Jump to content

Mazda 323'ümle Kaza Yaptım, Usta ve Fiyat Konusunda Önerileriniz Nedir?

alihann
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar benim 323 hb 1994 aracım maalesef bi kaza geçirdi ıkı tarafta bi sıkıntı yok ama benim araçta sol çamurluk sol far ve iç sacta egılme oldu tampon kırık.resimde görülebilir kaporta ustası 5.000 lira total masraf parçeları 1100 e aldım sadece takacak yani 3900 işçilik der bu normalmi pahalımı.ilğilenen arkadaşlarıma teşekkürler...

20170905_063547.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çok geçmiş olsun, işçilik fiyatları hakkında pek bir bilgim yok ama malzeme fiyatının 1100 TL tuttuğu bir onarım için 3900 TL işçilik abartılı bir fiyat gibi geldi bana. Usta Yalova'da mı? Bir de İstanbul'da bir ustadan fiyat alsanız?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kesinlikle çok aynı taraftan aracım kazaliydi boya dahil bin lira işçilik verdim hadi benim tanıdık ti olsun olsun 1500-2000 olur en çok kesinlikle o paraları vermeyin 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Esnaflık bitmiş. O ne rakam öyle yaa. Böyleleri yüzünden diğer ustalar da kötü oluyor. 

Çok çok geçmiş olsun. Fiyat genel olarak çok fazla. Gerekirse youtube dan videolara bakıp siz yapın ama o ustayı es geçin bence de.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çok teşekkür ederim . arkadaşlar araba yapıldı çıktı usta fiatı 3000 e çekti ilave işlerde yaptırdım.fiatın içinde ilgilenen kardeşlerime tekrar teşekkür ederim 20 yıllık arabam yenilendi .sigorta yarısını zaten ödiyecek. fotografını bırure sonra paylaşırım inşaallah..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...