Jump to content

Yeni Mazda 3 !!!!

Mümin
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

11 dakika önce, Canuck :

Turkiye saati ile sabah 6:30'da perdeyi kaldiracaklar. Evden cikmadan once kahvalti esliginde seyretmek isteyenler icin: :)

https://www.mazda.ca/en/vehicles/new-generation/overview/

@Canuck hocam, takip etme imkanına sahip olursan; foruma yeni bir konu açıp veya bu konudan fotoğraflar paylaşabilir misin? Ben de yarın sabah ana sayfada haberleştireyim. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

13 dakika önce, Mehmet Özdemir :

@Canuck hocam, takip etme imkanına sahip olursan; foruma yeni bir konu açıp veya bu konudan fotoğraflar paylaşabilir misin? Ben de yarın sabah ana sayfada haberleştireyim. 

Olur tabi firsatim olursa canli yayindan takip etmeye calisacagim 👍

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, jackjoker :

sanırsın yeni seri S Class tanıtılıyor :) altı üstü c sınıfı bir araba işte :)

Espirisine  olsa da öyle demeyin, diğer üreticiler hemen kopyala-yapıştır işlerine başlayacaklardır.📷📷

Spoiler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

30 dakika önce, Renegade :

Espirisine  olsa da öyle demeyin, diğer üreticiler hemen kopyala-yapıştır işlerine başlayacaklardır.📷📷

Gizlenmiş içeriği göster

keske nerde o günler. sahsen ben toyota ve mazda ortaklığından çok şey bekliyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

50 dakika önce, jackjoker :

sanırsın yeni seri S Class tanıtılıyor :) altı üstü c sınıfı bir araba işte :)

bence c sınıfını herhangi bir arabayı beklemek s class mercedes serisini beklemekten çok daha heyecanlı çünkü deneysel olana daha açık bir sınıf. s classta en fazla daha çok ne gibi lüks eklenmiş onu ögrenirsin. bir neslin önceki ile arasında radikal bir değişiklik de olmaz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...