Jump to content

VW Scirocco

NeBiAnd
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• MuRDoC_111

5

• Uygar

5

• NeBiAnd

4

• bülenterguvan

4

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Güzel araba yapmış ama sanki biraz capon kokusu alıyorum :D

Bir de bugün LADA.nın bir arabasını gördüm bulursam ekliycem şaşıracaksınız :D ezerimiz bozulabilir :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

scirocco

bir zamanalar almanyanın idol arabalarından 80 yılların başlarında spor araba denılınce bır kac markadan bırıydı motrları ozaman vw markasının en ıyısıydı golf ten bıle ıyı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yaw iyi güzel arabalar da... Almandan soğudum ben BMW hariç.. özellikle VW grubundan..

Az önce bir arkadaşla görüştüm VW Golf var benzinli kendisinde otomatik abi deliricem 450 YKR yakıyo şehir içi diyo :D dedim otomatikten öyle çok yakıyodur yok abi düzü de 400 YKR annemde var dedi :D

Bi de japonlar yeni model araçlarında avrupa havası estirmeye çalıştıkça Avrupalılar da caponlaşıyolar galiba :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

o konuda musade edersen bır acıklama yapmak ısterım malum o bahsettıgın 8 valf 1.6 ıse yaktıgı deger cok normal golf duzler sehır ıcı 10-11 arsı yakıyor mormal kullanımda ve 1.6 olup 2000 model arabalar arasında başa oynuyor yakıt tuketımınde

bıze yaklasık 6 yıl ıteledı almanlar o motorları almanyada satılmamasına ragmen.ve maalesef o ıgrenc motorları sadece golf degıl bora da ve passat ta da kullandılar ve bız turkler yıne sadece semerıne bakıp o arabaları aldık

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Az önce bir arkadaşla görüştüm VW Golf var benzinli kendisinde otomatik abi deliricem 450 YKR yakıyo şehir içi diyo :D dedim otomatikten öyle çok yakıyodur yok abi düzü de 400 YKR annemde var dedi :D

Bi de japonlar yeni model araçlarında avrupa havası estirmeye çalıştıkça Avrupalılar da caponlaşıyolar galiba :D

abi 55. defadır söyledim bunu ama konusu acılmısken 56ya bagliyim :D bizim 2003 golf 102hp 8v otomatik vardı, kac kurus yakıo diye hesap yapmamıstım o zaman ama direk benzini içiyordu,, belkide 3litre bi motor kadar yiyodu yani, tam bi rezaletti.. 0-100ü de 12.7 idi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet bundan 3 ay önce bi abide Borada yaklaşık düz vites olmasına rağmen 400 YKr diye bi laf etmişti şehir içi :D hemi de 1,6 motor :D ben dedim motor 1,840 cc 115 beygir mazda 323 family 260 YKR şehir içi yakıyorum herif hade be sende dedi bana :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

golf 3 ılk geldıgınde akrbalara ozellıklerını anlatmıstım(almanyada yasayanlara)

oha fılan olmuslardı 4 aırbag falan fılan ama motoru soyleyınce cok gulmuslerdı kı bende gulmustum bende 94 model 323 hb vardı o bıle 16 valf ıken adamlar yıllarca hatta 3 yıla kdar o 8 valf motorları bıze ıteledıler gecelerde bır arkadas anket yapmıstı leon hakkında ve ben yıne ınanamadım hala leonda o motorları kullanıyorlar yıl 2008; resmen mılletı kerız yerıne koyuyorlar..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

zaten bi araba 1,4.üm 1,6.yım dedimmi tırsıyom önce yüksek motordan zarar gelmez bence :D valf yüksek olsun motor büyük olsun araba gitsin ya bas bas benzini yakıp şişmesin motor :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Küçükken bu scirocco nun uzaktan kumandalı arabası vardı bende, ne arabaydı be, o zamanlar doğal olarak hastaydım bu arabaya, ama şimdide çok güzel olmuş, geçen autoshow da sergilemişlerdi. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...