Jump to content

Denizli'de Çalıntı Araba! (42 ** ***) - Araç Bulunmuştur

Devrim Babacan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba.

Çok yakın bir tanıdığımın aracı, 42 ** *** plakalı, Audi A3 (Beyaz) 2009 model Hatchback araç, Konya'dan Denizli'ye götürüldü ve alıkonuluyor. Aracın satışı esnasında dolandırıcılık girişimiyle başlayan olay şu an hırsızlığa dönüşmüş durumda. Aracın fotoğrafları aşağıdadır.

Şu an adli süreç başlamış, kişi ve araba için yakalama emri çıkmış durumda. Olayların başlangıcı ve gelişimi hakkında şu an için detay bilgi veremiyorum. Umarım herşey güzel sonuçlanır da her detayını anlatırım size.

>> Denizli'de Emniyet'te veya bu olay üzerinde durabilecek bir tanıdığı olan varsa ve bana buradan veya özel mesajla ulaşabilirse çok sevinirim.

>> Ayrıca aracı görenler hızlı bir şekilde polise arabayı ihbar edebilirlerse de çok yardımları dokunacaktır.

Çok teşekkürler.

(Araç bulunmuştur!)

42ES101-1.jpeg

42ES101-2.jpeg

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çok geçmiş olsun abi. konuyu ziyaretçilerin de görebileceği bir bölüme taşıdım. umarım sıkıntısız çözülür olay.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

geçmiş olsun. araba alım-satım hadiselerinde dolandırıcılık hadiselerini çok duymaya başladık. devletin artık buna bir düzenleme getirmesi lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ç8k geçmiş olsun. Umarım en yakın zamanda arac bulunur. Aracın son gorunduğu yer neresi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar. Araç bulundu ve Denizli Emniyet Müdürlüğü otoparkına çekildi. Polisin elinde, güvende.

Pazartesi araç alınıp Konya'ya getirilecek ve ben detayları yazacağım ki başkaları da düşmesin bu duruma.

İlk iletimden plakayı kaldırdım ki Goggle aramalarında sıkıntı yaşanmasın.

Neticede olay şu ki: Parayı fiziksel olarak görmeden satış işinin yapılmaması gerektiğini bir kez daha görmüş olduk!

İlginiz için çok teşekkürler. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Devrim Babacan :

Arkadaşlar. Araç bulundu ve Denizli Emniyet Müdürlüğü otoparkına çekildi. Polisin elinde, güvende.

Pazartesi araç alınıp Konya'ya getirilecek ve ben detayları yazacağım ki başkaları da düşmesin bu duruma.

İlk iletimden plakayı kaldırdım ki Goggle aramalarında sıkıntı yaşanmasın.

Neticede olay şu ki: Parayı fiziksel olarak görmeden satış işinin yapılmaması gerektiğini bir kez daha görmüş olduk!

İlginiz için çok teşekkürler. :)

geçmiş olsun. yalnız çok büyük bir yanlış var.  parayı kesinlikle fiziksel olarak görmemek gerekli. 

mutlaka hesaba havale ya da eft ile yollanmalı ve yollayan kişinin ismi ile satış sözleşmesinde ki isim aynı olmalı. 

yani kısaca parayı veren ve bunu gördüğünüz kişi ile satış sözleşmesi imzalanmalı. 

ben hiç bir zaman parayı fiziksel olarak alma taraftarı değilim ve çevremi de bu konuda özellikle uyarıyorum. 

para işini bankada, yanyana çözün ve kesinlikle tamamını yatırdıklarına dikkat edin. 

bir kısmını yatıralım gerisini elden verelim diyen kişiye güle güle diyin ve satış vermeyin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

19 saat önce, ReaL35 :

@Devrim Babacan, öncelikle geçmiş olsun.

Yazıdan plakayı kaldırmışsın fakat resimlerde plaka hala açık.

Abi google aramaları için kaldırmış Devrim abi.  Arama motoruna plakayı yazıp yapılan aramalar için..

Örnekteki gibi. :) 

5Dzqdj.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...