Jump to content

1.Nesil Mazda 3 Koltuk Gıcırdaması

Erhan ataç
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba güzel ailem.

Arkadaşlar sürücü koltuğunun gıcırdamasından iyicesinir oldum sadece görebildiğim yerlere wd40 sıktım ama anlaşılan gıcırdayan yerler orası değil koltuğun sırt kısmı çok gıcırdıyor fakat koltuktaki yaylara ulaşamadım Söken arkadaşlar varsa anlatabilirmi 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bel destegı gıcırtıyor olabılır bel destegını sonuna kadar sısıp o sekılde oturdugunuzda gıcırtama var mı ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Erhan ataç :

Merhaba güzel ailem.

Arkadaşlar sürücü koltuğunun gıcırdamasından iyicesinir oldum sadece görebildiğim yerlere wd40 sıktım ama anlaşılan gıcırdayan yerler orası değil koltuğun sırt kısmı çok gıcırdıyor fakat koltuktaki yaylara ulaşamadım Söken arkadaşlar varsa anlatabilirmi 

sorunu en kısa sürede çözersiniz inşallah

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 saat önce, Erhan ataç :

Merhaba güzel ailem.

2.Nesillerin bazılarında yaşanılan bir sorun var. Buna benzer bir problemden dolayı gıcırdıyo olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

18 saat önce, ozgur35 :

Bel destegı gıcırtıyor olabılır bel destegını sonuna kadar sısıp o sekılde oturdugunuzda gıcırtama var mı ?

Hocam olabilir çünkü arkaya yaslanınca sesi daha belirgin geliyor 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...