Jump to content
Burak

Rusya 2018 - Yorumlar

Tavsiye Edilen Mesajlar

Burak
Bir saat önce, NeW3 :

Mexıco-Panama finali ne dehşet verici bir görüntü

Gruplara göre onlar yarı finalde karşılaşabilir en olası. Karşıdan biri gelmesi lazım. Mesela Uruguay :P :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeW3
7 dakika önce, Burak :

Gruplara göre onlar yarı finalde karşılaşabilir en olası. Karşıdan biri gelmesi lazım. Mesela Uruguay :P :D 

Ben prosedüre bakamadım absürt bir durum nasıl olur onu düşündüm. Kanımca favoriler kalan maçlarda toparlanırlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Mesai sebebi ile seyredebildiğim tek maç Tunus - İngiltere maçı oldu, onda da Tunus adına üzüldüm. Son saniyede o adam orada yalnız bırakılırsa adamlar da atarlar tabii ama yine de bitiş düdüğünün hemen öncesinde mağlubiyet üzücü oldu.

Bir sürpriz daha olsa fena olmazdı :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

tunus futbolcuları iyi motive olmuşlar. kıran kırana bir maç oldu, tebriği hak ettiler bence.  korner direği civarı zaman geçirme girişimleri ters tepti.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kingcool

Turnuva devam ederken Meksika-Almanya mücadelesinden sonra Portekiz-Fas mücadelesi oldukça keyifliydi Sanki Fas devam etse tat verecek takımlardan biri idi. Portekiz'i epeyce zorladılar, kanat bindirmeleri, 90 dakika ayakta kalışları göze hoş gelen paslaşmalar ve futbol. Maalesef elendi gibi. İnşallah keyifli maçlar bizleri bekliyordur...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Zealot

yaw niye bitek benim ilgimi çekiyor... forumda  karşı cinsten hoşlanan bir tek benmiyim =?

sıjaıjfaıada

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeW3
5 dakika önce, Burak :

@Zealot Dünya Kupası'nda senin de ilgini çekecek bir şey buldum :D

Allah'a gurban olayım bu gavur kızları nasıl bir gözel bele :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak
4 dakika önce, Zealot :

yaw niye bitek benim ilgimi çekiyor... forumda  karşı cinsten hoşlanan bir tek benmiyim =?

sıjaıjfaıada

Senin ilgili çekecek demedim senin de ilgini çekecek dedim dikkat edersen :D

Merak edenler için, Polonyalı defans oyuncusu Jan Bednarek'in kız arkadaşı Julia Nowak :D Instagram hesabı da varmış :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mddemircan

Yazıldı mı bilmiyorum, Rus kızları gerçekten güzel.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeW3
Bir saat önce, Mddemircan :

Yazıldı mı bilmiyorum, Rus kızları gerçekten güzel.

Yazıldı ,  okundu ve tasdik edildi.  😉

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arman-1999

Alamanya 1938' den bu yana ilk defa dünya kupasında gruplardan çıkamadı.

II. dünya savaşının da 1939' da Alamanya tarafından başlatıldığını bildirir ve korkularımı ifade ederim😱

Mete bey @Arabalar "politika yorumlar "olmadı bari bu yana buyurun :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arman-1999

Bu cuma edeceğimiz dua şu şekilde olacak.

"Allahım verdiğin aklı geri alma yarabbim. Amin. " :dua:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arabalar
28.06.2018 at 10:32, Arman-1999 :

Alamanya 1938' den bu yana ilk defa dünya kupasında gruplardan çıkamadı.

II. dünya savaşının da 1939' da Alamanya tarafından başlatıldığını bildirir ve korkularımı ifade ederim😱

Mete bey @Arabalar "politika yorumlar "olmadı bari bu yana buyurun :) 

Birincisinde ayrı tellerden çalıyoruz @Arman-1999 Kamil bey. Bu konuda ise ne ilgim nede bilgim var :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arman-1999
6 saat önce, Arabalar :

Birincisinde ayrı tellerden çalıyoruz @Arman-1999 Kamil bey. Bu konuda ise ne ilgim nede bilgim var :)

Teller önemli değil Mete bey birimiz sağdan diğerimiz soldan sonunda doğru notayı buluruz. Bulamasak da ahenk çıkar ortaya ki asıl olan da budur :) 

Bilginiz yoksa da ilginizi çekelim o halde. Bkz. Rusya futbol federasyonu ne yapmış? Kadın taraftar grubu az olan Hırvatlara destek çıkmış :)

1466424218_8.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arabalar
16 saat önce, Arman-1999 :

Bilginiz yoksa da ilginizi çekelim o halde.

