Jump to content

Satılık 2.Nesil Mazda 3 HB İmpressive A/T

Kırcı

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba,

Uzun zamandır almak istediğim Mazda 6 aracıma kavuştum :) 

Bu sebeple 2010 Model Mazda 3 Hb İmpressive A/T aracımı satıyorum. 93.000 km'de

Haftasonu malum siteye ilana koymadan önce forumdan isteyen biri olursa diye burda paylaşmak istedim.

2017 Şubat ayında 76.000 km'de satın aldım. Alır almaz  BRC Marka Seq 32 Kiti Lpg Taktırdım :) 

Lpg Tankı Stepne Yerinde olup , dolum ağzı Benzin kapağındadır.

Mevcut donanıma ek olarak araçta bayi çıkışlı deri koltuk mevcuttur.

Ön Kaput ve Tavanda boya yoktur . Darbeli kazası olmayıp diğer parçalarda sürtme ve çizik kaynaklı boya vardır.

İsteyen olursa çizik ve sürtmelere ait fotoğraf paylaşırım.  Fiyat 53.000-tl

sayg,

mazda3.thumb.jpg.734aac52dfaa02fab79217e22390cf88.jpg

2018-01-10-PHOTO-00000064.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

12 dakika önce, Mehmet Özdemir :

hayırlı satışlar.. malum sitede emsallerine göre hesaplı fiyat belirtmişsiniz.

Teşekkürler , mümkün olduğunca uygun tutmaya çalıştım.  4.mazdam olunca gerçekçi fiyatıda az - çok biliyorum diyelim.

bugüne kadar sattığım araçlar en fazla 2 gün ilanda kaldı :)  

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu fiyat bayağı iyimser değil mi, yani alıcı değilim ama bana çok az geldi. Bu arabaların böyle değerinde fiyatlara satılmamasına üzülüyorum şahsen.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, İlhan :

Merhaba Cem, Hayırlı Satışlar Diliyorum.

Mazda 6 olarak ne aldın acaba? 1-2-3.Nesil Hangisi?

Merhaba İlhan Abi, teşekkürler.

2.Nesil Aldım. 2010 Model Dynamic (+)  A/T

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Kırcı :

Merhaba İlhan Abi, teşekkürler.

2.Nesil Aldım. 2010 Model Dynamic (+)  A/T

Yeni aracında hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız güvenli sürüşler dilerim. :dua:  :nazar:

Mazda 3  segmentinde çok iyi yol tutuşu olan bir otomobil. Mazda 6 ise 3'ten daha daha iyi bir yol tutuşu olan bir otomobil. İyicene Mazda'cı oldun bence bu gidişle. Sırf bu ve benzeri özelliklerden dolayı, başka marka model araç beğenemiyor insan. 

Bir ara Mazda 6'nın da fotoğraflarını bekliyorum. :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tekrar teşekkürler, hepimize kazasız belasız yolculuklar olsun inşallah.

Bizim hikaye aynı 'Büyüyünce Tır Olucam' gibi birşey oldu :)

Practica ile başlayan Mazda , 1.nesil mazda 3 ve 2.Nesil Mazda 3 den sonra Mazda 6 ile devam ediyor.

Aracı çok fazla deneyimleme şansım olmadı ama , hemen farkını hissettirdi diyebilirim.

Bugün ve yarın kuaförde olacak , haftasonu fırsat bulabilirsem fotoğraf paylaşırım mutlaka :) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öncelikle aracınız hayırlı uğurlu olsun, iyi satışlar.

15 saat önce, İlhan :

Yeni aracında hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız güvenli sürüşler dilerim. :dua:  :nazar:

Mazda 3  segmentinde çok iyi yol tutuşu olan bir otomobil. Mazda 6 ise 3'ten daha daha iyi bir yol tutuşu olan bir otomobil. İyicene Mazda'cı oldun bence bu gidişle. Sırf bu ve benzeri özelliklerden dolayı, başka marka model araç beğenemiyor insan. 

