Jump to content

Gelmeyen Bahar Kampanyası

Mustafa Y.
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

10 saat önce, NeW3 :

o zaman yapacak bir şey kalmadı. guzuma feda olsun :)  

Kuzulara hersey feda hocam. İstanbul merser yetkili servisinde 100 bin km bakimi icin 3.5 * 4 milyar arasi bir fiyat cikarmislardi simdiden hazirlayin kendinizi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, alpulusoglu :

Kuzulara hersey feda hocam. İstanbul merser yetkili servisinde 100 bin km bakimi icin 3.5 * 4 milyar arasi bir fiyat cikarmislardi simdiden hazirlayin kendinizi :D

Büyük ihtimalle ben kuzumun yüz bininci yaş gününü göremeyebilirim.  :) Maddi imkanlar ve ihtiyaçlarım doğrultusunda daha küçük yaş ve kilometreli yeni bir kuzuyla değişebilirim. Aslında rota az da olsa DS5'e de kaymıyor değil . 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Vallahi geçen sene 1-2 aksesuar alacaktım almadım pişmanım hakim bey. Bu senede bakımla birlikte almayı düşünüyordum nasip değilmiş. 1 ay kadar daha var servise umarım bir süpriz olur 😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 saat önce, SafaTR :

Vallahi geçen sene 1-2 aksesuar alacaktım almadım pişmanım hakim bey. Bu senede bakımla birlikte almayı düşünüyordum nasip değilmiş. 1 ay kadar daha var servise umarım bir süpriz olur 😁

Aslında fırsat varken değerlendirmek lazım. Benimde bir ay kadar hatta iki ay kadar daha vaktim var. Bakalım bahar bitti belki yaz kampanyası başlatırlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14 dakika önce, NeW3 :

Aslında fırsat varken değerlendirmek lazım. Benimde bir ay kadar hatta iki ay kadar daha vaktim var. Bakalım bahar bitti belki yaz kampanyası başlatırlar.

Bu iş umut fakirin ekmeğine döndü :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 saat önce, Burak :

Bu iş umut fakirin ekmeğine döndü :) 

bu sene çok şaşırdım abi. radyoda citroen'den tut nissan'dan çık bakım kampanyalarını duyunca ister istemez insan bekliyor. :) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

16 saat önce, NeW3 :

bu sene çok şaşırdım abi. radyoda citroen'den tut nissan'dan çık bakım kampanyalarını duyunca ister istemez insan bekliyor. :) 

Markadan sogutuyorlar baska bir sey degil. Sonucta bu marka bir bmw degil yetkili servis fiyatlari bana pahali geliyor ornegin en son 200 lira civarini sadece yag icin almislar. Tamam bana gore mazda 3 c segmentinin en iyi araclarindan biri yer yer oldukca premium hissettirdigi de dogru ama adama derler yani e premium fiyatlar ama servis agi? Yok.  Kendi ayaklarina vuruyorlar cidden.7 senedir yetkili servise para bayiliyorum aman aman faydasinida goremedim henuz. Ne olur disarida yaptiririz bakimlarida zaten nadir olan servislerde kapanir olur biter.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, alpulusoglu :

Markadan sogutuyorlar baska bir sey degil. Sonucta bu marka bir bmw degil yetkili servis fiyatlari bana pahali geliyor ornegin en son 200 lira civarini sadece yag icin almislar. Tamam bana gore mazda 3 c segmentinin en iyi araclarindan biri yer yer oldukca premium hissettirdigi de dogru ama adama derler yani e premium fiyatlar ama servis agi? Yok.  Kendi ayaklarina vuruyorlar cidden.7 senedir yetkili servise para bayiliyorum aman aman faydasinida goremedim henuz. Ne olur disarida yaptiririz bakimlarida zaten nadir olan servislerde kapanir olur biter.

Aslında benim için en büyük sıkıntı servisler arası fiyat tutarsızlığı. Aynı bakıma A servisi 500 başka bir il servisi 350 tl fiyat veriyor. Vardır bir bildikleri elbet 😉

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, NeW3 :

Aslında benim için en büyük sıkıntı servisler arası fiyat tutarsızlığı. Aynı bakıma A servisi 500 başka bir il servisi 350 tl fiyat veriyor. Vardır bir bildikleri elbet 😉

Bu fiyat farkı en çok yağdan kaynaklanıyor. Orjinal dexelia yağı çoğu bayiye gelmediği için her bayi farklı bir marka kullanıyor. 

Trabzon Shell marka kullanıyor mesela. Bir bayi için Total duymuştum. Hepsi aynı yağı kullansa problem olmayacak. 

Bu konuda bayileri özerk bırakmışlar. Vw veya Doğuş grubu gibi Castrol gibi tek bir firma ile anlaşması lazım. İthal edemiyorsan bir firma belirlersin vr fiyat dengesizliği ortadan kalkar. 

Onun dışındaki bakım parçaları net fiyattır. Mazda'ya ait olan bakım parçalarında fiyat oynaması çok yapamaz bayiler. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dün bir tanıdık vasıtası ile , hekim bir arkadaş aradı . arabasında ufak tefek şikayetlri varmış. 3 ayda yarım litre su eksiltme. kontak kapaınca pat küt ses gelmesi gibi..  hep  gittiği özel servise bırakmış arabayı ve zorla çıkartıp bana geldi..  arabayı inceledim ve şuan yapabileceğimiz tek bir şey var..  elden çıkarmak..  sapasağlam arabayı rezil etmişler.. 

4 tane arıza kodu var....

silindir kapağını falan taşlamışlar vs.vs. 

kısaca "yetkili servisten şaşmayın"

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...