Jump to content
Burak

Rusya 2018 - Yorumlar

Tavsiye Edilen Mesajlar

Revivo73

@kindness İngiltere'ye normalde ben de gıcığımdır. Malum uzun bir konu. Fakat Hır-İng maçında İng tuttum cunku İng sayesinde heyecanlı hareketli bir maç olacaktı. Hır'a özel bir antipatim de yoktu, Bosna-Hersek katliamında Hırvatlar da katliam yaptı deniliyor, konuyu tam bilmiyorum fakat o doğru ise durum değişir. Maçta Hır'ları fazla havalı gördüm ama bunun oyunla ilgisi yok sanki daha önceden bir iki kez dünya şamp olmuşlarda tekrar olacaklarmış gibi İng te bu şampiyonluga engelmiş gibi bir havada gördüm o yüzden gıcık kaptım.

Şimdi bir durup düşündüğümüzde Fransa geçmişte bir iki kez şamp oldu. 2006 DK finalde kaybetti. Fransa'yı da devlet politikaları olarak  sevmem, o ayrı konu. Finalde havalar 1500 olmuş Hır'lara karşı Fransa'yı destekliyorum.

4 hours ago, Mazda_Ozan said:

Arsenal - Galatasaray finali gibi bir final olacak. İnanç, yeteneğin önüne geçebilir. O kadar sevinmeleri çok normal sonuçta tarihinde ilk defa finale çıkıyorlar. Çok büyük bir reklam ve çok büyük bir gurur. Ben gruplar son 16 da Fransa, Uruguay ya da Belçika finale çıkar demiştim. Ama kupayı Hırvatistan'da alabilir diye bir tahminde yapayım. Bir kupa da Balkanlara gitsin. Yeter Avrupalıların kazandıkları. 😎

Sevinmek ayrı, yüksek havada olmak ayrı. Daha önce şamp almış bir takım olsa her türlü hava makul karşılanır. Bunlar hiç şamp olmamışlar, ama olmuş gibi havalarda. O yüzden gıcık kaptım zaten. Tersi olsa, öyle havaya girmeseler, ben de Hır'ları tutardım belki.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Revivo73

@Mazda_Ozan Fransa şamp olur dedin iddiayı kazandın. kahveyi nasıl ısmarlayayım ? ben Manisa'ya gelince mi yoksa sen Bursa ya gelince mi?

Fra-Hır maçında Fransa'yı tutuyordum, 4-2 galibiyet sevindirici oldu. Bahsettiğim gibi, Hırvatların aşırı hırs yaptığını düşünüyordum nitekim finalde özellikle bazı oyuncuların aşırı hırs yaptıklarını gördükçe daha da gıcık kaptım. Neyse ki bu hırs küpüne karşı Fransa nın oyunu bozulmadı, Fransa hem oyun hem centilmenlik olarak iyiydi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda_Ozan

Ben Manisa'da değilim İstanbul'a beklerim. Ya da ben Bursa'ya gelince miydi !? 😁

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Revivo73
8 hours ago, Mazda_Ozan said:

Ben Manisa'da değilim İstanbul'a beklerim. Ya da ben Bursa'ya gelince miydi !? 😁

Manisa'daki biriyle karıştırdım. Yıl sonuna kadar istanbul'a gelme ihtimalim var. Bursa'ya gelirsen benim ofiste tam otomatik kahve makinası var espresso latte macciato gibi şeyler yapabiliyor tabi ki taze kahve ve süt ile, ondan da ikram edebilirim. Benim de tuttuğum Fransa üzerine konuşuruz : )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda_Ozan
24.07.2018 at 20:06, Revivo73 :

Manisa'daki biriyle karıştırdım. Yıl sonuna kadar istanbul'a gelme ihtimalim var. Bursa'ya gelirsen benim ofiste tam otomatik kahve makinası var espresso latte macciato gibi şeyler yapabiliyor tabi ki taze kahve ve süt ile, ondan da ikram edebilirim. Benim de tuttuğum Fransa üzerine konuşuruz : )

Ben makineyi araba üzerinde seviyorum, madem ki kazananım o zaman şöyle cezvede pişmiş Türk kahvesini höpürdete höpürdete içeriz :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.