Jump to content

Body Kit Mazda3

ømeraga75
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

YEN olması lazım öyle biliyorum!

800 yaziyor komple set ,,acaba kac para yapar ..hic alisverisimiz olmadiki japon agabeylerle..
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi onu bilmiyorum ama japonyada hayat çok pahalı o kadar biliyorum dur bi araştırayım...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ömer abi Japon yeni 1150 türklirası görünüyor 1 yen. 800 YEN olsa 920 YTL olur... ama ucuz bi fiyat gibi görünüyor yanlışlık yoksa...

Ama abi benim bildiğim orada gıda çok pahalı bu tür şeyler ucuzmuş arkadaşla konuştukta biraz... 4 tane portakal 30 YTL 1 kg kiraz 50 YTL orada :D Adamların neden böcek yediği anlaşıldı şimdi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ömer, araba çok güzel görünüyor.

yaptırırsan tam süper olur :)

vallah benimde hosuma gitti simdi fiyatini arastiriyom

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi bu ne ucuzluk mazdayı parça parça getirtsek Türkiyeye bu şekilde daha mı ucuza gelir acaba :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest infsphinx

la burda bi spor ön tampona 1250 YTL çekiolar...

japonyadan getirtilme olanakları falan var mı bu tip şeylerin... gümrük mümrük bizde takılır sanki almanya da belkilik bişi olmuodur da TR ye girmesi zor sanki...

bilgisi olan arkadaşlardan bir iki çift laf rica ediyoruz...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

:tey:

abi senin bu kiti yapman icin kaputuda degişmen lazım.. ben asıl bu kitin arka tamponuna bitiyorum..

035-005.JPG

bide 800yen deildir abi o 800dolardır, 80.000yen civarı yani..

bence senin icin şu lip yeterli olur abi aslında;;

ImageFromDB.php?base=1&no=10723

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Farlara yapılan kaşta güzel durmuş.. Ömer hakikaten senin çok fazla birşey yapmana gerek yok

İrfan bu MPS teki marşpiyel de sonradan takılma değil mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İrfan bu MPS teki marşpiyel de sonradan takılma değil mi ?

o halihazırda üstünde bulunan olması lazım abi.. cünkü sonradan yapılsa öndeki lipin hizasına cekerlerdi ama lip daha asagıda duruyor..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...