Jump to content

Mazda 323 Yüksek Rolanti

cingiraklisamet
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

İyi günler arkadaşlar 94 mazda 323 hb sahibiyim aracı 2 ay önce aldım. Her çalıştırdığımda devir 2 dk içinde 2000 lere ulaşıyor bazen geçiyor.Ama geri düşmüyor bazende düşüyor. Sebebini bir tülü anlayamadım. Okuduğum yazılarda bazıları tüp beyniyle alakalı diyor bazıları ise otomatik jikleye suç buluyor. Sizce sıkıntı nereden kaynaklanıyor olabilir ? Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Direksiyon sistemine bağlı vakum valfi var hocam gaz teli tarafında karbüratörün sağ tarafında o baskılayıcı ile ilgili bi problem olabilir resim bulabilirsem atarım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bugün biraz uğraştim garip bir şekilde hava filtresi kanalından bez çıkarttım ayrıca işaret parmağı ile gösterdiğim mandal tel ile sabitlenmisti teli söktüm bezi çıkarttım tekrar montaj yapacağım sonucu sizinle paylaşırım arkadaşlar

15377782476011251786716.jpg

15377782915401840816920.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam ben bugün sanayiye gösterdim kendim yapamadım ustam gaz kelebeklerinin tam basmadigini ve hava akış diyagramınin yanlış yapıldığını söyledi 150 TL gibi bir rakama yapacaklar karbüratörü söküp

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlk resimde arka tarafta iki tane beyaz soket var onların bağlı olduğu 2 adet valf çalışmıyormuş devreden çıkardı ustam şuan araba normal rölantide çalışıyor yaptirmasamda sıkıntı çıkarmayacagini soyledi. 70 tl tuttu ücreti 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...