Jump to content

En İyi Suv Mazda CX-5 mi?

t-d

Tavsiye Edilen Mesajlar

13.05.2018 at 00:53, Batuhan79 :

Gereksiz tartışmaları sevmem.

Durumu gereksiz görmenizi yadırgadım ve üzüldüm açıkçası. Kendi adıma söylemek gerekirse, siz dahil herkesin yazdıklarını büyük bir keyifle okudum şu ana kadar. Ben mevcut duruma şu ana kadar bir tartışma - polemik gözüyle değil. CX-5 üzerine deneyimlerin, bilgilerin paylaşıldığı bir durum olarak bakıyordum.

13.05.2018 at 00:53, Batuhan79 :

Yine gereksiz ve uzun bir mesaj oldu, okuyanlara özür, ama iyi bir haberim var bir daha mesaj atmayacağım.

Gereksiz bir tartışma görmediğim gibi, gereksiz bir uzun mesaj olarak da görmüyorum. Haliyle özür dilemenize de hiç gerek yok.

Forumlarda sizin gereksiz ve uzun mesajlar diye nitelendirdiğiniz mesajlar sayesinde bilgi havuzu oluşuyor. Elbetteki her paylaşılan bilgi doğru olduğu gerçeğini yansıtmıyor. Bura da işi okuyucuya düşüyor, mesajları eleyip doğru bilgiye ulaşmak onun elinde. Netice de burada kimse bir çıkar gözetmeksizin, zaman ayırıp bilgi deneyim paylaşıyor. Burada bir bilgi, tabiri caiz ise sidik yarışı yapıldığını hiç bir zaman düşünmediğim gibi, şu anda düşünmüyorum. 

Forumlar candır, sosyal medya heyecandır diyorum.

O yüzden siz dahil, tüm arkadaşlar bilgilerinizi, mesajlarınızı esirgemeyin derim.

Burada yazılanlardan binlerce insan nasipleniyor. Bakınız forum 2007 yılında kurulmuş, üzerinden 11 yıl geçmesine rağmen. Halen daha 11 yıl önceki konu lazım olup okunabiliyor, gündeme gelebiliyor.

Tabiki yazıp yazmamak sizin lüksünüz de olan bir şey, saygı duyarım. Ama yanlış bir düşünce ve karar olarak düşünüyorum şahsen..

Keyifli forumlar diliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Arkadaslar hepinize tesekkurler. Bugun itibari ile bir Mazda cx-5 sahibiyim. Bu forumdaki ve bu basliktaki tartismalarin, onerilerin almamda onemli etkisi oldu. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

42 dakika önce, t-d :

Arkadaslar hepinize tesekkurler. Bugun itibari ile bir Mazda cx-5 sahibiyim. Bu forumdaki ve bu basliktaki tartismalarin, onerilerin almamda onemli etkisi oldu. 

Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın. Ben de geçen hafta ilk neslini aldım. Ben BL kasa Mazda 3'e aşıktım. Bunda resmen başka bir seviye var. Sizin araç ise premium markalara kafa tutuyor. Çok isabetli bir karar vermişsiniz. 2.0 böyle bir aracı 1.6 rakiplerinin fiyatına, bu kalite ve özelliklerle almışsınız. Akıllıca bir tercih bence. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, t-d :

Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız güzel günlerde, keyifle kullanmanız dileği ile.  :dua: :nazar:

20 dakika önce, serkan306 :

Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın. Ben de geçen hafta ilk neslini aldım. Ben BL kasa Mazda 3'e aşıktım. Bunda resmen başka bir seviye var. Sizin araç ise premium markalara kafa tutuyor. Çok isabetli bir karar vermişsiniz. 2.0 böyle bir aracı 1.6 rakiplerinin fiyatına, bu kalite ve özelliklerle almışsınız. Akıllıca bir tercih bence. 

@serkan306 Sana da hayırlı uğuru olsun. Kazasız belasız keyifle kullanman dileği ile.  :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi, t-d :

Hayırlı olsun

Allah kaza bela vermesin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun aracınız, ancak 4x4 de olsa öyle saçma sapan yerlerde batabilir ki.. Ben 5 sene 3.7 motorlu low modu olan cherokee liberty kullandım. 20  santim çamurda battığım da oldu, kumsalda battığım da. Bolu’da bir köyde 5 santim çamurda kaldığım da oldu.  4x4 sisteminden mucize beklememek gerekir. Aracı tanıyana kadar sabretmek önemli. Sınırını bilip aşmamak da. Güzel günlerde kullanın aracınızı:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İki sene önce biz de Antalya Serik'te hakiki dört çeker Toyota Hiluxle saplandık, gerçi süren arkadaş çok güvendi araca. Baştan fark ettiğinde sakin kalsaydı çıkardı ama gaza abandıkça battı. Sonra ekskavatörle çektiler. Yani arabanın sınırlarını bilmek çok önemli. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...