Jump to content

Mazda Connect Olan Tüm Mazda Modelleri İçin Apple Car Play Satışa Sunulmuştur

İlhan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Evet hayırlı olsun. Şimdi önemli olan yapılan işlem tam olarak nedir ve sistem neleri kapsamaktadır bunu öğrenmek gerekir. Mesela telefondaki navigasyonu sesli olarak araçtan kullanma imkanı veriyor mu? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

15 minutes ago, Squall said:

Hangi bayilerde var. Bilginiz var mı ?

şu ana kadar sadece muğla bayii mazda gören'in yaptığını biliyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

18 saat önce, Squall :

Hangi bayilerde var. Bilginiz var mı ?

Aldığım bilgide tüm bayilerde olacağı yönünde. 

12 saat önce, Squall :

Bugün Mazda Merser ile konuştum 1100-1200 arası olur dedi. Gelecek hafta gelecekmiş.

Bu fiyat montaj işçilik ücreti dahil fiyatı. 827. - Lira parça fiyatı sadece. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

15 saat önce, Squall :

Bugün Mazda Merser ile konuştum 1100-1200 arası olur dedi. Gelecek hafta gelecekmiş.

ilginç merser'le ben de görüştüm.

fiyat belli değil dediler ve  bilgi vermediler.

mazda.com.tr'de fiyat belliyken 1200 gibi bir rakam yüksek olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba mazda connect hangi araçlarda var acaba cx3 de var mı ?

22.09.2018 at 21:55, okkko :

Uygulamayı yaptık gayet güzel çalışıyor...

Fotoları ve videoyu yüklediğim linki paylaşıyorum...

https://www.dropbox.com/sh/jfqr3swziedlmk2/AAAzr7P1cv2_adu_qXEY6KPua?dl=0

Hocam bu apple carplay değil ki android auto bu zaten yapılabiliyordu. Apple carplay yaptıran var mı acaba bide mazda connect hangi modellerde var cx3 lerde var mı acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben servisle görüştüm apple veya android car play varmış 830 tl parça 70 tl işçilik. Sipariş verdim bakalım nasıl olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

24.09.2018 at 13:15, kaan-kahraman :

Ben servisle görüştüm apple veya android car play varmış 830 tl parça 70 tl işçilik. Sipariş verdim bakalım nasıl olacak.

Hangi servis acaba bu ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

diyarbakır servis ancak isteme gelme falan filan derken 20 günü bulur dediler vazgeçtim şuan elinde bulunan servis bulursam ordan isteyecem

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merser 1100₺ fiyat söyledi. Malzeme 830 TL iken montajın nerdeyse 300₺ olmasını yüksek buldum. Sizce de yüksek değil mi. Montajı ve güncellemeyi (v70) yapan kişiler var videoları ve dosyaları online  paylaşmışlar. 

Edit: sitede fiyat bilgisi güncellenmiş. 464₺

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda evo 1075 tl fiyat verdı ama androit oto çalışmaz dedı daha izinlerı alınmamış bana şaçma geldı oyuzden yaptırmadım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sitede bir yanlışlık olduğu aşikar. Yurtdışındaki fiyatları belli iken TR'de o fiyatlara satacaklarını sanmıyorum. Ayrıca mazda.com.tr'de iki adet Carplay/AA seçeneği var farklı ürün numaraları ile. TK78-66-9U0C bu ürün numarası aux/usb giriş kısmına ait ve bütün dünyada kullanılan ürün bu, yalnız sadece bu ürünü almak yetmiyor. C830-V6-60Z ürün kodlu kabloyu da almak gerekiyor. Orjinal ve Mazda'nın önerdiği şekilde yapılmasını istiyorsanız C830-V6-693 bu ürün kodlu sünger bantı da almanız gerekiyor. Bunların hepsini 464 tl ye veremezler. Eğer veriyorlarsa, TR'deki bütün Carplay/AA kitlerini almaya talibim. 

Sitedeki ikinci Carplay/AA seçeneğinin kodu ise ABKT-TR-AACP. Bu kod sadece ülkemize has bir kod ve neyi ihtiva ediyor bilemiyorum.

10 saat önce, Sertang :

mazda evo 1075 tl fiyat verdı ama androit oto çalışmaz dedı daha izinlerı alınmamış bana şaçma geldı oyuzden yaptırmadım

Bu kiti taktıktan sonra Android Auto'nun çalışmaması gibi bir durum söz konusu değil. Alınması gereken bir izin yok. Tek yapmanız gereken 10 saniyenizi ayırıp Android Auto'yu telefonunuza kurmanız. Google Play TR marketinde bulunmuyor ama telefondan google a girip android auto apk diye arattığınızda çıkan ilk linkten kurabilirsiniz. Saçma gelmesi gayet normal. Size fiyat veren arkadaş konu hakkında bilgi sahibi değilken belli ki fikir sahibi. Bu foruma aktif üyeliği bulunmayan bütün servislerden aldığınız bilgilerin doğruluğundan emin değilseniz önce buraya sorup, ona göre hareket edin her zaman. Bu forum bunun için var ve servislerdeki ustaları ceplerinden çıkarabilecek bir sürü arkadaşla dolu. Üstelik her cümlelerinin sonunda noktalama işareti yerine ₺ yok.  @okkko abinin android auto videosu var üstelik. Buyrun paylaşayım hatta;

11 saat önce, M4zd4ever :

Merser 1100₺ fiyat söyledi. Malzeme 830 TL iken montajın nerdeyse 300₺ olmasını yüksek buldum. Sizce de yüksek değil mi. Montajı ve güncellemeyi (v70) yapan kişiler var videoları ve dosyaları online  paylaşmışlar. 

Edit: sitede fiyat bilgisi güncellenmiş. 464₺

Yapılan işçilik ve harcanan zamanı düşündüğünüzde aslında çok fazla bir tutar değil günümüz Türkiye'sinde. Kol dayamamın ön kısmı, el freni/bardaklık kısmı, vitesin alt tarafı, torpido üstündeki çıta ve ekranın kendisi sökülüyor. Bu saydığım parçaların içinden geçen eski kablo sökülüp, yenisi takılıyor. Kol dayamanın içinde usblerin olduğu kısım yenisiyle değiştiriliyor ve aynı şekilde geri montajı yapılıyor parçaların. Ardında 1 saate yakın yazılım güncellemesi yapılıyor. Bu kadar işlem için bu fiyat bence normal.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

02.10.2018 at 01:44, Tarahumara :

Yapılan işçilik ve harcanan zamanı düşündüğünüzde aslında çok fazla bir tutar değil günümüz Türkiye'sinde. Kol dayamamın ön kısmı, el freni/bardaklık kısmı, vitesin alt tarafı, torpido üstündeki çıta ve ekranın kendisi sökülüyor. Bu saydığım parçaların içinden geçen eski kablo sökülüp, yenisi takılıyor. Kol dayamanın içinde usblerin olduğu kısım yenisiyle değiştiriliyor ve aynı şekilde geri montajı yapılıyor parçaların. Ardında 1 saate yakın yazılım güncellemesi yapılıyor. Bu kadar işlem için bu fiyat bence normal.

çok teşekkur ederim bılgılerndırme için bıdahakı servıs zamanı ınsallah yaptırıcam

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

21.09.2018 at 19:06, Katil Balina :

@dr_azoom hocam sizde durum nedir?

abi selamlar , önümüzdeki hafta 4 araça montaj yapacağız , 1100tl montaj dahil carplay fiyatı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...