Jump to content

Mazda CX-3 Uyarı Lambalarının Yanıp Sönmesi

kaan-kahraman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

31.03.2022 at 10:21, proksima01 :

Merhaba 

Uzun süredir yazamıyordum. 2018 Eylül ayında açtığım dava 2022 Şubat ayında neticelendi. Aracın misli ile değişimine karar verildi. Şu anda aracın 2015 model 0 km bedelinin ne kadar olduğunu tespiti için yasal süreç devam ediyor. 
Herkese mutlu günler dilerim. 

Merhaba. En son gelişme nedir. Bende hatayı tekrar aldım uzun zamandan sonra

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

18 saat önce, ÜmitMazda :

Merhaba. En son gelişme nedir. Bende hatayı tekrar aldım uzun zamandan sonra

Merhaba 

aracın güncel değeri üzerinden ödemeyi aldım. Aracı teslim etttim. Çok şükür bu defter benim için kapandı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...
21.04.2018 at 19:00, kaan-kahraman :

Arkadaşlar merhaba bir sürü araç alıp sattıktan sonra tekrar Mazda’ya döndüm cx3 aldım. Yolda gelirken manuel modda aracı kullanırken bir anda esp lastik basınç istop bide hız sabitleme ışıkları yanmaya başladı korktum sağa çektim lastikleri kontrol ettim birşey yok kapatıp açtım aracı düzeldi bu neden olmuş olabilir acaba bunun bi benzeri seyir halinde iken tüm lambaların yanıp sönmesi arkadaşın cx3 ünde de oluyor benim eski Mazda 3 skyaktiv de de oluyordu bilgisi olan var mı acaba arana henüz 20 binde 

Benzer bir problemi ben de yaşadım, araç dümdüz yolda giderken birden uyarı lambaları yandı ve güç kesti, sorunun kaynağı aracın USB girişine taktığım bozuk telefon şarj kablosu idi :) telefonumu şarj ederken usb yi direkt aracın usb girişine takıyordum kabloda kısa devre yapınca araç bu şekilde oluyordu. Ögrendim ki çakmak girişine şarj adaptöru takıp telefonu oradan şarj etmek gerekliymiş aksi takdirde bu gibi sorunlar olabiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, effect :

Benzer bir problemi ben de yaşadım, araç dümdüz yolda giderken birden uyarı lambaları yandı ve güç kesti, sorunun kaynağı aracın USB girişine taktığım bozuk telefon şarj kablosu idi :) telefonumu şarj ederken usb yi direkt aracın usb girişine takıyordum kabloda kısa devre yapınca araç bu şekilde oluyordu. Ögrendim ki çakmak girişine şarj adaptöru takıp telefonu oradan şarj etmek gerekliymiş aksi takdirde bu gibi sorunlar olabiliyor.

Sorunun bu kadar basit olduğunu sanmıyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

23.01.2023 at 14:23, proksima01 :

Sorunun bu kadar basit olduğunu sanmıyorum. 

benimki bu kadar basitti :) sonra servise sordugumda konsoldaki usb girişlerine şarj aleti takılmaz diye uyardılar zaten. çakmak girişine aparat alıp ona takmak lazım. yoksa arabanın beynine elektrik aksamına kısadevre yaptırrabiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...