Jump to content

Le Mans 2018 Toyota da

Çağlar Bayur
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

24 saatlik mekanik ve sinir harbini yaşarak ilk 2 sıraya yerleşen Toyota takımı oldu. 

Pit i kaçırma gibi gibi saçma sapan bir hatanın bile bunca yapılmış antremanlardan sonra yaşabileceği efsane bir yarış. Organizayonda zirve yapan bir yönetim, pembe porşeler, sarı jübile yapan Corvette, F 40 ın 20 saniye ile 2. liği alması çok güzel bir 24 saatti.

ogqgscz1zzjblgzcnbdb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2016 da 2 tur kala kaçırdıkları LeMans Şampiyonluğunu neredeyse 11-12 saat seyretmiş ve sonunda inanılmaz üzülmüştüm.

Bu sene rakipsiz katılmış gibi görünseler de en büyük rakipleri LeMans pistinin kendisi idi ve zafere ulaştılar. Spikerler sona doğru Toyota dışında çok sık Mazda'dan da bahsetti.

Bayram sebebi ile bu sefer çok takip edemedim ama son dakikalarına ve o duygu yüklü anlara şahit olmak keyifliydi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

10 saat önce, Burak :

2016 da 2 tur kala kaçırdıkları LeMans Şampiyonluğunu neredeyse 11-12 saat seyretmiş ve sonunda inanılmaz üzülmüştüm.

Bu sene rakipsiz katılmış gibi görünseler de en büyük rakipleri LeMans pistinin kendisi idi ve zafere ulaştılar. Spikerler sona doğru Toyota dışında çok sık Mazda'dan da bahsetti.

Bayram sebebi ile bu sefer çok takip edemedim ama son dakikalarına ve o duygu yüklü anlara şahit olmak keyifliydi.

Ben aralıksız 15 saat izledim..Son 4 yıldır da 13-18 saat arası takip ederim gönül ister daha fazla olsun. Motorsporları ve arabalar hakkında detay bilen adamların Mazda dan övgüyle bahsetmeleri çok sevindirdi.Mazda muhabbeti devamında ise VW ye değinildi ; bu iki kıyas da çok hoştu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...