Jump to content

Bu Araba Alınır mı?

mehmetozbas

Tavsiye Edilen Mesajlar

cümleten selamünaleyküm ..arkadaşıma mazda 3 (2004-2007)otomatik bakıyoruz ..https://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-mazda-3-1-6-dynamic/temiz-binilmis-mazda3/8343614

beyaz çok güzel duruyor ama emsallerine göre fiyat yüksek gibi geldi..170.000 bini aşmamış, ortalama 3000 hasar kayıtlı, bikaç parça boyalı mazda 3 dynamic in ederi kaç ise alınır sizce..yardım ederseniz çok sevinirim

(konuyu inşallah doğru yere açmışımdır)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

57 dakika önce, mehmetozbas :

cümleten selamünaleyküm ..arkadaşıma mazda 3 (2004-2007)otomatik bakıyoruz ..https://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-mazda-3-1-6-dynamic/temiz-binilmis-mazda3/8343614

beyaz çok güzel duruyor ama emsallerine göre fiyat yüksek gibi geldi..170.000 bini aşmamış, ortalama 3000 hasar kayıtlı, bikaç parça boyalı mazda 3 dynamic in ederi kaç ise alınır sizce..yardım ederseniz çok sevinirim

(konuyu inşallah doğru yere açmışımdır)

fiyat yüksek tutmuş parça pahalı diye 9 bin küsur hasar var demiş. başka araçların parça fiyatlarından haberi yok belli.  Dediği malzemeler hem o kadar tutmaz. İstediğiniz araçlar 35 den aşağı pek bulamazsınız, bulursanız da kaçırmayın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

teşekkür ederim ediz07...yanlış yere açtığım için özür dilerim öğrenecez zamanla..yok mu mazdasını satan arkadaş yav yabancıya gitmesin arbalar :rolleyes:

alınık bölümüne açacaktım galiba şimdi farkettim:-

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

15 saat önce, mehmetozbas :

teşekkür ederim ediz07...yanlış yere açtığım için özür dilerim öğrenecez zamanla..yok mu mazdasını satan arkadaş yav yabancıya gitmesin arbalar :rolleyes:

alınık bölümüne açacaktım galiba şimdi farkettim:-

:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-3-1.6-dynamic-526538996/detay.. Beyler arabada boya yok diyor adam tam konuşamadık akşam LPG ilişkili detayları soracağım malum supap konusu.. Pazarlık yok diyor mavi olması güneş yanığı riskini artırıyor.. En son kaça alsam güzel olur.. Yardım ederseniz sevinirim çünkü günleri sanayide geçen yakınım beni mazda dan ayıracak piyasa arabası bak diyor 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben en az 4 yıl binerim arkadaş benim mantığımı değiştirmeye çalışıyor.. Ben satma kaygısı hiç taşımıyorum bu mazdayı renk sıkıntı olurmu bide araç hakkında görüşlerin nedir kardeşim ilk arabam olacak 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

12 dakika önce, mehmetozbas :

Ben en az 4 yıl binerim arkadaş benim mantığımı değiştirmeye çalışıyor.. Ben satma kaygısı hiç taşımıyorum bu mazdayı renk sıkıntı olurmu bide araç hakkında görüşlerin nedir kardeşim ilk arabam olacak 

Edindiğim tecrübe ve izlenimlere göre, 60-70 bin TL ye bulunabilecek konfor, güven ve güncelliği 30-40 bin TL lik Mazdalarda bulmak mümkün. Ağabeyim Egemak (Tofaş) bakım servisinden emekli. O'na sormadan ilk Mazdamı aldığımda oooooovvv bir sürü laf işittiydim. :)

Sonuç? Bir iki yıl sonra o da japon aldı.

+++

Bir Mazda ile Fluence kıyas edile bilinir mi?

Piyasa işine gelecek olursak. Satılığa çıkarılıp da satılmayan ne gördünüz şimdiye kadar?

Bit pazarında adam kullanılmış çorap satıyordu. Hatta kendi resmini satan bile vardı :))))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, ReaL35 :

Edindiğim tecrübe ve izlenimlere göre, 60-70 bin TL ye bulunabilecek konfor, güven ve güncelliği 30-40 bin TL lik Mazdalarda bulmak mümkün. Ağabeyim Egemak (Tofaş) bakım servisinden emekli. O'na sormadan ilk Mazdamı aldığımda oooooovvv bir sürü laf işittiydim. :)

Sonuç? Bir iki yıl sonra o da japon aldı.

+++

Bir Mazda ile Fluence kıyas edile bilinir mi?

Piyasa işine gelecek olursak. Satılığa çıkarılıp da satılmayan ne gördünüz şimdiye kadar?

Bit pazarında adam kullanılmış çorap satıyordu. Hatta kendi resmini satan bile vardı :))))

Eyvallah kardeşim.. Bu araba için ne diyorsun peki kardeşim iyimi kaça alsam uygun olur 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, mehmetozbas :

Eyvallah kardeşim.. Bu araba için ne diyorsun peki kardeşim iyimi kaça alsam uygun olur 

Bir laf vardır, iyi olur Allahtan, kötü olur kuldan. :)

Mazda 323 ü satıp Mazda 3 alacaktım. 20 yıldır aynı tamirciye giderim. Ustamı aradım, niyetimi açıkladım.

Bana Mazda 6 yı önerdi. Hemen hemen Mazda 3 ile aynı para dedi. Haklıydı da. (İkinci ellerden bahsediyorum) Ben de Mazda 6 aldım.

Mazda 3 kullanmadım. Mazda 6 yı rahatlıkla önerebilirim. Motor hacminin büyüklüğüne bakılmasın, Mazda 3 kadar yakıyor.

Oto sahibinin söyledikleri inandırıcı. Tavan fiyat söylemiş yine de.

35 e verir sanırsam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...