Jump to content

1. ve 2. Nesil Mazda 3 İçin Balata ve Disk Önerisi Ortak Konu

Limpony
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar cmt günü motosikletle göztepe ye Tuncaların dükkana gittim (Gezmeye yer arıyorum :D ), ön-arka TRW marka balatayı 2 x 45 = 90 liraya aldım, eve geldim, balataları arabanın bagaja koydum, bugünde eşim, arabayı servise götürdü, işçiliğe 40 lira aldılar (tel.da anlaşmıştım :) ).

Yani, toplamda ön-arka fren balatası işini 130 liraya halletmiş oldum. :)

Not : Tunca ya da, Engin ede yardımları için teşekkürler. :)

Özhan Abim hayırlı olsun balatalar konusunda şüpen olmasın ötme yapmıyor içini rahat tut 1 yıldır benim arabada takılı ses filan yok

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Özhan Abim hayırlı olsun balatalar konusunda şüpen olmasın ötme yapmıyor içini rahat tut 1 yıldır benim arabada takılı ses filan yok

Kefili sen olduktan sonra, şüphem yok kardeşim :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...

Evet balataların fiyatları çok pahalı serviste. Bu TRW marka taktıranlar hala memnun mu acaba? 10 aydan fazla olmuş taktırdıkları..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet balataların fiyatları çok pahalı serviste. Bu TRW marka taktıranlar hala memnun mu acaba? 10 aydan fazla olmuş taktırdıkları..

Bende herhangi bi problem yok, çok memnunum. Zaten sanırım bu konuda bahsedilmiştir, trw balatalar focus ve volvo s40 tada kullanılıyor ne sorun olacak, problem olsa hadi focusu geçtimde volvo kullanmaz. :):D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende herhangi bi problem yok, çok memnunum. Zaten sanırım bu konuda bahsedilmiştir, trw balatalar focus ve volvo s40 tada kullanılıyor ne sorun olacak, problem olsa hadi focusu geçtimde volvo kullanmaz. :):D

abi volvo yu çinliler almış diyolar doğrumu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

.. trw balatalar focus ve volvo s40 tada kullanılıyor ne sorun olacak, problem olsa hadi focusu geçtimde volvo kullanmaz. :):D

Bunu Evo ve Şahsuvaroğlu'na sormak lazım ama tahmin ediyorum Volvo da aynı balatanın fiyatı Ford ve Mazda ya nazaran daha pahalıdır..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

volvo ve mazdanın sahibi ford tur.Çinle alakası yok diye biliyorum

Çİn'le alakası olmayan kimse kalmadı, çalıştığım faprikayı bile bu sarı benizliler bastı. Tek iyi tarafları, onlar geldiğinden beri yemekhane etrafında takılan kedilerin tamamı yok oldu :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volvo yu bilmem ama Ford'un Mazda nın sahibi olmadığını kesin biliyorum. Eskiden %33 hissesi vardı ama yönetimde ağırlığı yoktu, şimdi hisse oranı %13 e düşmüşken sahibi demek yanlış olur.

Bir de okuduğum kadarı ile artık bu hisse değişiminden sonra iki şirket işbirlikteliklere hiç sıcak bakmıyormuş. Aralarında bir güvensizlik oluşmuş ve gizli bilgilere erişimleri kısıtlanmış..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Peki bu TRW'leri Ankara'da nereden alabiliriz bilen var mı?

Birçok yedek parçacıda satılan bir balata, rahatlıkla bulabilirsin.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra ...

mrb arkadaşalr benim öğrenmek istediğim mazda 3 için orjinal balata ve diskleri nasıl temin edebileceğim veya aynı kalitede olanları yakın zamanda değişmem gerekiyor balataları  gerekirse diskleride değişeceğim bununla ilgili yardımcı olursanız sevınırım hangi markayı kullanayım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Aynı sitede ön, arka balata takımı ve hidrolik yağı hediyeli olarak 179 TL diyor. Bana uygun geldi fiyat. Şimdi ben bu ürünü alsam acaba burada taktıktan sonra adaptasyon falan bir şey gerekiyor mu arkadaşlar? Mazda 3'lerin balataları fişli mi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynı sitede ön, arka balata takımı ve hidrolik yağı hediyeli olarak 179 TL diyor. Bana uygun geldi fiyat. Şimdi ben bu ürünü alsam acaba burada taktıktan sonra adaptasyon falan bir şey gerekiyor mu arkadaşlar? Mazda 3'lerin balataları fişli mi?

Benim E-Mail junk kısmına  reklamı gelmiş.Bana fiyat uygun geldi.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...