Jump to content

MPS ne hale gelmis

cerman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 58
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

13

• Selman

6

• cerman

8

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Ehehe. Ben konuya döneyim bari Bence bu Mazda 3 MPS tek kelimeyle muhteşem bi alet olmuş. Harika..Süper.. Bayıldım ..

hele bunun 6 si.. o aleti dusunemiyorum,.,

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Adamın aynaya vursaymışsın keşke Murat Abi... :D

Konuyu tekrar dahıtayım.Adam doktormuş ve hastahaneye yetişiyormuş(salla).Onun arabasına vursam saldırıya geçer.onu yapıcama direk kendisine  vururum.Ona zarar vermemek için kendime zarar verdim.trafikte kavga tehlikeli.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Değmez Selman Abi, malesef karşındakinin nasıl biri çıkacağını bilmiyosun, ben EGE Park (eski EGS) Bostanlı'nın önünde bi Flash'a çarptım arkadan, arabadan 5 izbandut indi, o anda hayatımdan 10 sene gitmiştir. İnmedim zaten bi süre arabadan bişey olursa basar giderim diye, Allah'tan melek gibi adamlar çıktı hepsi, nerdeyse kanka oluyoduk ama şansıma denk gelmese şehrin ortasında ne olacağı belli değil. O yüzden her türlü alttan almakta fayda var diye düşünüyorum...

ulen oğlum biz ne güne duruyoz burda,telefon et 1 dakika sonra yanındayım...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi ben de onu diyorum işte, adamı sağlam çıkartmasak ne olur ki dayağı yedikten sonra...

Kavgacı bi insan diilimdir, intikamcı hele hiç, dövmek de var dayak yemek de, doğal şeyler bunlar... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Anlamı yok abi adamın peşinden gitmenin, paşalar gibi yeriz dayağımızı gerekirse, gerçi bugüne kadar giriştiğim sayılı kavgadan galip taraf olarak ayrıldım ama gerekirse yeriz de... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla ben hakim olamıyorum kendime, vurduğum veya vuran araba dan inen adam antirifostik bi herifse kesin dalarım, dayağı yeriz veya atarız farketmez, önemli olan alttan alamam, yoksa 3-5 ay gözüme uyku girmez.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Valla ben hakim olamıyorum kendime, vurduğum veya vuran araba dan inen adam antirifostik bi herifse kesin dalarım, dayağı yeriz veya atarız farketmez, önemli olan alttan alamam, yoksa 3-5 ay gözüme uyku girmez.

antirifostik ne laa :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Okan abi sen taksi istiodun bunu taksi olarak alırsınn değil mi? :D

İsmimi de Daniel olarak değiştiririm artık, yanlara da kanat taktık mı tamamdır... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...