Jump to content

Mazda MX-5 2.0 Satıştan Çekildi mi?

karakulak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

5 dakika önce, okkko :

Buyrun Türkiye'ye gelmiş 2 tane Mx5 2.0 RF 190hp aracın 2si de  aynı karede... Muğla'da... ;)

20181102_090041.jpg

Gerçek mi bunlar 😍😍

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, okkko :

Kanlı canlı gerçek. Resimler güncel, araçlar makyajlı ve iyileştirilmiş 190hplik RF...

Nihayet artık MX5, RX8 e kafa tutabilecek 😊

Olamaz RX8 in tahtı sallanıyor 😂

Bu arada 190 lık MX5 lerde kumaş tavanlı manuel versiyonları yok mu 😥

İnşallah RX VİSİON 2020 ye kadar çıkarda fiyatı 350 bin tl i geçmezse satar, ha birde 1.6 motorlu olacak sözünü ve tüketimin 8 litre civarı olacağını vermişlerdi 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

24 dakika önce, speed :

Nihayet artık MX5, RX8 e kafa tutabilecek 😊

Olamaz RX8 in tahtı sallanıyor 😂

Bu arada 190 lık MX5 lerde kumaş tavanlı manuel versiyonları yok mu 😥

İnşallah RX VİSİON 2020 ye kadar çıkarda fiyatı 350 bin tl i geçmezse satar, ha birde 1.6 motorlu olacak sözünü ve tüketimin 8 litre civarı olacağını vermişlerdi 

Gelecekte Rx vision üretilmeyecek, şuanda üretimde olan en hızlı Mazda budur...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

17.11.2018 at 22:20, Mehmet Özdemir :

Foruma hemen "keşke benim olsa" emojisi eklemeliyiz :)

Bir zamanlar @Burak abi vardı. Uğraşırdı böyle şeylerle. Artıkın uğradığı yok. 1,5 aydır girmemiş foruma 😕 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

13 saat önce, Tarahumara :

Bir zamanlar @Burak abi vardı. Uğraşırdı böyle şeylerle. Artıkın uğradığı yok. 1,5 aydır girmemiş foruma 😕 

arayıp bi hal hatır soracağım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu aracın bir iki yurtdışı testini izledim, milletin ağzının suyu akıyor. Bu gelişimle performansı da süper oldu ve halen rakibi yok aletin piyasada, kimse de yanaşmıyor yapmaya, fiyatı da çok uygun. Bizde dünya para biriktirip 1.5 motor Mazda 3'e binelim :)

Autocar tarihinde çok az araca 5 yıldız vermiştir, çok iyi otomobilleri bile 4.5'lerde bırakırlar. 2018 MX5 tam 5 yıldız,

https://www.autocar.co.uk/car-review/mazda/mx-5/first-drives/mazda-mx-5-skyactiv-g-20-2018-review

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

18.11.2018 at 21:24, Tarahumara :

Burak bir iki ay önce yeni bir kitap aldım G. Orwell 1984 Singularity Is Near gibi adı vardı galiba kitaba gömüldüm diyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, Revivo73 :

Burak bir iki ay önce yeni bir kitap aldım G. Orwell 1984 Singularity Is Near gibi adı vardı galiba kitaba gömüldüm diyordu.

dün kısa bir görüşme yaptım, evet kitaplardan ayrılamıyormuş.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

34 dakika önce, mesut2323 :

😎

Km77 nin diğer araçlarla yaptığı testlerine de bakınca, hele ki hergün kullanınca ne kadar iyi bir araba olduğunu daha iyi anlıyorum....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, Çağlar Bayur :

çok güzel videolar, escalado falan ne demekse anlamıyoruz ama görsel anlatım başarılı

Rekabet kızışıyor bakalım 2019 mazda 3 hb nasıl yol tutuş sergiliyecek

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...