Jump to content

1. ve 2. Nesil Mazda 3 İçin Balata ve Disk Önerisi Ortak Konu

Limpony
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

daha 1 gun oldu ses gılan gelmıyor en onemlısı ses zaten bır de balataları dıbıne kadar kullanmayız dısklerı asırı traşlıyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

daha 1 gun oldu ses gılan gelmıyor en onemlısı ses zaten bır de balataları dıbıne kadar kullanmayız dısklerı asırı traşlıyor

ses yapması balata bitmesiyle alakalı degilki yeni takılmış balatada ötüyor malzemesi kötüyse
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

trw balataları 1 haftadır kullanıyorum 2 gundur yagmurda da kullandım zerre ses yapmıyor sımdılık tavsıye edıyorum sonucta fıyat perfomans olarak gercekten cok ıyı denılebılır 55(trw+işçilik) / 145-450(servis) pazar gunu toplanıyoruz zaten ızmırlıler olarak bu bılgılerı paylasacagız

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Tam bir ay oldu artık yorum yapma zamanı geldı yenı balatalar için...

durma mesafesı ------ iyi ( sert fren dahıl)

ses                    ------ hiç yok

titreme              ------ yok

sonuç: fıyatına gore cok iyi...... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Ne hatası Ahmetim redrockum, limpony(Engin) in de deiği gibi niye 2-3 katı para vereyimki, bende ööle yapıcam  :D şunun şurasında balataların 3000km falan ömrü kaldı. :D

Arkadaşlar cmt günü motosikletle göztepe ye Tuncaların dükkana gittim (Gezmeye yer arıyorum :D ), ön-arka TRW marka balatayı 2 x 45 = 90 liraya aldım, eve geldim, balataları arabanın bagaja koydum, bugünde eşim, arabayı servise götürdü, işçiliğe 40 lira aldılar (tel.da anlaşmıştım :) ).

Yani, toplamda ön-arka fren balatası işini 130 liraya halletmiş oldum. :)

Not : Tunca ya da, Engin ede yardımları için teşekkürler. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar cmt günü motosikletle göztepe ye Tuncaların dükkana gittim (Gezmeye yer arıyorum :D ), ön-arka TRW marka balatayı 2 x 45 = 90 liraya aldım, eve geldim, balataları arabanın bagaja koydum, bugünde eşim, arabayı servise götürdü, işçiliğe 40 lira aldılar (tel.da anlaşmıştım :) ).

Yani, toplamda ön-arka fren balatası işini 130 liraya halletmiş oldum. :)

Not : Tunca ya da, Engin ede yardımları için teşekkürler. :)

Lafı bıle olmaz ama gorundugu gıbı gercekten fıyat olarak cok fark var servısle arasında 300 ytl gıbı :D hayırlı olsun kardesım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende benim mazda 626'nın balataları değişeceğim önerileriniz o zaman benim için çok kıymetli olacak çünkü arabada abs yok balata herşeyim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla abi şimdiye kadar hangi arabaya balata taktırdıysam bende başta ses yaptıysa yaptı, yapmadıysa bi daha da yapmadı ama bakalım nasılsa taktırdık artık, kısmetse bi sene sonrasınıda görürüz. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

ben takarken köşelerini eğelemedim balataların şimdi cızır cızır geziyorum :D

terzi kendi söküğünü dikemezmiş seninki normal :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...