Jump to content
Squall

Arabaya Dökülen Süt Nasıl Temizlenir Ve Koku Nasıl Giderilir?

Tavsiye Edilen Mesajlar

vethekim

Geçmiş olsun. Ahlah düşmanımın başına vermesin. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan
8 saat önce, zoptrik :

300 tl ye bedava bu işlem.

Yok arkadaş sonra ordan vazgeçmiş. Bir başka yerde 550-liraya yaptırıyormuş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Squall

Arkadaşlar merhaba. Araçta kokunun emaresi kalmadı. Özellikle bu kadar bekledim geri gelir mi diye gelmedi. 

Neyse bu zaman zarfında tamponun altını biraz ezdim fark etmediğim bir yarım merdiven yüzünden. Ya gerçekten çok özensizim galiba =)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
vethekim

koku gitmiş ya boş verin olur öyle ufak tefek kazalar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan
14 saat önce, Squall :

Arkadaşlar merhaba. Araçta kokunun emaresi kalmadı. Özellikle bu kadar bekledim geri gelir mi diye gelmedi. 

Neyse bu zaman zarfında tamponun altını biraz ezdim fark etmediğim bir yarım merdiven yüzünden. Ya gerçekten çok özensizim galiba =)

Haydi geçmiş olsun.. Ufak tefek kazalar olur, canınız sağ olsun. Nazarlık olsun...

Bu arada konu başlığınızı forum içi ve arama motorlarına yönelik ortak bir konu başlığı haline getirerek. Konuyu genel bölüme taşıdım. Bu şekilde konu içeriği daha kolay anlaşılabilir ve bulunabilir olur kanımca.

Keyifli forumlar diliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Squall

Sağolun arkadaşlar. Bu da bize tecrübe oldu bu vesileyle.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
zoptrik

Çok emsallik bir konu. Bir çok kişi buna benzer sıkıntıyı yaşadı ve gezip durdular. Direk çözüme ulaşmış olmanıza çok sevindim. Paylaşım için teşekkür ederim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...