Jump to content

Mazda Ücretsiz Bakım Var mı?

fatih2008
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

İyi Günler

Çeşitli araba firmalarının yılın belli dönemlerinde bilhassa yaza ve kışa girerken ücretsiz bakım programları oluyor. Mazda'nın böyle bir uygulaması var mı?

Mesela bakım paketi (yakıt, klima,yag filtre değişimi) ...... TL gibi.

Aydınlatırsanız memnun olurum... 

Örnek: Aşağıdaki Şekil 1'de belirtildiği gibi. 

Teşekkürler...

kampanya.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilkbahar ve kışa girerken servis kampanyaları oluyor ama standart bakım indirimi yok maalesef. işçilik ve yedek parça %30 indirim kampanyası vardı mesela kışa girerken.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlkbahar ve sonbahar aylarında @Mehmet Özdemir'in de dediği gibi indirimli bakım kampanyaları ve bazen bunların içerisinde ücretsiz check-up hizmeti veriliyor ama yapılan bakımın ücretsiz olduğu bir kampanya ben ne Mazda ne de başka bir markada duymadım. Mantığa aykırı :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

lkbahar ve sonbahar aylarında @Mehmet Özdemir'in de dediği gibi indirimli bakım kampanyaları ve bazen bunların içerisinde ücretsiz check-up hizmeti veriliyor ama yapılan bakımın ücretsiz olduğu bir kampanya ben ne Mazda ne de başka bir markada duymadım. Mantığa aykırı :)

Cümlenizin içinde çelişen kelimeler kullanmışsınız

1. Ücretsiz check-up ücretsiz bakım demek; bu hizmet veriliyor demişsiniz ama hemde mantığa aykırı demişsiniz.

2. Arayın bir opel yetkili servisini ücretsiz bakım deyin getirin arabanızı der. Mesela İzmir Arkas opel

https://my.opel.com.tr/ buraya tıklayın ve sağ taraftaki akan reklamı biraz izleyin

Bu hizmet ücretsiz olabilir; Aracın tam manasıyla kontrolünden emin olmak isteyen de yararlanır sanayiye fazla para vermek istemeyende... Belkide kontrolde bu fren hortumunu değiştirelim veya sen kendin değiştir uyarısı ile hem kendisine hem de karsıdaki araca zarar vermemiş olur..

Öğrenmek istediğim şuydu ; belirli zamanlarda ücretsiz bakım hizmeti veriliyor mu 

Öğrendim mi o bana kalsın

Hayırlı Günler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ücretsiz checkup ücretsiz bakım demek değil ücretsiz kontrol demektir. Yani aracınızın bir problemi var mı yok mu bunu ücretsiz olarak kontrol etmek demektir ki bunu zaten bakım kampanyalarında verdiklerini söylemiştim ara sıra.

Ücretsiz bakım ise aracınızın ihtiyacı olan bakımın ücretsiz olarak yapılması demektir ki böyle bir hizmet hiç bir serviste yoktur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Konu benim yanlış sorumdan bu kadar uzadı. Ücretsiz Kontrol var mı deseydim tamamdı. Ama genelde mazda ücretsiz kontrol reklamlarını görmediğimden sorma ihtiyacı hissettim.

Kolay gelsin

Teşekkürler

Burak Bey, sizden özür diliyorum ve sözlük bilginizden dolayı teşekkür ediyorum 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...