1466424218_8.jpg

Sanki bir nebze ilgimi çekmeye başladı gibi @Arman-1999 Kamil bey :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arman-1999

Site, site olalı böyle hizmet görmemiştir Mete bey @Arabalar

Maksadım sizi futbol dünyasına kazandırmak, bir nebze olsun futbol hakkında sizi bilgilendirmek. Bkz. foto da bir futbol takımı görünmekte. Beş aşağı, beş yukarı bütün futbol takımları böyle oyunculardan oluşmaktadır. Sadece forma renkleri farklıdır. her ne kadar 11 kişiden oluşmakta ise de burada yedek oyuncuları da görmekteyiz.

Futbol doğası gereği zor bir spor dalı olup her bir futbolcunun üstün bir fiziki yeterliliğe sahip olması gerekir. Kaslı bir bacak, yay gibi gergin karın kasları, ince bir üst beden ( koşu esnasında bacakların bedeni taşırken fazla yorulmaması için ), çelik gibi sinirler ( rakip takımın sözlü ve fiziki müdahalelerine göğüs germesi için ) ( zaten foto da görüldüğü üzere oyuncularımız göğüslerini gererek bu mesajı vermekteler)

Kol ve eller vücuda yapışık olmalı ki gelen top el/kola çarptığında serbest vuruşla cezalandırılmasın ki oyuncularımız bunu gayet güzel göstermekte. Bazı yorumcular bunu tarihin en güzel kadını varsayılan VENÜS heykeline dayandırmaktadır. Malum bu heykelin kolları bulunmamaktadır. Zaten en güzel kadın varsayılmasının sebebi de budur. erkeğine karşı koyamaması ( buraya nerden geldik yaaa)

World_Cup_Football_Girls_623200653711PM786.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arabalar
23 saat önce, Arman-1999 :

Site, site olalı böyle hizmet görmemiştir Mete bey @Arabalar

Maksadım sizi futbol dünyasına kazandırmak, bir nebze olsun futbol hakkında sizi bilgilendirmek. Bkz. foto da bir futbol takımı görünmekte. Beş aşağı, beş yukarı bütün futbol takımları böyle oyunculardan oluşmaktadır. Sadece forma renkleri farklıdır. her ne kadar 11 kişiden oluşmakta ise de burada yedek oyuncuları da görmekteyiz.

Futbol doğası gereği zor bir spor dalı olup her bir futbolcunun üstün bir fiziki yeterliliğe sahip olması gerekir. Kaslı bir bacak, yay gibi gergin karın kasları, ince bir üst beden ( koşu esnasında bacakların bedeni taşırken fazla yorulmaması için ), çelik gibi sinirler ( rakip takımın sözlü ve fiziki müdahalelerine göğüs germesi için ) ( zaten foto da görüldüğü üzere oyuncularımız göğüslerini gererek bu mesajı vermekteler)

Kol ve eller vücuda yapışık olmalı ki gelen top el/kola çarptığında serbest vuruşla cezalandırılmasın ki oyuncularımız bunu gayet güzel göstermekte. Bazı yorumcular bunu tarihin en güzel kadını varsayılan VENÜS heykeline dayandırmaktadır. Malum bu heykelin kolları bulunmamaktadır. Zaten en güzel kadın varsayılmasının sebebi de budur. erkeğine karşı koyamaması ( buraya nerden geldik yaaa)

World_Cup_Football_Girls_623200653711PM786.jpg

Hımm bilgim dahi oluşmaya başladı @Arman-1999 Kamil bey.

Kaç beygir bunlar :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.