Jump to content

Sıradışı Koşullar ve Mazda

Tarahumara
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda Canada'nın yayınladığı sıradışı koşullarda testler.

-20 derece donmuş arabanın kapısını açma motoru çalıştırma:

Aracın üzerine tuz ve çakıl püskürtüp paslanma durumunun testi:

Aracın üzerine tuzlu deniz suyu püskürtüp paslanma durumun testi:

Tüm haberi görüntüle

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tekink olarak zamane arabalarını hepsine yapılır bu tip testler ki reklamda olanlardan daha iç acıtıcı şekilde

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya bırak diyecem de diyemiyorum:))

hava biraz soğuyunca araba her yerinden tıkırdıyor, biraz ısınınca da tamamen bitmemekle beraber yarıya iniyior ama sinir bozucu tıkıtılar hiç bitmiyor.  tabi ben de ifrit oluyorum her duyduğumda. 

böyle her markanın yaptığı testleri yapip artistlik yapacaklarına yaptıkları arabayi biraz bozuk zeminde sürsünler de bi işe yarasınlar. kaymak asfaltta el arabası da tıkırdamıyor ordan burdan. 

sene 2018 hala ordan burdan çıtırdıyor arabalar anlamakta zorlanıyorum. 

• Beğen 2
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

18 saat önce, Katil Balina :

hava biraz soğuyunca araba her yerinden tıkırdıyor, biraz ısınınca da tamamen bitmemekle beraber yarıya iniyior ama sinir bozucu tıkıtılar hiç bitmiyor.  tabi ben de ifrit oluyorum her duyduğumda. 

böyle her markanın yaptığı testleri yapip artistlik yapacaklarına yaptıkları arabayi biraz bozuk zeminde sürsünler de bi işe yarasınlar. kaymak asfaltta el arabası da tıkırdamıyor ordan burdan. 

sene 2018 hala ordan burdan çıtırdıyor arabalar anlamakta zorlanıyorum. 

Valla benim aracımda bozuk yola da girsem tık yok ses maşallah diyim de nazar değmesin. Seslerin kaynağını bulup bez bantla önlem alabilirsiniz belki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arabanın orasından burasından ses gelse hiç düşünmem satarım.

15 yaşındaki otomda tık yok. Hele bir olsun, gebertirim. :D

• Beğen 2
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7 saat önce, Tarahumara :

Valla benim aracımda bozuk yola da girsem tık yok ses maşallah diyim de nazar değmesin. Seslerin kaynağını bulup bez bantla önlem alabilirsiniz belki.

tıkırtıların yeri tespit edebilsem yapacam da ortada bi çat çut sesi var ama kaynağı belli değil:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2. nesil mazda 3 aracımda ön konsoldan gelen kronik bir trim sesi mevcuttu. 

dişli asfalta girmeye korkardım o derece sinir bozucu bir ses idi. ne yapsam da gideremedim. Ankara da ki Herter'in dili olsa da konuşsa. adamlar bir ön konsolu yeniden tasarlamadıkları kaldı ama o ses varya o ses  hayattan soğutmuştu beni :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu trim sesisi konusu çok berbat bir konu...

Servise gittiğinde söylersin bakalar abi bişe yok derler ama o ses sadece sana gelir...

Kendin aramaya çalışırsın sesin kaynağını bulamazsın... Sonunda kafayı yersin.... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4/16/2018 at 00:14, Katil Balina :

Valla üzüldüm açıkçası.

Bu geçtiğimiz değil de, bir önce kış benim aracın arkalarından bir yerlerden de tıkırtı geliyordu. Soğukla ilgili diyordum, hava ısınınca geçti. Fakat o ses bu kış olmadı.

Havalar ısındı. Araçta şu an kaliperler haricinde ses yok kötü yolda.

Umarım olabildiğince böyle devam eder.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim aracın arka taraftan felaket bi çıngırtı, tıkırtı karışık geliyordu. Şansa bagajı karıştırırken yangın söndürme tüpünün pimini fark ettim, üzerine bi bez sardım sorun çözüldü :D Bagajda yankılanıp yükseliyomuş heralde

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...