerli bilgilerinizi bekliyorum, yada farklı bir mazda onermenizi rica ediyorum. 

1999 model 323 1.8 115. F astina 170000 km' de.hiç tüp takilmamis 2 parca boyası var son agir bakimlari 130000 km.de yapılmış görünüş olarak diri temiz bir arac. 25000 tl isteniyor.

Modeline göre pahalimi,bütçesi az olan birisi için degerlendirilirmi, birde tüp taktiracagim manuel vites bu arada, yas itibari ile sorun yasatirmi,parca sikintisi yasanirmi degerlendirebilirmisiniz tecrübeli yorumlarinizla,Teşekkürler 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
By_Nisay

Benim aracımı almadan önce en cok baktıgım modeldi.
yazdan bu yana fiyatları uçtu gitti.
17.500 e 19.000 e satılan arabalar 23.000 24.000 olmuş
acelen yoksa paran cebinde beklemelisin bence. 
Araba alacam diye piyasada gezerse insan kesin bişeyler rasgitmiyor, biyerden olumsuz bişeyler oluyor.
Sabırla beklemelisin. 25.000 cok para.
Ben bekledim,  323 astina f düşünürken 626 Gf SW aldım, çok iyi denkgeldi hemde.
Rasgelmesi temennisiyle...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.