Jump to content

Tercih Ettiğiniz Giyim Alışveriş İnternet Siteleri

İlhan
 Paylaş

Tercih Ettiğiniz Giyim Alışveriş İnternet Siteleri  

51 oy

1. 1. Tercih Ettiğiniz Giyim Alışveriş Siteleri

• Trendyol
      11
    • Morhipo
      8
    • Markafoni
      3
    • Lidyana
      0
    • 1V1Y
      1
    • Boyner
      12
    • Tozlu
      1
    • Koton
      5
    • Defacto
      3
    • LCWaikiki
      8
    • Loft
      1
    • Colın's
      2
    • Mavi
      8
    • Hepsiburada
      17
    • N11
      18
    • Gittigidiyor
      10
    • Modasto
      0
    • BtmModa
      0
    • KoraySpor
      4
    • Diğer
      5

Tavsiye Edilen Mesajlar

Tekstil-Giyim-Ayakkabı üzerine internetten alışveriş yapıyor musunuz?

Şahsen son 10 yıldır AVM-Mağazalara vs gidip alış veriş yapmayı hiç sevmiyorum. Özellikle zorunlu olmadıkça AVM'lere girmek istemiyorum. Son dönemde artan online alışveriş siteleri sayesinde hemen hemen tüm ihtiyaçlarımı, internetten alıyorum. Hem zaman, hem fiyat açısından oldukça avantajlı oluyor benim için. Tüketiciyi koruma adına artık yasalar tüketiciden yana olduğu için, kolay iade işlemleri artık çok basit ve hızlı hale geldi. Bu sayede beden olmama, yahut beğenmeme durumunda çok kolay iade ve para iadeleri oluyor. 

Yukarıda aklıma gelen, bildiğim online alış veriş sitelerini ankete koydum. Gerekirse anketi güncelleriz.

Bu konuda sizin alışveriş için tercih ettiğiniz siteler hangileridir?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben de avm dolaşmaktan nefret ediyorum. bazen cep telefonuma gittigidiyor uygulamasının mesajları geliyor. koray sport adlı satıcının uygun ürünleri oluyor. oradan tedarik ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, Mehmet Özdemir :

ben de avm dolaşmaktan nefret ediyorum. bazen cep telefonuma gittigidiyor uygulamasının mesajları geliyor. koray sport adlı satıcının uygun ürünleri oluyor. oradan tedarik ediyorum.

Şimdi Anneler günü geldi. Mecburen bu gün yarın girmek zorundayım ben. Hanıma, anneye, kayın valideye..Bizim çocukların bakıcısı Cemile hanıma hediye alabilmek için... 😧

Gerçi hanımın işini Trendyol dan spor ayakkabı alarak hallettim. :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Anneler günü için ciceksepeti.com sitesini kullaniyorum ben.  Hem çiçek hem de baska hediye almak için bana uyuyor.  Çiçek gönderdiginizde çiçeginiz falanca saatte falanca kisi tarafindan teslim alinmistir diye mesaj gönderiyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, AKayhan :

Anneler günü için ciceksepeti.com sitesini kullaniyorum ben.  Hem çiçek hem de baska hediye almak için bana uyuyor.  Çiçek gönderdiginizde çiçeginiz falanca saatte falanca kisi tarafindan teslim alinmistir diye mesaj gönderiyorlar.

Çiçek sepetini hem bireysel hemde kurumsal olarak kullanıyorum. Sektörün bence en iyi firması. Çok hızlılar, müşteri memnuniyeti çok yüksek. Fiyatları her keseye hitap ediyor. Hızır gibiler yeminle, acil durumda ilaç gibiler. 

Yakın zamanda "Muzi" online satış firmalarını satın alarak kendilerine bağladılar. Artık giyim takı/parfüm üzerine de hizmet veriyorlar.

https://www.ciceksepeti.com/mizu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Universite yıllarımda internetten alış veriş yapardım herzaman. 5.5 yılboyunca 5 kere gitmişliğim vardır yoktur alış veriş merkezine. Lakin şunu öğrendim malı görücen abi dokuncan, ellicen : )

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Kingcool :

Universite yıllarımda internetten alış veriş yapardım herzaman. 5.5 yılboyunca 5 kere gitmişliğim vardır yoktur alış veriş merkezine. Lakin şunu öğrendim malı görücen abi dokuncan, ellicen : )

Bazen pahalı yahut emin olamadığım şeylerde, mağazada görüyor inceliyor. Sonra internetten güvenli bir satıcıdan minimum fiyata alıyorum. (Bot-Ayakkabı-spor ayakkabı gibi ürünlerde yapıyorum genelde)O0

Yeni sezonlarda eski sezonların ürünlerini kaldırıyorlar mağazalarda. Ama online alışveriş sitelerinde satışı devam edenler oluyor. 

Bu ay başında kışlık alışverişi yaptım çok hesaplı şekilde, seneye kışa hazırlık diye. :)

Divarese %100 deri kışlık ayakkabı 50.-Lira / Botu 70 liraya aldım.

By Fabrika %100 Pamuk Kalın Bir Kabanı 150 liraya  aldım..

Normal şartlarda bir Boyner mağazasına bu ay gittiğimde bu ürünleri bulmam ve almam mümkün değildi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Trendyol Elit Üyelik

Bizim şirkette uyanık kızlar, tek hesap üzerinden tüm siparişleri geçiyorlar. Böylelikle Elit üyeliğe ulaşmışlar. Ulaştıkları gibi de, Elit üyelikleri sürekli devam ediyor işlem hacmine sürekli ulaştıkları için belirlenen sürede. :) 

trendyol Elite nedir?

Trendyol Elite, özel avantajlar sunarak alışveriş deneyimini ayrıcalıklı kılan bir programdır.

Nasıl Elite olurum?

• Son 3 ayda, onaylanan (15 günlük iade süresi dolan) 5 ve üzeri siparişinin tutarı 1,000 TL’ye ulaştığında Elite ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabilirsin.

• Kriterleri karşılayan üyelerimizi e-mail aracılığıyla bilgilendiriyoruz.

• Elite üyelik ücretsizdir.

Elite üyeliğin ayrıcalıkları nelerdir?

• Tüm siparişlerinde Kargo Bedava

• Seçili butiklerde özel indirim

• Trendyol Elite Müşteri Hizmetleri

Elite üyeliğim ne kadar süre devam edecek?

Elite olmaya hak kazandıktan sonra:

•3 ay boyunca koşulsuz olarak Elite ayrıcalıklarından faydalanabilirsin.

•3 aylık süre sonunda, son 3 ayda verilen 5 ve üzeri siparişlerin tutarı kontrol edilir ve 1.000 TL'ye ulaşması durumunda üyeliğin yenilenir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 5 hafta sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...