Bir ara Mazda 6'nın da fotoğraflarını bekliyorum. :tey:

Sormayın, araç kendi fiyat aralığında çıtayı öyle bir yükseltiyor ki, muadili araç bulmakta gerçekten çok zorlanıyor insan. Özellikle Mirai'deki özelliklerden, yol tutuştan, kaliteden taviz vermeyeyim desen en az 10.000 TL üste versen bile kısmen karşılayacak bir araç anca bulunuyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 saat önce, serkan306 :

Öncelikle aracınız hayırlı uğurlu olsun, iyi satışlar.

Sormayın, araç kendi fiyat aralığında çıtayı öyle bir yükseltiyor ki, muadili araç bulmakta gerçekten çok zorlanıyor insan. Özellikle Mirai'deki özelliklerden, yol tutuştan, kaliteden taviz vermeyeyim desen en az 10.000 TL üste versen bile kısmen karşılayacak bir araç anca bulunuyor.

Şu ana kadar kullandığım araçlar arasında, kendi segmentinde Yol tutuşu olarak Ford Focus'tan keyif aldım.. 

Üst segmente de (D) ulaşılabilir premium araçlar haricinde Opel İnsignia'dan çok keyif aldım.

Tamam donanımlı, konforlu vs araç buluyorsun, alıyorsun.. Ama o direksiyon hissiyatı ve yol tutuşu ne hikmetse Mazda'daki gibi olmuyor bir türlü.. Bu durumda diğer kriterlerin özelliklerin önüne geçiyor benim seçimimde...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşların değişik araçlarına ara sıra biniyorum, ford focus, honda civic, huyundai elantra gibi, gerçekten mazda tadı olmuyor bir türlü, ön yargımı kapatarak araca biniyorum, yine yok, ilhan arkadaşımızı haklı bulmamak elde değil. İşin kötüsü Yeni Mazdanın üst donanım segmentinde benim gibi manuel vites tutkunu olan biri için seçenek de yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

34 dakika önce, Renegade :

Arkadaşların değişik araçlarına ara sıra biniyorum, ford focus, honda civic, huyundai elantra gibi, gerçekten mazda tadı olmuyor bir türlü, ön yargımı kapatarak araca biniyorum, yine yok, ilhan arkadaşımızı haklı bulmamak elde değil. İşin kötüsü Mazdanın üst donanım segmentinde benim gibi manuel vites tutkunu olan biri için seçenek de yok.

Aslında çoktandır kafamda bir soru var: 2015 model 1.2 tsi 90hp manuel Seat Ibiza aracıma çok severek biniyorum. Bana sürüşü çok zevkli geliyor. Daha önce 2009 model peugot 308 1.6 hdi 109 ps yarı otomatik aracına bindim ama SEAT çok çok daha zevkli geliyor bana. Acaba SEAT IBIZA kullandınız mı? Ben aracımı sevdiğimden mi sürüşü zevkli geliyor? Deneyimliler hislerini paylaşabilir mi?

gaziantep bayiinde  mx-5 yok ki test edip öğreneyim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

12 saat önce, İlhan :

Şu ana kadar kullandığım araçlar arasında, kendi segmentinde Yol tutuşu olarak Ford Focus'tan keyif aldım.. 

ek olarak affınıza sığınarak  lüzumsuz uzunlukta ve konuyla biraz da alakasız bir dipnot düşmek isterim:)

ilhan hocam, 2009-2014 arası focus 2 kullandım. 109 hp 1.6 dizel. o arabanın yol tutuşunu bendeki 2015 mazda 3 dahil başka arabada göremedim. bir santim yanıltmayıp bir gram sağa sola yatmadan yola yapışıyormuş haberim yokmuş. amcamın yeni civic'i dahil benim şimdiki araba bile o güveni vermiyor. sınırlarını bilince bir kere bile şaşırtmayan bir araba focus. bu araç bu mesafede durur dediğinizde duran bu virajı çıkar dediğinizde çıkan bi araba gerçekten.  arabanın savrulması, kıç atması,  güven vermemesi meselesini ben sonrasında kullandığım mazda 2'de  citroen c5'te, mazda 3'te, vw jetta'da.  vw polo'da, kia sorento'da fark ettim. yani yoldan çıkmak diye bir şey varmış gerçekten. bu arada  bahsi geçen arabaları da aylar ve yıllar  boyu karışık kullandım. ama focus gibi yol tutan araba görmedim. daha doğrusu focus'un değerini bu arabaları kullanırken fark ettim.. 

