Jump to content

Mazda2 Torpido Aydınlatma ile İlgili Görüşleriniz

Orhan BC
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba akşam üstü böyle birşey geldi aklıma ama şimdi bu torpido üzerindeki LED’leri anahtar açınca mı yanarsa daha güzel olur yoksa farları yaktığımda yanarsa mı daha güzel olur kararsız kaldım sizce hangisi daha güzel olur ? 

0A195C7B-4A6A-4E64-B7EC-74353A82E4AF.jpeg

2461C4CA-5F99-45D6-9C58-8927781CAD07.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fotograflari inceledim.  Bence gece yanmasi biraz daha mantikli geliyor, bu da farlari açinca yanmasi demektir.

Öte yandan, fotograflardaki örneklerde torpido aydinlatma biraz abartili olmus.  Sanki torpidonun yandaki yolcu tarafindan her açilisinda sürücünün dikkatini dagitma riski var görünüyor.  Ben sürücü olsam bu kadar abartili torpido aydinlatmadan biraz rahatsiz olabilirdim.  Bunun teknik adi "distraction" yani dikkatini dagitmadir.  Bu nedenle önerim, biraz daha ölçülü bir aydinlatma yapmaya çalisin.  Sonuçta gece karanliginda daha az sayida LED rahatlikla yeterli olabilir.  Sonuç olarak, güzel bir fikir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Takın hevesinizi alın, sonra zaten kendiniz sökeceksiniz göz aldığı için. Torpido içini aydınlatmaksa maksat, beyaz ve torpido içinde daha iyi olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Katil Balina :

bence bu şekikde olacaksa ne anahtarı açınca ne de farları yakınca...

şaka yollu da olsa ilk aklıma geleni söylemiyorum zaten:))

Katil balina neyi beğenmedin anlamadım evet biraz ışık fazla olabilir ama bak fiestada yapmışlar o led şerittte 28 led var yukarıdaki arkadaşlarında dediği gibi 10 led olarak düşündüğünde daha güzel olabilir

DE010159-6801-455D-A92D-F99F2682275A.jpeg

Orhan BC tarafından düzenlendi
Yanlış yazılan kelime
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Orhan BC :

Katil balina neyi beğenmedin anlamadım evet biraz ışık fazla olabilir ama bak fiestada yapmışlar o led şerittte 28 led var yukarıdaki arkadaşlarında dediği gibi 10 led olarak düşündüğünde daha güzel olabilir

Bu ambiyans şeklinde ve göz almayacak halde.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

13 saat önce, Orhan BC :

valla fikirlerimizi sormuşsunuz ona istinaden söyledim. yoksa istediğinizi yapabilirsiniz... 

o ambians dediğiniz evet hanımın makyajli kasa fiesta'sında da vardı ve şık duruyordu. ama sizin yaptiğinızla ne kadar ilgisi var bilemiyorum.

neyse keyfinize göre yaparsınız. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...