Jump to content

Daha Haftası Dolmadan Perte Doğru

aviator
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

8 saat önce, Zealot :

Geçmiş olsun 

3 stop (belki 4)

2 çamurluk 

Tampon 

Bagaj 

Ve gerekli Gerekli alt yürüyen elemanları değişecek. 

3 yeni parça boyanacak, + belki arka iki kapı 

Arka çamurluk davlumbazlari

Benzin depo kapağı 

Park sensörü 

Şaseciye gidecek. 

15 civarı çıkar.  Perte çıkmaz bence 

Arka salıncak lar filan yamulduysa max 20 olsun.  

Çok birşey yok bu kazada,  Allah beterinden korusun 

Kaza günü çok detaylı bakamamıştım ancak, tekerleklerin çok az da olsa içeri basıklığı mevcut gibiydi. bir de şasinin arka kısmında fotoda mavi işaretlediğim bölgede hasarın babası var diye düşünüyorum. Olur da perte çıkmazsa araç dinamiğine etkisini göreceğiz.

back_chasis.jpg

6 dakika önce, e_uzun :

Geçmiş olsun. Servis fazla çıkaracaktır masrafı çünkü fiyatlar aşırı decede artmış. Ben de yakın zamanda bir kaza atlattım arkadan vurdular sadece tampon sensör tahmini masrafları 5000 tl çıkmıştı daha expertiz onayı gelmedi bekliyorum. 

Size de geçmiş olsun, ctesi günü servisten biri ile yaptığım görüşmede RMV için 3500 TL dedi. 2 yan gitti ben de zaten :) 7k ordan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

geçmiş olsun. parkyerleri dahi güvenli değil. benim aracı duvara sıfır parkettiğim halde öküzün teki arka tampon plaka yuvasının kenarına sürtüp boyayı kaldırdı o bile birkaç gün kafama takıldı, böyle bir kaza yaşasaydım ne yapardım bilmiyorum.

Ancak yine de önden darbeye göre arkadan darbe daha iyi. benim 2 önceki otomobilime arkadan bir kamyon çarpmıştı yaptırıp devam ettim. fakat sonra sağ önden bir Ford Connect çarpıp ön salıncakları yamulttu aracın direksiyon ayarı değişti. sizin araçta öyle sorunlar olmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

On 7/28/2018 at 11:58 AM, Mehmet Özdemir said:

çok geçmiş olsun. canınızı hiç sıkmayın, yeni bir mazda 3 buluruz.

Emotikon seçmek istedim bu yorum için. Fakat tebessüm ikonu yok. Kahkaha atan ikonu var ama bu konu altında uygunsuz kaçar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dostum çok geçmiş olsun. Üzücü bir durum tabi biz ne desek boş. 
Cana gelmemesi sevindirici yanı olmuş.  Benzer bir olay ben ve 3 arkadaşımın başına geldi geçmişte. Benim araca da bu şekilde vurup yandaki arkadaşın araçları ile  devam etmişti ve ben oradan 3-4 saniye önce geçmiştim. 

@Av.Oguzhan arkadaşımızın dediği gibi yaptırabilirsin aracı. Karşı tarafın kusurlu olduğu durumda veya kusur oranı kadar hasar değer kaybı da alırsın.  Park halinde olduğun için karşı tarafa %100 verecektir diye tahmin ediyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Herkese merhaba, bugun sabahtan Evo'ya gittim. İşlemler başladı, eksper çağrıldı vs. Servis sorumlusu ile görüştüm aracım hakkında. Araca kabaca baktığını söyledi, arka taraftaki yürüyen aksamlarda hasar var dedi. Ancak daha açıp detaylı bakmamışlar henüz. Büyük ihtimal pert gibi dedi, çarşamba-perşembe eksper kesin kararı verir dedi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

35 dakika önce, aviator :

Herkese merhaba, bugun sabahtan Evo'ya gittim. İşlemler başladı, eksper çağrıldı vs. Servis sorumlusu ile görüştüm aracım hakkında. Araca kabaca baktığını söyledi, arka taraftaki yürüyen aksamlarda hasar var dedi. Ancak daha açıp detaylı bakmamışlar henüz. Büyük ihtimal pert gibi dedi, çarşamba-perşembe eksper kesin kararı verir dedi.

Çok geçmiş olsun her işte bir hayır vardır

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cok gecmis olsun, klişe gibi geliyor kulaga ama hakkaten cana gelmemis, bosverin, vardir bir hayir. Ilk aracimi sifir aldiktan 2 ay sonra %60 hasarla pert olmustu. Şu anki Mazda3 de aldiktan 1 ay sonra park halinde iken sol ön camurluk ve kapidan cizilmisti... Cok iyi anliyorum moral bozuklugunuzu. Pert olmasi faydaniza olacak gibi geliyor bana da, neticede karai taraf % 100 suclu cikacak, hayirlisi diyelim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Konuda hasarlılar giderek artıyor, topluca geçmiş olsun. Cana gelmemesi gerçekten sevindirici, araçlarımızı çok seviyoruz ama bazen yapıcak bir şey olmuyor. Zor ama umarım köpek hayattadır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Herkese hayirli aksamlar, servisten ön rapor geldi. Iscilik dahil 33bin TL. Perte gidiyoruz. Pert süreci uzun dediler, araya bayram da girecek. Eylul ayini buluruz heralde :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Üzüldüm açıkçası. İnsanın nasıl morali bozulur tahmin ediyorum. Daha akşam üstü arabamı alıp yıkayacaktım. Baktım sağ ön kapıya bisikletli girmiş (site içi). 2-3 yerden boyayı kaldırmış ve çizmiş. Şuna bile can sıkabiliyoruz ki araç pert olacak kadar hasar almasını tahmin edebiliyorum.

Çok geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok geçmiş olsun. En büyük avantajınız aracı alır almaz kasko yaptırmış olmanız. Yaptırırım ya ne olacak deyip eğer yaptırmamış olsaydınız, Allah korusun o zaman uyuyamazdınız. Bir de vuran mal kaçmamış çok şükür. Cana da bir şey gelmediğine göre sıkmayın canınızı. Tek sorun bu süreçte araçsız kalacak olmanız. Kasko belli bir süre ikame araç veriyor diye biliyorum. Tekrardan geçmiş olsun. Allah beterinden korusun. Bu arada nasıl becermiş adam 3 arabayı biçmeyi? Polise güvenim neredeyse sıfıra indi malesef. Halısaha bekçisi bile olamayacak binlerce insanı polis yapmışlar. Vah ki ne vah.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...