Jump to content

Porsche Cayenne 2007-2010 3.6 V6

Anilcanatan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bu araçla ilgileniyorum bir süredir. Yabancı forumlardan bilgi edinebildim sadece çünkü Türkiye'de forum bulamadım bilgisi olan arkadaşlar ya da ilgilenmiş arkadaşların fikirlerine ihtiyacım var. Ne düşünüyorsunuz araç hakkında? Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Anılcan konuyu "Alınık" bölümünden Diğer Marklar "Porche" bölümüne taşıdım. Çünkü Alınık ve Satılık bölümündeki konular ortalama 1 ay bir süre sonra otomatik kilitleniyor. Bu bölümden daha sağlıklı işleyiş olacaktır.

Bu aracı forumdan bilse bilse yahut kim kullanmıştır diye sorguladığımda. @M.E.G ve @Zealot isimleri aklıma gelir..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Taşımanız iyi olmuş 1 aya alamayabilirim. Benim de aynı isimler aklıma gelmişti bilgilerini paylaşırlar eminim. Bu arada birleşik yazıldığı için öyle anlaşılıyor sanırım ismim Anıl :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, Anilcanatan :

Taşımanız iyi olmuş 1 aya alamayabilirim. Benim de aynı isimler aklıma gelmişti bilgilerini paylaşırlar eminim. Bu arada birleşik yazıldığı için öyle anlaşılıyor sanırım ismim Anıl :)

Aslında evet isminin Anıl olduğunu biliyorum. Ama ne hikmetse dalgınlık mı, hızlı yazarken klavye sürçmesi mi bilmiyorum. Sen söylemesen farkında bile değilim. Kusura bakma..

Bu arada Mazda 6 duruyor mu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, İlhan :

Aslında evet isminin Anıl olduğunu biliyorum. Ama ne hikmetse dalgınlık mı, hızlı yazarken klavye sürçmesi mi bilmiyorum. Sen söylemesen farkında bile değilim. Kusura bakma..

Bu arada Mazda 6 duruyor mu?

Estağfurullah ne kusuru. Mazda 6 duruyor şimdilik ama onunla da vedalaşmam gerek yakın zamanda :'(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@Zealot un söylediği araca (infinity) 1-2 kere bindim ki motor sesi, gidişi mest etmişti beni. 

Porshce cayenne bi abimiz almıştı,  2009 modeldi sanırım hangi motor hatırlamıyorum. Çok memnundu araçtan. Bi kaç arıza çıkardı, Erzurum’ da ilgilenecek doğru düzgün usta bulamadı ve sattı kısa sürede. 

Güzel araç, konforlu, hızlı, prestijli...

Kullanım maliyeti zorlamayacaksa alınır, binilir.  

Arka tipini bi sevemedim onu da söyleyeyim :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@İlhan beyin koyduğu görselde baya kötü duruyor araç :). Doluları jant falan fark ediyor biraz bir de beyaz renk yakışmıyor. @M.E.G şu anki maliyetim yattığı yerden ayda 1.000 TL daha fazla olacağını düşünmüyorum açıkçası bilgileriniz için teşekkür ederim hepinize.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Porsche hemen hemen tüm arabaların yanında daha elit görünür. Marka algısından mı yoksa tasarımın muhteşemliğinden mi bilemiyorum. Ben bir infiniti hastası olarak bir dönem fx35 leri çok araştırmıştım, hatta bir arkadaşım almak üzereydi. Sonra tanıdık bir galerici bulunca dashboard un sorunlu olduğu ve piyasadaki tğm arabalarda kalkmalar olduğunu öğrendik, sonrasında bu şekilde google layınca zaten resimleri görüp çok şaşırmıştım. Belki güneşte kalma ile alakalı bir sorun olabilir, fakat hiç bir Porsche da öyle bir sorun görmedim.

Aradığınız seneye ait model zamanında çok güzel görünüyordu, fakat makyajlanınca yenisine göre daha az çekici oldu. Burada en önemli nokta bu Porsche u aldıktan sonra gözünüze eski görünüp canınızı sıkar mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, SweepeR :

Porsche hemen hemen tüm arabaların yanında daha elit görünür. Marka algısından mı yoksa tasarımın muhteşemliğinden mi bilemiyorum. Ben bir infiniti hastası olarak bir dönem fx35 leri çok araştırmıştım, hatta bir arkadaşım almak üzereydi. Sonra tanıdık bir galerici bulunca dashboard un sorunlu olduğu ve piyasadaki tğm arabalarda kalkmalar olduğunu öğrendik, sonrasında bu şekilde google layınca zaten resimleri görüp çok şaşırmıştım. Belki güneşte kalma ile alakalı bir sorun olabilir, fakat hiç bir Porsche da öyle bir sorun görmedim.

Aradığınız seneye ait model zamanında çok güzel görünüyordu, fakat makyajlanınca yenisine göre daha az çekici oldu. Burada en önemli nokta bu Porsche u aldıktan sonra gözünüze eski görünüp canınızı sıkar mı?

Açıkçası yeni modellerin arka kısmı eskisinden daha kötü geliyor bana o yüzden eski görünüp canımı sıkacağını çok düşünmüyorum. Tek düşündüğüm nokta bir arıza durumunda masrafın çok çıkacak olması onu da böyle bir arabaya binmeyi düşünerek göze almış bulunuyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Açıkçası ben sürekli sorun çıkartan Porsche hiç duymadım. Spor olanı da suv olanı da yüksek kalitede üretiliyorlar.

Kaskosu ne kadarmış?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla benim arabaya 2-2,5 arası verirken Porsche a 5 bin anormal değil. İşletme maliyetini kaldırabiliceksen zaten temizini bulup almak kalıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İşletme maliyetini kaldırabilirim ki ben halihazırda mevcut aracıma 4.000 TL kasko veriyorum temizini arıyorum aslında sahibinden arıyorum ama biraz zor bulmak çünkü hemen hepsi galeriden ilanların.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Arkadaşlar Porsche Cayenne 3.6 S 2007 model bir araç sahibi 2013 model CX-5 power aracımla takas yapmak istiyor! Sizce alınır mı bu araç? araç temiz görünüyor 160 bin km de. 1-2 parça çizik boyası varmış kapılarda ve tramerde 2 çarpışma kazası görünüyor ama tramer rakamı yok! ufak dokunmalar dedi sahibi, kaza değil dedi...Ne diyorsunuz arkadaşlar? Aracın bakımları yeni yapılmış.. ful araç

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...