ayrıca benim trend paket focus'ta esp mesepe gram bir şey de yoktu. 195 65 r15 de lastikleri vardı. öyle bizim mazda'daki gibi afili  215 45 r18 artistik jantları da yoktu ama kralından yol gidiyordu:))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 saat önce, Katil Balina :

ek olarak affınıza sığınarak  lüzumsuz uzunlukta ve konuyla biraz da alakasız bir dipnot düşmek isterim:)

ilhan hocam, 2009-2014 arası focus 2 kullandım. 109 hp 1.6 dizel. o arabanın yol tutuşunu bendeki 2015 mazda 3 dahil başka arabada göremedim. bir santim yanıltmayıp bir gram sağa sola yatmadan yola yapışıyormuş haberim yokmuş. amcamın yeni civic'i dahil benim şimdiki araba bile o güveni vermiyor. sınırlarını bilince bir kere bile şaşırtmayan bir araba focus. bu araç bu mesafede durur dediğinizde duran bu virajı çıkar dediğinizde çıkan bi araba gerçekten.  arabanın savrulması, kıç atması,  güven vermemesi meselesini ben sonrasında kullandığım mazda 2'de  citroen c5'te, mazda 3'te, vw jetta'da.  vw polo'da, kia sorento'da fark ettim. yani yoldan çıkmak diye bir şey varmış gerçekten. bu arada  bahsi geçen arabaları da aylar ve yıllar  boyu karışık kullandım. ama focus gibi yol tutan araba görmedim. daha doğrusu focus'un değerini bu arabaları kullanırken fark ettim.. 

ayrıca benim trend paket focus'ta esp mesepe gram bir şey de yoktu. 195 65 r15 de lastikleri vardı. öyle bizim mazda'daki gibi afili  215 45 r18 artistik jantları da yoktu ama kralından yol gidiyordu:))

Mazda 3'te esp var,ama focusta yok anladığım kadarıyla.Bu şekilde bile focus mazda 3'ten daha iyi bir yol tutuşunamı sahip.Biraz kafam karıştı.Mazda 3'ün yol tutuşunun iyi olduğunu okuyoruz sürekli.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Tical :

Mazda 3'te esp var,ama focusta yok anladığım kadarıyla.Bu şekilde bile focus mazda 3'ten daha iyi bir yol tutuşunamı sahip.Biraz kafam karıştı.Mazda 3'ün yol tutuşunun iyi olduğunu okuyoruz sürekli.

esp devreye girmesi  yol tutuş emsali olarak kabul edilemez..

esp yandığı anda işler karışık demektir..

sürücülerin %99 u  çok iyi döndüğüm  dediği  virajda bile esp devreye girecek kadar dönmez.

esp sadece araç kaydığı anda devreye girer..

ayrıca yol tutuş olayı çok göreceli. bazı araçlar hızı hissettirmiyor... rahat döndüm diyorsun.. bazısı çok hissettiriyor. ne viraja girdim diyorsun..  

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

15 dakika önce, Tical :

en son 120 civarları kıçı başı oynayıp esp lambalarını yakınca benim için psikolojik olarak bitti sayılır:). şu an zerre güvenmiyorum arabaya. hatta limit koydum, 120'yi geçince uyariyor hemen cekiyorum ayağımı gazdan.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

18 dakika önce, Katil Balina :

en son 120 civarları kıçı başı oynayıp esp lambalarını yakınca benim için psikolojik olarak bitti sayılır:). şu an zerre güvenmiyorum arabaya. hatta limit koydum, 120'yi geçince uyariyor hemen cekiyorum ayağımı gazdan.

Şu anki mazdandanmı bahsediyosun hocam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...