Jump to content

2010 - 2013 Arası Mazda 3 Mirai ya da Impressive

ufukcelik05

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selamun Aleyküm 

Hayırlı günler arkadaşlar 2010-2013 arası Mazda 3 Mirai Yada İmpersive paket araç arıyorum sedan otomatik ve 100 bni geçmemiş olması benim için önemlidir.

1000 liraya kadar hasar kaydı olabilir. Renk olarak Gri ve Beyaz tercihimdir. Mirai paket olması önceliğimdir. 

Fiyat olarak maximum 63 bin liraya kadar çıkabilirim. 

Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şu araç oldukça temiz gözüküyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazcar-otomotiv-den-mazda-3-mirai-otomatik-506546055/detay

Yani sizin belirtmiş olduğunuz rakamla 4 bin lira gibi bir fark var ama.. Belki sıkı bir pazarlıkla biraz geri çekilebilir. Bu şekilde temiz bir Mirai bir daha denk gelemeyebilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlhan abi evet sahibindeki neredeyse bütün ilanları inceledim tek tek gerçekten çok temiz bir araba  aradım konuştum son fiyat 66 dan aşağı inmiyor haliyle mirai için bu fiyatta haliyle yüksek bence 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

51 dakika önce, ufukcelik05 :

İlhan abi evet sahibindeki neredeyse bütün ilanları inceledim tek tek gerçekten çok temiz bir araba  aradım konuştum son fiyat 66 dan aşağı inmiyor haliyle mirai için bu fiyatta haliyle yüksek bence 

Sıfır olsun, ikinci el olsun tüm otomobil piyasası alt üst oldu. Yani çok ilginç fiyatlar dönüyor artık.  2.0 araç almak imkansızken, sıfır düşük hacimli araç almayı 4-5 yıldan beridir çok zorlaştırdılar. Gün gelecek 2.el otomobil almayı bize hayal şekline getirecekler bu gidişle. 2011 Yılında 57-58 bin liralık sıfır araba, şimdilerde 140-150 bin lira...

Yakında Çin gibi bisiklet cenneti olabilir ülkemiz. :D  :geyik:

Bilmiyorum araç almak için bir süren var mı ? Yoksa eğer biraz bekleme ve araştırma ile. Bütçene ve gönlüne uygun bir Mirai yahut İmpresive bulabilirsin..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi o uçuk fiyat yazanların zaten satmaya gönlü yok onlara  aslında bişey demek geçiyoda içimden hani bi söz vardır ya Alan olmayınca satanı s*****m çok doğru biz söz aslında  :) hayırlısı bakalım abi elbet güzel bieşy düşürcem bekliyorum zaten araba işi aceleye gelmiyor 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

12/8/2017 at 17:37, ufukcelik05 :

ilhan abi pazartesi inş o miraiyi almaya gidiyorum pazarlığımızı felan yaptık 

Merhaba. Araci almadiniz sanirim. Ilan duruyor. Benim de onceki aracim mirai idi. Tekrar mirai ye donsem mi diye gozume kestirmistim bende :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

07.12.2017 at 13:07, ufukcelik05 :

Abi o uçuk fiyat yazanların zaten satmaya gönlü yok onlara  aslında bişey demek geçiyoda içimden hani bi söz vardır ya Alan olmayınca satanı s*****m çok doğru biz söz aslında  :) hayırlısı bakalım abi elbet güzel bieşy düşürcem bekliyorum zaten araba işi aceleye gelmiyor 

Gönlünüzden geçen aracı bulursunuz inşallah. Bir hemşerin olarak yukarıda yorumun, noktalı geçsende pek uygun olmamış, bu sitemizde genelde böyle yorum arası sözler bulunmaz. Gençlik diyelim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...