Jump to content

Mazda 2018 Haziran Fiyat Listesi

İlhan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

56 dakika önce, M.E.G :

182 bin tl mazda3.... ne söylenir ki bu saatten sonra.

Kumaş döşeme benzinli Powersense ( 142.750 ) üzerinden gidersek, 2014 model aracı 80-90 a sat, üstüne bir tane daha koy ancak alıyorsun yenisini :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, M.E.G :

182 bin tl mazda3.... ne söylenir ki bu saatten sonra.

Servis agi zayif , marka algisi dusuk bir firma icin cok ciddi rakamlar. Hayirlisi olsun mazda icin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

15 dakika önce, Çağlar Bayur :

audi A1 213bin TL.

Yanlis bakmis olma ihtimaliniz var mi ? Simdi baktimda 0 km a3 1.5 otomatik 206 milyar. Bildigim kadariyla bayilerde daha da indirim oluyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu fiyatlara bu arabaları alanlara diyecek lafım yok. Millette para çok anlaşılan. Şu marka bu fiyattan satıyor mazdanın hondanın ne eksiği var hoop onlarda fiyatlara zam koyuyor hemen.

Lansmanda 115 bine almadığım araç 200 bin olmuş. Sahsen aracı begensemde 115 edeceğini düşünmediğim araca şimdi 200 bin hayatta vermem. Benim için alım gücü ile alakalı degil bu durum.

Ne diyeyim bizi bu hale getirenler Allah razı olsun, başımızdan eksik etmesin ( son söylediğim çok şaapmayın, şaka)

İlla mazda araç alınacaksa listeye baktığımda mazda 6 fiyatı hakikaten düşük kalmış. Mazda 3 fiyata göre kelepir bile denebilir Şeytan dürtmüyor değil yani. Ama mtv den öperler bu sefer.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Allah aşkına birileri bu fiyatlara dur desin..Demedikçe Banka borçları, kredi kartı borçları, ticaret açığı; yakıt fiyatları da ortada filocular az karla bu işi götürüyor zaten.Peki ya ruhu olan araba almak isteyenler kös kös bakacak mı yoksa borca borç mu katacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu hangi ülkenin bizim üzerimizdeki oyunu acaba? belirli bir ülke yoksa kesin küresel sermayenin oyunudur. ama kabul edelim bu sefer iyi takım kurmuşlar, vurdukları gol olmuş:))

• Beğen 1
  • Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

16 saat önce, alpulusoglu :

Yanlis bakmis olma ihtimaliniz var mi ? Simdi baktimda 0 km a3 1.5 otomatik 206 milyar. Bildigim kadariyla bayilerde daha da indirim oluyor

inidirim? şovrumda pazarlık mı yapılıyor yani? malum kurban yakın, pazarda el tutup sallaya sallaya  pazarlık olur da, şovrumda bilemedim?

20180526_154942.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Çağlar Bayur :

inidirim? şovrumda pazarlık mı yapılıyor yani? malum kurban yakın, pazarda el tutup sallaya sallaya  pazarlık olur da, şovrumda bilemedim?

Disaridan garip geliyor tabi sizde haklisiniz. Kartal dogusa giderseniz eger ciddi ciddi alici oldugunuzu gosterirseniz yaptiklari indirimlere sahit olabilirsiniz.

Yok ben istanbulda degilim dersenizde internette de cogu araba forumunda bahsettigim olaya benzer durumlari yasayanlarin aldiklari fiyat teklif formlarinin resimleri var. Ben en son bu senenin subat ayinda bu surece sahit oldum. Eski kasa a3 e sahibiz lakin dsg den basimiz agridi dogusta sorun cikarinca arabayi ozel servise goturme karari aldik.birdaha asla kapilarindan gecmem ama sitesinde yazan fiyatlardan daha ucuza birakiyorlar genelde stok durumlari bol galiba.

Sizin attiginiz resimden sonrada acaba dedim benmi yanlis gordumde a3 un fiyatlari 200 civari. Belki o a1 full opsiyonludur bakmak lazim malum her bir seyleri opsiyon .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

22 dakika önce, alpulusoglu :

Disaridan garip geliyor tabi sizde haklisiniz. Kartal dogusa giderseniz eger ciddi ciddi alici oldugunuzu gosterirseniz yaptiklari indirimlere sahit olabilirsiniz.

2 hafta önce full ibiza aldı akrabamız 300 TL inmedirler, hatta kapora verin yoksa hafta başı bindirim var demişlerdi. Bilseydik KArtal dan alırdık . Aynı distribütörün farklı adreslerinde farklı indirim olmasını bilemedim nasıl iş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, Çağlar Bayur :

2 hafta önce full ibiza aldı akrabamız 300 TL inmedirler, hatta kapora verin yoksa hafta başı bindirim var demişlerdi. Bilseydik KArtal dan alırdık . Aynı distribütörün farklı adreslerinde farklı indirim olmasını bilemedim nasıl iş

İnanin bilmiyorum. Otopark.com ve tech turkey forumlarinda da aktif olarak bulunuyorum iki mecrada da yakin zamanda yapilmis fiyat tekliflerini yapilan indirimleri gormustum genelde kartal dogustan veya erel den idi. Bize yapilan indirimde zaten hali hazirda eski musterileri oldugumuz icindi onu saymiyorum. İlginc geldi size hic indirim yapilmamasi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, Çağlar Bayur :

daha dikkatli seçmeli demek şovrumu, bunca farklı rakamda alınca insan enayi gibi oluyor açıkçası

Estafurullah ama dogusta en ufak sorunda garantiyi oda bittiyse iyi niyet garantisini  vs dinlemiyor. Sanirim en guzeli yine erel galiba.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fiyatlar uçmuş araçlarınıza iyi bakın. :) 
Yalnız şu da var unutmayın. Ortalama Mazda 3 araç fiyatı 80 - 100 bin TL. Kalanı Mazda'ya gitmiyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İngiltere'de yaşıyorum. Dış ticaret açığı gibi bir problemleri olmadığı için arabaların vergileri burada oldukça düşük. Üretmeden tüketme sevdamız devam ettikçe daha çook güncellenmiş(bindirilmiş) fiyat listeleri görürüz...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...