Jump to content

Rutin Bakım Fiyatları Uçmuş

alper34
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

2014 Mazda 3 aracımı randevu almak için herzamanki gibi yetkili servisi aradım(Kozyatağı). 80 bin bakım için 850 tl, balataların değişeceğini tahmin ettiğim için de oradan da 550 tl fiyat aldım ve şok oldum. Dolara bağladılar. 1400 çok para. Geçen bakım 350 lira ödedim  %100’den fazla zam nedir...

İlk kez yetkili dışında bir yere yaptırmayı düşünüyorum. İstanbul Anadolu yakası önerisi olan varsa sevinirim. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hava filtresi, yağ ve yağ filtresine 500 lira verdim. Sırf iyi niyet garantim devam etsin diye. Balata ve ön takımda bazı şeyler çıkardılar ama yaptırmadım. 

Daha durun. Piyasa daha da kötüleşecek. Arabalarda acayip indirimler olacak. Bunun acısı da servis fiyatlarından çıkacak. Bunlar iyi günlerimiz. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bakım Fiyatları ve döviz kuru bu şekilde artmaya devam ederse, youtube videolarından bakıp, evde bakım yapmaya başlayacak herkes. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Montimpex :

Servis kampanyalarını takip edik parça stoklamak lazım. Başka türlü olmayacak. 

Hani kampanya? Hyundai yaptı honda yaptı mazda’nın kampanyası nerede? Bahar bitti yaz bitti kampanya yok. Arabalar yazın km yapıyor. Kampanyayı baharda yaz başı yapmak mantıklı olur. Diğer markalar yapıyor. Ama mazda’da bu sene bir şey yok maalesef. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, tansu87 :

Hani kampanya? Hyundai yaptı honda yaptı mazda’nın kampanyası nerede? Bahar bitti yaz bitti kampanya yok. Arabalar yazın km yapıyor. Kampanyayı baharda yaz başı yapmak mantıklı olur. Diğer markalar yapıyor. Ama mazda’da bu sene bir şey yok maalesef. 

Geçen sene mazda Aralık ayında kampanya yapmıştı. Yılda bir sıklıkta olsa yine yıl sonuna doğru olmasını bekliyoruz. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kampanya denince şunu anlıyorum, Acaip kar ederk sattığım ürünü geçici süre makul kar ile satıyorum sonra yine yükseltiyorum. Zararına satmayacağıma göre... Yani makul kar ile devamlı satıyorsam kampanya yapamam

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

53 dakika önce, Çağlar Bayur :

kampanya denince şunu anlıyorum, Acaip kar ederk sattığım ürünü geçici süre makul kar ile satıyorum sonra yine yükseltiyorum. Zararına satmayacağıma göre... Yani makul kar ile devamlı satıyorsam kampanya yapamam

Kampanya müşteri çekmektir hocam. Standart yağ ve filtre değişimleri ucuzdur. Bunları yaptırman için fiyat cazibesi ile seni servise çekerler. Sonra derler ki, sizin balatalar bitmiş. Değişmek lazım. Ne kadar? 400. Balata? 400? 

Ve bunun gibi bir sürü şey çıkarırlar. Servis kapmanyasında yaptığı indirimi diğer parçalarda fazlasıyla çıkarırlar. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yağ zaten serviste başlı başına %300 kar ettiren ürün. Genelde yedek parça da indirime girer bu arada. Bazı markalar oem dışı ürün de satar indirim adı latında ona da dikkat etmeli

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...