Jump to content

MPS ne hale gelmis

cerman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 58
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

13

• Selman

6

• cerman

8

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Guest uyumsuzelement

Bülocum senden başka makyajlı alan var mı memlekette? Ben hiç duymadım da o bakımdan yani.... :P

benide özhan gazladı :tey: saolsun guzumu seviom makyajlı ossa bilee :clap:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arka tamponu cok kısa olmus yalnız bunun_cok işe yarıyor o arka tampon uzun olması lazım_bugün bitane taksi ben kırmızı ısıkta beklerken çat diye oturttu_uyus herifi aynadanda izliyordum kaza geliyorum dedi valla, direksiyonu unutmus sigara paketiyle ugrasıyordu_önümde araba olmasaydı öne kacacaktım ama olmadı_ne hikmetse ben eyvah dedim gitti tampon indim bi aradım taradım nereye vurdu bu diye bişey bulamadım_sac sakal fırlayınca bide burnumdan soluyom sınavdan cıkmısım o halde inince arabadan adam yusuf yusuf oldu gazladı kactı, plakasını aldım tabi ama tamponda bi çizik dahi bulamayınca salladım gitti :)_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arka tamponu cok kısa olmus yalnız bunun_cok işe yarıyor o arka tampon uzun olması lazım_bugün bitane taksi ben kırmızı ısıkta beklerken çat diye oturttu_uyus herifi aynadanda izliyordum kaza geliyorum dedi valla, direksiyonu unutmus sigara paketiyle ugrasıyordu_önümde araba olmasaydı öne kacacaktım ama olmadı_ne hikmetse ben eyvah dedim gitti tampon indim bi aradım taradım nereye vurdu bu diye bişey bulamadım_sac sakal fırlayınca arabadan adam yusuf yusuf oldu gazladı kactı, plakasını aldım tabi ama tamponda bi çizik dahi bulamayınca salladım gitti :)_

İrfan geçmiş olsun, aynısı benim de başıma geldi yıllar önce, görünüşte bir şey olmuyor da, tampon bağlantı zımbırtıları kırılabiliyor, bir kontrol ettir istersen....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İrfan geçmiş olsun, aynısı benim de başıma geldi yıllar önce, görünüşte bir şey olmuyor da, tampon bağlantı zımbırtıları kırılabiliyor, bir kontrol ettir istersen....

abi sagol, degişecem zaten tamponu servise bırakacam o yüzden kafa yormuyorum_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun İrfan...Noluyo bu aralar bızım arabalara, gozu olanın gozu cıksın mı dıyeyim ne diyeyim  ???

sagol Murat ya napalım cidden ne ararsan var göz mü istersin nazar mı, arabayı aldıktan sonra bende inanmaya basladım böyle seylere_bişey olmadı gerci çizik bile yok baktım o kadar cok sasırdım kesin göçtü biyerleri dediysemde şaşırttı beni guzum_ne diyelim Allah beterinden saklasın hepimizi 8:)_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

gecen cuma trafikte golf ün biri pat dedi gecirdi arkadan  heralde tampon dagılmıştır dedim inip baktım çizik yoktu galiba guzuların en saglam yeri tamponları

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Yahu bu hıyarların hepsi de bizi mi buluyor? Laz mı bunlar? ;D İnanamıyorum bu kadarına yani....

bana çarpan hıyariye idi hatta dikiz aynasına bakarak makyaj yapıodu durdum aynaya baktım tamam dedim bu garanti çarpacak bana ve carptıda
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şuna karar verdim ki, hepiniz çok sakin ve mutedil insanlarsınız burada, kendimi yabancı gibi hissetmeye başladım, benim böyle durumlarda en hafif vukuatım karakol ve adliyede sabahlamak şeklinde olmuştur, bundan sonra olursa da muhtemelen dama girerim zaten.....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Değmez Selman Abi, malesef karşındakinin nasıl biri çıkacağını bilmiyosun, ben EGE Park (eski EGS) Bostanlı'nın önünde bi Flash'a çarptım arkadan, arabadan 5 izbandut indi, o anda hayatımdan 10 sene gitmiştir. İnmedim zaten bi süre arabadan bişey olursa basar giderim diye, Allah'tan melek gibi adamlar çıktı hepsi, nerdeyse kanka oluyoduk ama şansıma denk gelmese şehrin ortasında ne olacağı belli değil. O yüzden her türlü alttan almakta fayda var diye düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Şuna karar verdim ki, hepiniz çok sakin ve mutedil insanlarsınız burada, kendimi yabancı gibi hissetmeye başladım, benim böyle durumlarda en hafif vukuatım karakol ve adliyede sabahlamak şeklinde olmuştur, bundan sonra olursa da muhtemelen dama girerim zaten.....

bende küfür ederek indim aşagı garanti dalacaktım da baktım çizik bile yok kadında iice tırstı  bindim guzuya daha hareket eder etmes hatun korkusundan şerit deiştirdi ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi sirf bu olaylar yuzuden istanbulda arabayi disari cikarmayi hic istemiyorum yaa resmen araba kullanmak bana zevk vermeye degil, iskence yapmaya basladi, bizim insanimizla ugrasmak harbi zor, hele trafikte oldukca zor,, o hatali olsa bile zorla kabullenir, ..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

abi sirf bu olaylar yuzuden istanbulda arabayi disari cikarmayi hic istemiyorum yaa resmen araba kullanmak bana zevk vermeye degil, iskence yapmaya basladi, bizim insanimizla ugrasmak harbi zor, hele trafikte oldukca zor,, o hatali olsa bile zorla kabullenir, ..

dedem hep bu memlekette iyi arabaya binmek haram der bence çok ta haklı
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

oyle valla cok dogru, verdigim parayla benzin'e yazik arabaya yazik,, :) artik gun gelecek arabayi uzaktan sever hale gelecez,, valla bugun sabah basima geldi evime varmak icin 200 metre var, kaza olmus,, trafik kilit 200 metereye 2.5 saatte ulastim,, rekor :) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bir kaç ay önce 4 şeritli temde salağın biri ehemniyet şeridinden geçerken bana sürttü.Yolda bomboş.İndim o sinirle herife vurmayım diye aynama yumruk attım ve kırdım.Adam çok fena korktu ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...