Jump to content

Titanyum gri Mazd3'e ne renk kaliper boyası?

SWeeT6six6
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Kaliperleri boyatmayı düşünüyorum. Titanyum Gri'ye en çok yakışacak renk ne olur sizce? Kırmızı ve turuncu siyahta çok güzel gidiyor ancak titanyum için emin olamadım.

Bir de; kaliper boyası için tavsiye edilen bir boya markası var mıdır? Nereden bulurum? Ayrıca önce disklerin temizlenmesinin yararlı olacağından bahsedildi Modifiye.TV programında. Disk temizliği için özel bir ürün var mıdır?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 92
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

10

• MuRDoC_111

13

• SWeeT6six6

27

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Valla bence ilk etapta kırmızı düşünmelisin. Griyle kırmızı çok iyi gider. Belki siyah kaliper de yakışabilir ama kırmızı öncelikli olmalı diye düşünüyorum. Turuncu filan bence iyi olmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi temizleyici ürün boyayla beraber aynı kutuda diye biliyorum ama renk hakkında bi fikrim yok ben bi bakayım benim arsive bulabilecekmiyim bakalım titanyum griye yapılan bi kaliper rengi_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi temizleyici ürün boyayla beraber aynı kutuda diye biliyorum ama renk hakkında bi fikrim yok ben bi bakayım benim arsive bulabilecekmiyim bakalım titanyum griye yapılan bi kaliper rengi_

Peki o kutunun üzerinde ne yazar, nereden satın alınır?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi düşündüm, sarı da güzel gider griye... Eski sitede benim boyaların kutusunun resmini göndermişti Dündar Abi, bulmaya çalışayım ama...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi düşündüm, sarı da güzel gider griye... Eski sitede benim boyaların kutusunun resmini göndermişti Dündar Abi, bulmaya çalışayım ama...

Sarı mı? Hiç düşünmemiştim ama güzel olabilir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şöyle bi tane altın rengi var;

Ben bunun jantları fatoşla orjinal hale getireyim bir, yalnız bu titanyum değil de mavi sanki.

Sende yok değil mi İrfan kaliper boyası?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu da siyah üstüne beyaz calısmıs ön kaliperden görebildigim kadarıyla;

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi bi ara deneme amaclı jantla karısık arkadaki kaliperide kesip eklemiştim bi tit.gri fotosuna_kırmızı o da;

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ayrıcana boyama tekniği olaraktan bide şunlar var;

__özelliklede son ikisi cok hos olmus bence ;)_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...