Jump to content

Motor Altında Koruyucu Plastik (1999-2001)

akkars
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

sevgili arkadaşlar

1999 323 1,5 bj familya

arabam  bu kış yoğun kar da kaldı,

oğlum Furkan arabayı çıkartırken kar ve buz olan zemine arabanın altını sürtmüş.

motor altında ne işe yaradığını tam olarak bilmediğim zaten çok yıpranmış olan plastik parçayı düşürmüş.

bu parça ne kadar gerekli ve illaki taktırmam gerekiyorsa nerede bulabilirim

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bazıları özel olarak metal koruma taktırıyor.. bence çok gerekli birşey.. bulabilirsen metalini taktırabilirsin bence.. alttan gelecek darbelerde içinizin rahat etmesi için :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

bazıları özel olarak metal koruma taktırıyor.. bence çok gerekli birşey.. bulabilirsen metalini taktırabilirsin bence.. alttan gelecek darbelerde içinizin rahat etmesi için :)

metal taktırmak istedim ben servis her zamanki gibi olmaz dedi :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest izmitlii

bizim arabalarda sanırım hep aynı sorunlar var. benimde koruyucu artık iyice deforme olmuş durumda. ama olan ona olsun diyorum. ben de bir kaç yere  sordum. yok bulamazsın dediler. ben de ellemiyorum.iple bağladım duruyor şimdilik :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...
Guest uyumsuzelement

Muhafaza olursa iyi olur ama olmazsada çok önemli değil, zaten fiyatını duyunca gerek olmadığını anlayacaksınız  :)

bellimi tahmini fiyat
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben benim bakalit karter muhafazasını zaten hiç görmedim ben daha almadan duman olmuş. bende sağolsun esenlerdeki adem ustaya söyledim oda bana partnerden çıkma bi çelik muhafazayı tornada uğraştı bizim mazda 6 ya uydurdu çokda memnunum valla taş gibi oldu. o zaman 60 ytl vermiştim. eğer sizde hiçbirşey yapamıyorsanız bacacıya yada klima havalandırma işi yapan birisinden metal kestirebilirsiniz istediğiniz ölçülerde ve kalınlıkta, onu deliklerinide ayarlarlar hepsi bu. toplam belki 20-30 ytl ye malolur..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

benimkiler su kanalına düştüğünde kırılmıştı. sonra kaskodan alabilmek için iki kez eksper çağırmıştım. ilkinde hasarsız raporu verdiği için telefonda kendisiyle ikili ilişkiye girdikten sonra ikincide aynı eksper bakalitleri ve kopan motor takozlarını onaylamıştı. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende 323 hb yaptırmıstım zamanında dedıgı gıbı en fazla 30-40 ytl ye mal olur  ıyı bır demırcıden olculerında saç kestıreceksınız montajı kolay arabayı kaldırım sacı delıkle ortuşturup deleceksınız ve plastıkten cok daha saglam olacak..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

ben  şu  ayakkapı  taban  derisini taktırmayı düşünüyorum  daha  ii  kıvrılır...zaten  düşende  onun gibi bişey...herşeye bir çare vardır... :egy:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...

konuyu biraz güncelleyip olmayan korumamı yaptırabileceğim bir yer arıyorum. umarım geçen süre zarfında arkadaşlar bir hal çaresine bakmışlardır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

konuyu biraz güncelleyip olmayan korumamı yaptırabileceğim bir yer arıyorum. umarım geçen süre zarfında arkadaşlar bir hal çaresine bakmışlardır.

life kaldırıp ölçü alıp herhangi bir kaportacı yada demirciye ölçü verin yada elinizden geliyorsa bir kartona ihtiyacınız olan parçayı tasarlayın demirciye direk götürün o ölçüp kendi yapar teslim eder
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...